Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pojačalo  (Posjeta: 6032 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera Runner 70
« Odgovori #160 : 29 Travanj, 2020, 13:53:18 »
Navedeni skuter, 2008. Posjeduje kit 70ccm,dellorto 19 phbg,,leo vince tt, polini variomat, dayco remen, rolice 6gr,crvene oprugice lamele, i mislim da je serijska centralna. Trenutno je dizna 80 u karburatoru ,igla potopljena. Skuter starta fino, ubrzava na 9k i onda spusti na 7k. Skuter preko 70kmh nece. Ne znamo vise odakle da krenemo. Napominjem da su ti dijelovi dosli na skuteru nismo mi nista stavljali.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera Runner 70
« Odgovori #161 : 29 Travanj, 2020, 13:56:02 »
Navedeni skuter, 2008. Posjeduje kit 70ccm,dellorto 19 phbg,,leo vince tt, polini variomat, dayco remen, rolice 6gr,crvene oprugice lamele, i mislim da je serijska centralna. Trenutno je dizna 80 u karburatoru ,igla potopljena. Skuter starta fino, ubrzava na 9k i onda spusti na 7k. Skuter preko 70kmh nece. Ne znamo vise odakle da krenemo. Napominjem da su ti dijelovi dosli na skuteru nismo mi nista stavljali.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera Runner 70
« Odgovori #162 : 29 Travanj, 2020, 13:59:32 »
Navedeni skuter, 2008. Posjeduje kit 70ccm,dellorto 19 phbg,,leo vince tt, polini variomat, dayco remen, rolice 6gr,crvene oprugice lamele, i mislim da je serijska centralna. Trenutno je dizna 80 u karburatoru ,igla potopljena. Skuter starta fino, ubrzava na 9k i onda spusti na 7k. Skuter preko 70kmh nece. Ne znamo vise odakle da krenemo. Napominjem da su ti dijelovi dosli na skuteru nismo mi nista stavljali.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera runner 70
« Odgovori #163 : 29 Travanj, 2020, 14:00:35 »
Navedeni skuter, 2008. Posjeduje kit 70ccm,dellorto 19 phbg,,leo vince tt, polini variomat, dayco remen, rolice 6gr,crvene oprugice lamele, i mislim da je serijska centralna. Trenutno je dizna 80 u karburatoru ,igla potopljena. Skuter starta fino, ubrzava na 9k i onda spusti na 7k. Skuter preko 70kmh nece. Ne znamo vise odakle da krenemo. Napominjem da su ti dijelovi dosli na skuteru nismo mi nista stavljali.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera runner 70
« Odgovori #164 : 29 Travanj, 2020, 14:01:28 »
Navedeni skuter, 2008. Posjeduje kit 70ccm,dellorto 19 phbg,leo vince tt, polini variomat, dayco remen, rolice 6gr,crvene oprugice lamele, i mislim da je serijska centralna. Trenutno je dizna 80 u karburatoru ,igla potopljena. Skuter starta fino, ubrzava na 9k i onda spusti na 7k. Skuter preko 70kmh nece. Ne znamo vise odakle da krenemo. Napominjem da su ti dijelovi dosli na skuteru nismo mi nista stavljali.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera runner 70
« Odgovori #165 : 29 Travanj, 2020, 14:02:07 »
Navedeni skuter, 2008. Posjeduje kit 70ccm,dellorto 19 phbg,leo vince tt, polini variomat, dayco remen, rolice 6gr,crvene oprugice lamele, i mislim da je serijska centralna. Trenutno je dizna 80 u karburatoru ,igla potopljena. Skuter starta fino, ubrzava na 9k i onda spusti na 7k i dalje nista skoro. Skuter preko 70kmh nece. Ne znamo vise odakle da krenemo. Napominjem da su ti dijelovi dosli na skuteru nismo mi nista stavljali.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera runner 70
« Odgovori #166 : 29 Travanj, 2020, 14:03:17 »
Navedeni skuter, 2008. Posjeduje kit 70ccm,dellorto 19 phbg,leo vince tt, polini variomat, dayco remen, rolice 6gr,crvene oprugice lamele, i mislim da je serijska centralna. Trenutno je dizna 80 u karburatoru ,igla potopljena. Skuter starta fino, ubrzava na 9k i onda spusti na 7k i dalje nista skoro. Skuter preko 70kmh nece. Ne znamo vise odakle da krenemo. Napominjem da su ti dijelovi dosli na skuteru nismo mi nista stavljali.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera runner 70
« Odgovori #167 : 29 Travanj, 2020, 14:04:42 »
Navedeni skuter, 2008. Posjeduje kit 70ccm,dellorto 19 phbg,,leo vince tt, polini variomat, dayco remen, rolice 6gr,crvene oprugice lamele, i mislim da je serijska centralna. Trenutno je dizna 80 u karburatoru ,igla potopljena. Skuter starta fino, ubrzava na 9k i onda spusti na 7k, i onda nista skoro. Skuter preko 70kmh nece. Ne znamo vise odakle da krenemo. Napominjem da su ti dijelovi dosli na skuteru nismo mi nista stavljali.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Gilera_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 556
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Gilera runner 70
« Odgovori #168 : 29 Travanj, 2020, 14:05:07 »
Navedeni skuter, 2008. Posjeduje kit 70ccm,dellorto 19 phbg,,leo vince tt, polini variomat, dayco remen, rolice 6gr,crvene oprugice lamele, i mislim da je serijska centralna. Trenutno je dizna 80 u karburatoru ,igla potopljena. Skuter starta fino, ubrzava na 9k i onda spusti na 7k, i onda nista skoro. Skuter preko 70kmh nece. Ne znamo vise odakle da krenemo. Napominjem da su ti dijelovi dosli na skuteru nismo mi nista stavljali.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Setup: TT,multivar,redsponge,ljubicasti centralni,crne oprugice lamele,dizna 64,5.5gr.,dell 17,5

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Pežo akcija u Pevexu
« Odgovori #169 : 07 Svibanj, 2020, 20:41:34 »
Još malo pa nestalo

Poslano sa mog SM-A530F koristeći Tapatalk


Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Pežo akcija u Pevexu
« Odgovori #170 : 07 Svibanj, 2020, 20:42:06 »
Još malo pa nestalo

Poslano sa mog SM-A530F koristeći Tapatalk


Offline Niram

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner vxr200
  • Moja Kaciga: MT Helmets
  • MojSpuh: Stock Gilera VXR200
Stitnik cijevi auspuha na vxru
« Odgovori #171 : 14 Svibanj, 2020, 22:46:38 »
Pozdrav...
Ima li netko ili zna gdje ima stitnik cijevi auspuha za gileru runner vxr 200

Poslano sa Huawei p30 pro koristeći Tapatalk


Offline Niram

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner vxr200
  • Moja Kaciga: MT Helmets
  • MojSpuh: Stock Gilera VXR200
Stitnik cijevi auspuha na vxru
« Odgovori #172 : 14 Svibanj, 2020, 22:47:32 »
Pozdrav...
Ima li netko ili zna gdje ima stitnik cijevi auspuha za gileru runner vxr 200

Poslano sa Huawei p30 pro koristeći Tapatalk


Offline baksvr46

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner sp 50/70 06
Runner 50 ne prima gas, trokira
« Odgovori #173 : 18 Svibanj, 2020, 15:57:18 »
Setup: runner sp50 nov cilindar klip karike stavljeni prije 500km
Dellorto 17.5 glavna dizna 60
NGK BR8ES
Malossi remen
Malossi rolnice 4g
Malossi fly lamela i zvono
Mallosi zelena opruga
Nov filter zraka
Nova prirubnica
Karb ociscen
Na skuter prije oko 500km stavljen nov cilindar i klip vozio ga sve normalno nije pravio probleme, prije par dana izgubio snagu nece da primi gas preko rupe,trokira ne dize obrtaje
Sve sam rasklopio nije fals zrak, svjecica crna kao da ima previse ulja, probao i sa drugom svjecicom ispravnom i ona je pocrnila nakon par min voznje ali ne trosi previse ulja i jedino sto sam primjetio da ima malo lufta na zvonu u prenosu
Sta bih drugo pregledao ili zaminjeio svaka pomoc je dobrodosla

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk