Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pojačalo  (Posjeta: 6028 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Spokyy

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • YearsYearsYearsYearsYears
Aprilia vs gilera
« Odgovori #60 : 01 Veljača, 2019, 21:08:51 »
Pozdrav.
Tražim drugi skuter pa me zanima vaše mišljenje, našao sam aprili sr50 2003g i gileru 50 2003g, karb verzija oba dva.

Na aprliji je radena generalka, na kojoj km neznam al sad ima 13000km, od ulaganja ima rolice za promjenit,karb očistit i far promjenit jer je pukao

E sad i cjena je drastična, apriliu mogu dobit za 4000kn, a gilera sumnjam da bi isla ispod 6000kn.

Dal uzet apriliu pa je za resto love poboljsat, il gileru?

Poslano sa mog SM-A530F koristeći Tapatalk


Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Sf2 čok
« Odgovori #61 : 06 Veljača, 2019, 12:24:35 »
Pozdrav, moze li mi tko staviti link sa ms webshopa od ručnog čoka koji pase na sf-ov gurtner 12? Kao onaj za dellorto bi trebao pasati navodno ali da mi netko potvrdi tko zna sigurno. Hvala

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

WRC!

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Sf2 čok
« Odgovori #62 : 06 Veljača, 2019, 12:31:02 »
Pozdrav, moze mi netko staviti link sa ms webshopa za rucni cok koji pase na sf-ov gurtner 12? Navodno pase onaj za dellorto ali trebam potvrdu nekog tko zna bas,hvala

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

WRC!

Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
Sf2 čok
« Odgovori #63 : 06 Veljača, 2019, 12:31:55 »
Pozdrav, moze mi netko staviti link sa ms webshopa za rucni cok koji pase na sf-ov gurtner 12? Navodno pase onaj za dellorto ali trebam potvrdu nekog tko zna bas,hvala

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

WRC!

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
SR 180-DAX
« Odgovori #64 : 20 Veljača, 2019, 16:41:34 »
Evo da se i ja pohvalim novom pilom
Dobro poznata,ali sad u mom vlasnistvu
Na dan kad sam je doveo kuci






Od nekog velikog tuninga neznam dali ce biti bas velikog,u planu je ostat na bacvici i dobro ustelat prijenos i karb
Znaci plan je stavit neki veci karb,mozda preradit ili uzet drugi airbox i to ustelat
Prijenos isto tako,neki vario,vidjet kombinacije sa federima i polutkama i to isto postelat i sve dovest pid konac
Nadam se da cu ove godine vise vozit nego serafat jer mi se vise neda i nemam vremena,zato ce i ostat skoro serijala da napravim sto vise bezbriznih kilometara

Evo danas i jucer sam poceo malo neke stvari sebi prilagodavat

Zivciralo me to sto se ventilator odma pali i svjetla kad se da kontakt pa sam to sve prespojio da bi imao jacu struju za paljenje na hladno

Prekidac ventilatora ugurna u killer switch kuciste....jedva na knap


Killer switch prespojen na rami tako da se sad gasi na kljuc i na njega spojeno direkt kratko svjetlo sa akumulatora i stavljen 5A osigurac za svaki slucaj


Sada imam posebno kratko i jos dugo ako hocu da mi zajedno rade,a mogu i svako posebno gasit i palit
Odma dok je bilo raskopano sam ubacio i led h8 zarulje sa ventilatorom da se malo bolje vidi po mraku






Skuter sam prenio na sebe jucer,prebacio na zg table i trazio da mi da gospoda neku zanimljivu tablicu
Pa mi je i dala hahahahahaha



Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
SR 180-DAX
« Odgovori #65 : 20 Veljača, 2019, 16:42:03 »
Evo da se i ja pohvalim novom pilom
Dobro poznata,ali sad u mom vlasnistvu
Na dan kad sam je doveo kuci






Od nekog velikog tuninga neznam dali ce biti bas velikog,u planu je ostat na bacvici i dobro ustelat prijenos i karb
Znaci plan je stavit neki veci karb,mozda preradit ili uzet drugi airbox i to ustelat
Prijenos isto tako,neki vario,vidjet kombinacije sa federima i polutkama i to isto postelat i sve dovest pid konac
Nadam se da cu ove godine vise vozit nego serafat jer mi se vise neda i nemam vremena,zato ce i ostat skoro serijala da napravim sto vise bezbriznih kilometara

Evo danas i jucer sam poceo malo neke stvari sebi prilagodavat

Zivciralo me to sto se ventilator odma pali i svjetla kad se da kontakt pa sam to sve prespojio da bi imao jacu struju za paljenje na hladno

Prekidac ventilatora ugurna u killer switch kuciste....jedva na knap


Killer switch prespojen na rami tako da se sad gasi na kljuc i na njega spojeno direkt kratko svjetlo sa akumulatora i stavljen 5A osigurac za svaki slucaj


Sada imam posebno kratko i jos dugo ako hocu da mi zajedno rade,a mogu i svako posebno gasit i palit
Odma dok je bilo raskopano sam ubacio i led h8 zarulje sa ventilatorom da se malo bolje vidi po mraku






Skuter sam prenio na sebe jucer,prebacio na zg table i trazio da mi da gospoda neku zanimljivu tablicu
Pa mi je i dala hahahahahaha



Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
P:Piaggio 50/70 dijelove
« Odgovori #66 : 22 Veljača, 2019, 09:14:35 »
Svi djelovi na prodaju su sad posebno!

Termogrupa st6 sport pro u kompletu 800kn
Malossi sport u kompletu sve novo,nikad upaljen 800knkn
Yasuni c16 900kn
Radilica orginal (2000km) 300kn
Radilica rito racing (6000km) 500kn
Polini r02 variomat (800km) 450kn
Blokovi u super stanju 300kn
Fergazer dell 21 300
Namotaji org novi 200kn
Bobina/cdi org novo 200kn
Getriba 7% komplet slozena 350kn
Getriba 13% komplet slozena 350kn
Linearna zadnje polutke 300kn
Remen malossi novi special 150kn
Zadnji org disk sa glavcinom ko novi 250kn
Zadnji blatobran sa nosacem 250kn


Ima jos
Bendix
Mahanizam kurble itd itd

Ima jos djelova koji budu dodani i nadopisani
Pitajte ima svega!

Moguce slaganje kompletne masine po volji!
Slike ce biti dodane

Mob:098/9857925 Dario





Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Offline 180SPSveIspodSporo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera runner 180FXR by Kerofa
« Odgovori #67 : 24 Veljača, 2019, 20:21:40 »
Evo da ja predstavim svoj skuter koji je kupljen u devetom misecu na korculi zajedno sa prijateljevin.
Kupio sam ga pobrusenog "spremnog za piturivanje" ali kad sam ga dosao kupiti bilo je par iznenadenja nije bio dobro pripremljen masne plastike su bile piturivane sprejon i felge su bile piturivane sprejon bila je kriva baterija u njemu nije palio na anaser i jos par sitnic ali sam ga uzeo jer je radio jako lipo i mirno i palio na zub


Kad san ga doveo doma malo vozio sam se par dani isao dir napraviti i pff blokao za dva dana  sam se uvatio rastavljati ugl razlog zasto je blokao neko je stavio krivo remen od pumpe ulja.
Uz to rastavljanje saznao da skuter ima i elektricnu pumpu vode a u isto vrime je radila i obicna pumpa sto mi nje imalo smisla pa sam je maka
A masinu sam dao majstoru da je slozi na novo
Kada se masina prislozila motor sam sastavio stavi o sam nozi selen nove piksne nosaca novu bobinu novu svjecicu  novo remenje na masini su novi lezaji radilice i smerinzi radilica je prezivila nazalost klip i cilindar su isli u smece kada se to sve slozilo motor nisam mogao nikako ustelati  motor je jedva palio radio jako nervozno trokirao... Nakraju sam je bilo do svjecice skuter djelovi mi je poslao desno svjecicu zamisto denso sam stavio bosch i sve se rjesilo

Kad se sve slozilo  motor je odlicmo radio i nakon dva dana sam ga razbio pijan izletio sa ceste razbio sam zadnju felgu oba dvije bocne plastike stop svitlo i nogar ja sam se malo udrio u kolino i tjt

Opet za dva dana sam se uvatio rastavljati kupio nove plastiki i napokon skupio novaca da ga opituram motor je misec dana stajao u konobi svaki dan sam nesto radio na njemu

Plastike su stigle sa piturivanja kupio sam komplet nove masne plastike koje su kao iz ducana i lagano u dva dana ga sastavio

Vozio sam se misec dana bez ikakvih problema za divno cudo ali isao sam prije neki dan popraviti to sto nece pali na anaser motor vergla zdravo ali kad palim na anaser nema iskre a kad palim na kurblu ima ugl. nisam uspio rjesiti prominio sam cdi,bobinu,svjecicu,repariorao anaser i ispitao provukao nove kabele od mase novi kabel od plusa stavio novi relej jos mi je ostalo samo namotaje promjeniti

Bio sam kupio nove vxr vilice bile su bezveze piturane sprejom sa sam ih odlucio ispolirati polirao sam i tjedan dana popizdio  poceo sam zaliti ali uspio sam na kraju ih ispolirati

Kupio sam inox granu auspuha

I to je to za sadaotor stoji rastavljen iza kuce dokle se sic ne iz tapicira na novo  dokle se jos ne rjesi paljenje na anaser ako je ko imao ovakav problem molim da mi se javi za predlog

Trenutni setup

Malossi glava
Malossi multivar
Kuglice 12.5
Malossi delta
Jasil 52mm radilica
Inox grana

Buduci plan
Namjeravan staviti karburator 24mm malossijeve usisne lamele prosiriti kanale ili kupiti 172 stavio bi neki auspuh kad bi se nasao negdi iman zxa ali je smece i stage6 dublelayer gljivu


Sent from my S60 using Tapatalk


Offline 180SPSveIspodSporo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera runner 180FXR by Kerofa
« Odgovori #68 : 24 Veljača, 2019, 20:33:17 »
Evo da ja predstavim svoj skuter koji je kupljen u devetom misecu na korculi zajedno sa prijateljevin.
Kupio sam ga pobrusenog "spremnog za piturivanje" ali kad sam ga dosao kupiti bilo je par iznenadenja nije bio dobro pripremljen masne plastike su bile piturivane sprejon i felge su bile piturivane sprejon bila je kriva baterija u njemu nije palio na anaser i jos par sitnic ali sam ga uzeo jer je radio jako lipo i mirno i palio na zub


Kad san ga doveo doma malo vozio sam se par dani isao dir napraviti i pff blokao za dva dana  sam se uvatio rastavljati ugl razlog zasto je blokao neko je stavio krivo remen od pumpe ulja.
Uz to rastavljanje saznao da skuter ima i elektricnu pumpu vode a u isto vrime je radila i obicna pumpa sto mi nje imalo smisla pa sam je maka
A masinu sam dao majstoru da je slozi na novo
Kada se masina prislozila motor sam sastavio stavi o sam nozi selen nove piksne nosaca novu bobinu novu svjecicu  novo remenje na masini su novi lezaji radilice i smerinzi radilica je prezivila nazalost klip i cilindar su isli u smece kada se to sve slozilo motor nisam mogao nikako ustelati  motor je jedva palio radio jako nervozno trokirao... Nakraju sam je bilo do svjecice skuter djelovi mi je poslao desno svjecicu zamisto denso sam stavio bosch i sve se rjesilo

Kad se sve slozilo  motor je odlicmo radio i nakon dva dana sam ga razbio pijan izletio sa ceste razbio sam zadnju felgu oba dvije bocne plastike stop svitlo i nogar ja sam se malo udrio u kolino i tjt

Opet za dva dana sam se uvatio rastavljati kupio nove plastiki i napokon skupio novaca da ga opituram motor je misec dana stajao u konobi svaki dan sam nesto radio na njemu

Plastike su stigle sa piturivanja kupio sam komplet nove masne plastike koje su kao iz ducana i lagano u dva dana ga sastavio

Vozio sam se misec dana bez ikakvih problema za divno cudo ali isao sam prije neki dan popraviti to sto nece pali na anaser motor vergla zdravo ali kad palim na anaser nema iskre a kad palim na kurblu ima ugl. nisam uspio rjesiti prominio sam cdi,bobinu,svjecicu,repariorao anaser i ispitao provukao nove kabele od mase novi kabel od plusa stavio novi relej jos mi je ostalo samo namotaje promjeniti

Bio sam kupio nove vxr vilice bile su bezveze piturane sprejom sa sam ih odlucio ispolirati polirao sam i tjedan dana popizdio  poceo sam zaliti ali uspio sam na kraju ih ispolirati

Kupio sam inox granu auspuha

I to je to za sadaotor stoji rastavljen iza kuce dokle se sic ne iz tapicira na novo  dokle se jos ne rjesi paljenje na anaser ako je ko imao ovakav problem molim da mi se javi za predlog

Trenutni setup

Malossi glava
Malossi multivar
Kuglice 12.5
Malossi delta
Jasil 52mm radilica
Inox grana

Buduci plan
Namjeravan staviti karburator 24mm malossijeve usisne lamele prosiriti kanale ili kupiti 172 stavio bi neki auspuh kad bi se nasao negdi iman zxa ali je smece i stage6 dublelayer gljivu
   

Sent from my S60 using Tapatalk


Offline Vlayco

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Resnik
  • Moj Skuter: Piaggio fastrider
  • Moja Kaciga: Nolan n62
  • MojSetup: Athena sport,dell 19phbg,malossi multivar,ditech pomicna
  • MojSpuh: Tecnigas triops
Piaggio zip fastrider by Vlayco
« Odgovori #69 : 05 Ožujak, 2019, 11:21:11 »
Pa da zapocnemo i ovde...
Piaggio zip hyper pro1,1998 godiste,kupljen u solidnom stanju.Plastike prefarbane i sredjene,jednom recju spremljen za prodaju.
Agregat u katastrofa stanju,te kako tada nisam nista znao,zaletim se i pazarim za 200e.
Na njemu je sve bilo fabricki,osim rezonantnog auspuha LV zxr a.
Dosao sa weber om12 karbom.Fali su i plastike prednjih migavaca,ne ispravan sauh,mehanizam kurble koji je poluispravan,bendix koji preskace i glavi itd...

Sent from my SM-J610FN using Tapatalk


Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
5W zaruljica, LED zamjena
« Odgovori #70 : 05 Ožujak, 2019, 14:01:56 »
Gdje u ZG mogu kupit LED zaruljicu formata standardne balonke 12V 5W koja ce svijetlit istim intenzitetom? Obicna mi pregara zbog topline svakih godinu-dvije i neda mi se vise pazit prije rege jel svijetli i odlazit na benzisku po novu :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Offline jeeves

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Agiliy City 125
Kymco Agility City 125
« Odgovori #71 : 15 Ožujak, 2019, 13:59:39 »
Pozdrav!
Znači Agility City 125, Technicas 4 Scoot auspuh, Dr.Pulley slideri 11.5g (tvornički 13g), Koso bijeli federi +1500.
Kvačilo je RMS vulgaris, na njemu oko 30000km.
Skuter ide ok, ali ima "rupu" od otprilike od 40-60km/h.
Krajnja brzina mi nije važna, volio bi nešto bolje ubrzanje.
Ok, bolje je u odnosu na 13g, ali bi volio još malo.

Skut inače ima 59000km, carb je stock.

Otvoren za sve prijedloge do neke razumne cifre.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Offline jeeves

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Agiliy City 125
Kymco Agility City 125
« Odgovori #72 : 15 Ožujak, 2019, 14:00:55 »
Pozdrav!
Znači Agility City 125, Technicas 4 Scoot auspuh, Dr.Pulley slideri 11.5g (tvornički 13g), Koso bijeli federi +1500.
Kvačilo je RMS vulgaris, na njemu oko 30000km.
Skuter ide ok, ali imam osjećaj da slabije ubrzava od otprilike 40-60km/h.
Krajnja brzina mi nije važna, volio bi nešto bolje ubrzanje.
Ok, bolje je u odnosu na 13g, ali bi volio još malo.

Skut inače ima 59000km, carb je stock.

Otvoren za sve prijedloge do neke razumne cifre.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Offline Dino-X race

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 571
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
  • Moj Skuter: Speedfight 2 WRC
  • Moja Kaciga: Gekko
A3 (8p) 1.9 tdi 77 kw paljenje
« Odgovori #73 : 17 Ožujak, 2019, 10:42:24 »
Pozz ekipa, pitanje..  A3 1.9 tdi 77 kw,2007.god. Kad je vani 20-tak stupnjeva i stanem ugasim auto poslje duze voznje,znaci vruc i on.. kad idem palit za par minuta upali skroz onako sporo,sporo digne obrtaje. Digne na oko 800,malo iznad kolko mi se cini a nekad upali tako i ugasi se odmah za sekundu,drugo paljenje upali opet tako sporo. Greske nema, aku dobar, alnaser napravljen. Znaci vani ugodno toplo,on isto zagrijan nesto mu ne pase... forumi dosta spominju senzor temp.motora,senzor bregaste? Ne desava se to cesto, ali zivcira pomalo. Jel se tko susretao s time? Hvala

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

WRC!

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Valvoline white sprej vise ne postoji?
« Odgovori #74 : 29 Ožujak, 2019, 14:31:11 »
Kupio sad 4 komada u Intersparu (50kn/kom), sad se dobije i nastavak sa cjevcicom. Tek doma skuzio da nema u nazivu white. I fakat, proziran je i ljepljiv ko neostik ljepilo, ocito skroz druga "receptura".
Jbg, nema vise brisanja lanca suhom krpom prije mazanja, ovo ce napravit solidno ljepljivo sranje zbog kojeg ce lanac trebat puno cesce prat.
Nezadovoljan, al kaj je, tu je. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Valvoline white sprej vise ne postoji?
« Odgovori #75 : 29 Ožujak, 2019, 14:31:17 »
Kupio sad 4 komada u Intersparu (50kn/kom), sad se dobije i nastavak sa cjevcicom. Tek doma skuzio da nema u nazivu white. I fakat, proziran je i ljepljiv ko neostik ljepilo, ocito skroz druga "receptura".
Jbg, nema vise brisanja lanca suhom krpom prije mazanja, ovo ce napravit solidno ljepljivo sranje zbog kojeg ce lanac trebat puno cesce prat.
Nezadovoljan, al kaj je, tu je. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Valvoline whihte sprej vise ne postoji
« Odgovori #76 : 29 Ožujak, 2019, 14:32:25 »
Kupio sad 4 komada u Intersparu (50kn/kom), sad se dobije i nastavak sa cjevcicom. Tek doma skuzio da nema u nazivu white. I fakat, proziran je i ljepljiv ko neostik ljepilo, ocito skroz druga "receptura".
Jbg, nema vise brisanja lanca suhom krpom prije mazanja, ovo ce napravit solidno ljepljivo sranje zbog kojeg ce lanac trebat puno cesce prat.
Nezadovoljan, al kaj je, tu je. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
K: ramu piaggio nrg power
« Odgovori #77 : 04 Travanj, 2019, 21:56:58 »
Kupujem ramu od powera, mora imati uredne papire. Moze biti kriva.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


Offline Grotty

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: Lazer Venom
  • MojSetup: Malossi Sport Stage 2 , Multivar , 15%+
  • MojSpuh: Yasuni R
Gilera Runner by Grotty
« Odgovori #78 : 07 Travanj, 2019, 21:18:58 »
Pozz, da predstavim novu zverku u garazi. Dosla zamjena za mog crvendaca. U Rijeku oko 8  se zaletili frend i ja s Feliciom i trpaj unutra i gas natrag u Zg. Natrag dosli oko 2 ujutro i istovar van i gas testirat, sva sreca jer nismo se dugo vozili jer setup koji je gore i kak je to bilo postelano je boze sacuvaj. Ugl danas kreno rastavljat i sljedece je : malosi sport s gianeli extrom, 17.5 s diznom 64!!!!, polinijeva spuzva u airboxu s lulicom serijskom cjelom, bjeli centralni s plavim polini federcicima... Sve je to jos vozilo dobro kak je postelano, cyl je kreno riseve dobivat pa sva sreca da se nisam vozio dulje jer bi cvikalo brzo , lezajevi su otisli tak da to sad ide u zamjenu , radilicu samo nosim na centriranje jer nema lufta i dobra bude jos...Mascobe po rami i blokovima ima za poludit, al ivasol i minivas rjesava sve...Oko plastika imam posla s nekim nosacima al nis posebno , najlosija je ralica... Setup ce bit Malosi sport , zxr , multivar ili hispeed(oba imam doma pa cu vidit) , getriba 7-13% ovisi koja uleti, zadnja opcija je 20% .... Skuter slazem za daily do posla i vikend za tripanje do mora i slicno pa cak i van drzave ce ic ovaj ...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Offline Grotty

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner
  • Moja Kaciga: Lazer Venom
  • MojSetup: Malossi Sport Stage 2 , Multivar , 15%+
  • MojSpuh: Yasuni R
Gilera Runner by Grotty
« Odgovori #79 : 07 Travanj, 2019, 21:21:31 »
Pozz, da predstavim novu zverku u garazi. Dosla zamjena za mog crvendaca. U Rijeku oko 8  se zaletili frend i ja s Feliciom i trpaj unutra i gas natrag u Zg. Natrag dosli oko 2 ujutro i istovar van i gas testirat, sva sreca jer nismo se dugo vozili jer setup koji je gore i kak je to bilo postelano je boze sacuvaj. Ugl danas kreno rastavljat i sljedece je : malosi sport s gianeli extrom, 17.5 s diznom 64!!!!, polinijeva spuzva u airboxu s lulicom serijskom cjelom, bjeli centralni s plavim polini federcicima... Sve je to jos vozilo dobro kak je postelano, cyl je kreno riseve dobivat pa sva sreca da se nisam vozio dulje jer bi cvikalo brzo , lezajevi su otisli tak da to sad ide u zamjenu , radilicu samo nosim na centriranje jer nema lufta i dobra bude jos...Mascobe po rami i blokovima ima za poludit, al ivasol i minivas rjesava sve...Oko plastika imam posla s nekim nosacima al nis posebno , najlosija je ralica... Setup ce bit Malosi sport , zxr , multivar ili hispeed(oba imam doma pa cu vidit) , getriba 7-13% ovisi koja uleti, zadnja opcija je 20% .... Skuter slazem za daily do posla i vikend za tripanje do mora i slicno pa cak i van drzave ce ic ovaj ...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk