Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002 by Challenbeen  (Posjeta: 31965 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2814
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Piaggio Skipper ST 150 4T 2002 by Challenbeen
« : 23 Srpanj, 2020, 15:58:54 »
Kupljen 22.07.2020 u cca 16:30 u Vrsima. Teh i rega ističe 24.07, ali sam ga svejedno 22.07 već odvezao regat i osigurat jer su zvali kišu... Ako koga zanima, registracija i tehnicki sa novom prometnom ispali su me 591 kunu, a full osiguranje sa obitelji i suputnikom 381 kn.

Ne znam što mi je, al samo naletavam na 2002 godišta ... stvarno ako malo dublje tražiš, zoveš rodbinu, matretiraš susjede, naletiš na svakakve skutere po Zadarskoj županiji... Imao sam ogrobno velike sreće sa MalaMutijem F15 predstavljen također u Garaži podforumu jer sam ga uspio prodati za novce koje sam htio, kroz točno 7 dana traženja "maxi" skutera, od nexusa, beverlya, burgmana, yamahe, naletim na Skippera. Išao sam ga pogledati samo da vidim kakav je i jel valja uopće išta. jel me 150 4T uopće može potegnuti.
I tako, dođem ja u Vrsi na nagovor frenda jer je skuter od starijeg prvog vlasnika, pomorac, vozio ga samo po ljeti, Vrsi-Zadar-Nin i po kruh... prodaje ga jer ne može više voziti jer je već star i invalid, tipična priča da se lakše proda skuter.. ma dajj.. i još ono ima kufer originalni od Vespe, veliki sa naslonjačem. Kako sam došao, gledam u skuter i postao malko nervozan i želio sam ća iako mi se skuter po plastikama izgledao gotovo novo. Sve plastike na broju, tu i tamo koja sitnica, 22.310 km na satu, sat pokazuje, okreće kilometre, onaj dole niži display ne radi, ne radi kazaljka za napon u akumulatoru... ostalo više/manje sve radi! čudo! Upalim skuter, vidim, sve lampice radu itd... pitam djedu kad zadnji puta napravio veliki servis, kaže on junački 2012-ste godine. Ja i tata ga gledamo, gledamo sebe... ja reko pa dobro, jeste barem ulje minjali.. kaze on da je, svakih 2 godine... ja ono, pa ajde, nije loše.. otjero čovik unuka po neki fascikl, kad mali donio račun od skutera, svaku povijest radnje zadnjih 18 godina u Piaggio centru Zadru. Ja gledam u fasckl, ne vjerujem što vidim. Idem dalje gledat skuter, gume prednja 2007, zadnja 2014, 2 godine star akumulator kako se ulje u motoru mijenjalo, i neke sitnice su mijenjanje kroz godinama. Čudo da mašina taknuta nije. I da, dida stvarno invalid, pokazivali slike, skupilo se pola sela, skoro cijela obitelj i tako... simpatični ljudi i stvarno vjerujem da je tako... kako rekli :D

Fotka sa paškog mosta kad smo ga vozili kući:



Fotka iz Novalje kad sam sa njime isti dan samo nastavio na posao:







Kako god, uvik me dopadne da moram sjedalo nanovo na svakome tapecirat haha ...

I ovo su novo naručeni dijelovi koji su danas upravo stigli, no gume još čekam:




EDITT: ubacio sam nove fotografije jer su stare nestale

« Zadnja izmjena: 02 Prosinac, 2020, 18:08:57 challenbeen »
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2814
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #1 : 23 Srpanj, 2020, 15:59:19 »
Part 2:

Dovezao sam ga kući u Povljanu, oduševljen sam kako skuter ide. Primjetio sam da ima ili premale kotače ili su mu gume preloše. Na stress testu mi je stvarno odradio već dobrih 400 kilometara kako je u mene 3 dana. Skuter je primao gas do 70 na sat i onda bi poceo puhat do 100tke... pase diže i spušta... stari kaže da skuter nikad nije vožen preko 80... što se i vidi. Nakon 200 km punog gasa, skuter sam probio i hvata sad 100 km/h bez problema. Najveći problem što samnom troši 5 litara na 100 km a rezervar je samo od 6 litara.. -,-" jako jako me to živcira..

Nema veze. Stari je također zadovoljan njime. Za svaki slučaj, kao gore na fotki, uzeo sam odma potrošni materijal: set guma, 10 gramske žute rolice, žuti klizači variomata (nisam našao u računima da su se ikad mjenjali, niti sam još otvorio dekl), remen je promijenjen 2012, ali sam ga naručio originalnoga te čekam da stigne, uzeo sam prirubnicu karburatora (ova je popucala a i čujem da one vole otić), novi selen što se vidi da se po fotki raspao... filter ulja, filter zraka, te Motul ulje za mjenjač (getribu) i friško ulje 5w40 motul :D

Meni je na knap skuter, dobar je za otić po kruh istignem za 35 minuta do Novalje. Dosta dobro pretječe auta, ne zaostaje nigdje skoro, ali fali mi 10-20 km/h i bolje ubrzanje. Ako to ne dobijem sa servisom, onda ostavljam skuter tati, a ja idem po neki 400-500 kubika maxi skuter, naravno polovni, ili ako ode korona kroz koji mjesec, po dugo očekivanog Xmax300 novog :)))) <3

Nadam se da vas nisam upilao sa ovim.
Na skuteru ne mislim raditi previše ništa, dobar je kakav je, razmisljao sam o Polini Hi-Speed variomatu, ali stvarno ne vidim potribe... tj vidićemo posli servisa, ionako bolje mi je uzet jači skuter.
U planu mi je sa Skipperom proputovati županiju uzduž i popreko. natuć mu barem 5.000 km dok ne stignu hladniji dani... o da da...

Pozdrav svima sa Paga, ako ste stvarno ovo sve čitali, ludi ste, a i ostavite koji kometar slobodno <3
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #2 : 23 Srpanj, 2020, 17:53:45 »
Normalno da smo citali :icon_thumright:
Zgodan skuter. Malo mi cudno da tak puno trosi :icon_scratch:
Ispusi i pregledaj karb kad bus radio servis. Da bude fino sve propuhano.
Sretno sa slaganjem.
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2814
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #3 : 23 Srpanj, 2020, 18:07:41 »
Normalno da smo citali :icon_thumright:
Zgodan skuter. Malo mi cudno da tak puno trosi :icon_scratch:
Ispusi i pregledaj karb kad bus radio servis. Da bude fino sve propuhano.
Sretno sa slaganjem.


to su mi svi rekli za karburator... postoji mogućnost da će majstor neki kojeg nađem to odraditi jer ja nemam vremena za zezanje (prčkanje po njemu)... možda ga odvezem u moto mrežu u Pagu ili kod Koni u Zadru na Vruljici!

ovo je trenutno stanje sa KM:


a primjetio sam da ga nisam fotkao sa prednje strane!!! ahahaa
ovo je sa tehničkog jučer:


Jel itko zna kako riješiti ovaj far?


Mislim da mi je ovo jedina fotka iz sprijeda i to još u majne office !! hahah :D
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline mic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 730
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Yamaha Zuma
  • Moja Kaciga: 3XL
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #4 : 23 Srpanj, 2020, 18:33:26 »
Far možeš riješiti tako da obrusiš žutilo prvo sa 600 vodobrusnim. Kad skineš žutilo onda imaš dvije opcije:
1)Obrusiš još sa 800 - 1000 - 1200 i lakiraš bezbojnim lakom.
2)Obrusiš sa 800-1000-1500-2000-2500 i onda ispoliraš polir pastom.
 
Prva opcija je po meni bolja i puno će ti duže trajati tj neće brzo požutiti ponovo. Možeš lakirati sa lakom u spreju, samo treba kupiti neki malo bolji lak u glasurita i dobro odraditi pripremu.

Što se tiče servisera u zadru imaš i Peju na belafuži. Znam dosta ljudi koji su zadovoljni njegovim radom.

Offline grx

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 22
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #5 : 23 Srpanj, 2020, 18:33:36 »
Iz Povljane si  :hello:
Ja sam svako malo dolje, imam stan pored teniskih terena (AS).
Mozda se i vidimo , planiram ove godine sa skuterom dolje ( ak ce mi se dat)

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #6 : 23 Srpanj, 2020, 20:17:48 »
Nemoj lakirat far ako ne znas sto radis samo ces si napravit dodatan posao skidanja laka, pogotovo po ovoj vrucini i sparini nemoj slucajno ici spricat po faru bezbojni iz spreja... bolje idi na opciju samo poliranja s tim da mozes preskocit pola ovih koraka, radio sam to vise puta, prodes dobro sa 800 pa 1200/1400 pa 2000 i onda gruba pa fina pasta na polirku. I na kraju zastitni sloj voska. I onda za odrzavanje svako par godina prodes samo polirkom. A ako je iznutra pozutila plastika onda ti nema pomoci.

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2814
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #7 : 23 Srpanj, 2020, 22:58:07 »
Jel to pričamo o brušenju i poliranju vanjske strane fara? Ako je onda bi to mogao napraviti sam bez beda.

Što se tiče tog servisera, mogao bi ujutro do njega da vidim jel bi zamjenio i za koliko šoldi.

Dođi sa skuterom pa bi mogli đir baciti ako do tad ne bankrotiram :D
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline mic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 730
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Yamaha Zuma
  • Moja Kaciga: 3XL
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #8 : 24 Srpanj, 2020, 00:56:19 »
Citat:
Jel to pričamo o brušenju i poliranju vanjske strane fara?

Da, zastitis si trakom okolo plastike da ih slučajno ne obrusis i lagano uzmes kantu vode, gore navedene vodobrusne papire i brusis.

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2814
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #9 : 24 Srpanj, 2020, 17:47:57 »
Evo mali update.
Kupio sam danas sve moguće potrošne dijelove koje sam mogao nać i iskopati i koje je trebalo promjeniti jer su otišli (selen te prirubnica karburatora) :D

- Selen orginal piaggio, priljubnica orginal, remen orginal, filter ulja orginal, filter zraka zamjenski, ulje Motul Scooter Power 4T 5w-40, ulje za getribu ELF Moto Gear Oil 80w-90, sviječica NKG CR9E, rolice i klizači su žuti, čini mi se zamjenski, ništa ne piše na pakiranju :D



Naime, išao sam danas to odradit sa tatom, i uspili smo promjeniti samo ulje, filter ulja i filter zraka!





Naime, ulje u getribi, ne mogu promjeniti kao ni klizače te rolice i remen, jer moram za to skidat dekl. Da bi skinio dekl, treba očito na ovome skinuti šaraf na kvačilu... danas nam je to bila nemoguća misija. Prebili se od posla, kompresor smo imali preslab, na gedor slomili dasku koja je držala kotač blokiran... :D užas!! Da bi promijenili Svjećicu treba skinuti pola plastika na skuteru. Da bi promijenili selen, treba motor držat konopom, mislim, ovo smo mogli kao i zezat se oko prirubnicom, al smo odustali i složili se da ćemo sve dat majstoru i platiti jer nije vrijedno da poj****o još nešto ... xd

Što se tiče izmjene ulje, mašina se na osjet preporodila i radi duplo tiše i mirnije!


Ako išta, barem jedna dobra stvar, a kilometraža od kupnje već na 22.725 km :D

Trenutno skuter opet garanžiran jer je vani nevrime.
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #10 : 24 Srpanj, 2020, 18:47:27 »
Piaggio je napravio da se ne zajebavas, a ti blokiras tocak daskom  :laughing7:
Skini opet taj plasticni cep/poklopac sa dekla i blokiraj zvono kroz deklo kako je i zamisljeno
« Zadnja izmjena: 24 Srpanj, 2020, 18:58:07 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #11 : 24 Srpanj, 2020, 19:49:29 »
Bas krenuo pisat,gurnes serafciger kroz rupu unutra...

Nisam skippera nikad raskapao,ali ako nemres do karba,odserafi amortizere pa spustis masinu i moci ces do karba.Iako poznavajuc Piaggio trebalo bi se kroz kadu sve moc napraviti.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #12 : 24 Srpanj, 2020, 23:10:57 »
Ako su org rolice i klizaci koji su u njemu u dobrom stanju, radije ostavi te nego zamjenske stavljat, duze ce potrajat. Vidio sam vise puta kako se te rms/motoforce za maxi skutere rastope/skockaku za par stotina km

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2814
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #13 : 24 Srpanj, 2020, 23:24:42 »
Ako su org rolice i klizaci koji su u njemu u dobrom stanju, radije ostavi te nego zamjenske stavljat, duze ce potrajat. Vidio sam vise puta kako se te rms/motoforce za maxi skutere rastope/skockaku za par stotina km

Uzeo sam žute rolice i žute klizače, tj tako je ovaj sa skuterdjelova poslao, valjda su dobri. Za sada me lik nije zeznio pa valjda budu dobri... ionako ako me skuter posluži možda promjenim kompletni variomat za novi Polini Hi-Speed. Vidićemo još.


EDIT: Rolice i klizači sa variomata su orginalni Piaggio. Imaju oznake i OEM proizvod na pakiranju...

Ostalima, hvala, vidiću ujutro kad se vratim kući sa posla gdje mogu zabiti kacavidu da skinem šaraf... ako itko ima na YT neki video, dajte ljudi pomozite mi :D
« Zadnja izmjena: 26 Srpanj, 2020, 20:58:00 challenbeen »
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #14 : 25 Srpanj, 2020, 00:44:41 »
Ne treba ti video, kad ponovo skines poklopac sve ce ti bit jasno
Imas dvije rupice oko matice, zabi sarafciger, vijak, sta god, pomakni tocak da vidis da li je uslo u rupu od zvona i blokiralo, cica mica gotova je prica
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #15 : 25 Srpanj, 2020, 09:52:34 »
Bez obzira na blokiranje, meni je cudno da nisi pistoljom mogal odpustit maticu :icon_scratch:
Cini se da ju je neko dobro zategnul, pred puno godina.
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2814
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #16 : 25 Srpanj, 2020, 11:08:24 »
Meni se čini da nikad nije skidano. JBT pa ubio sam se skidajući šarafe sa dekla. Znači sj#bo sam 4 gedora 8 broj (proklizali) na šarafima. Išao u Pag kupiti još dva, sj#bo i njih. Spasio me kum što je stigao sa alatom iz Lidla, i skinio onda 10 tih jebenih šarafa bez beda. Blokirao sam odvijačem kako ste rekli kroz rupu i gedorem skinio uz nešto jaču silu šaraf. Teško je bilo, al sam ga odmah odvidao!

Naime, sve sam šarafe poskidao, i sad deklo ne ide dole. Tukao sam kako je ovaj mišel sa linka (3:19) https://youtu.be/HYW13slMeb0?t=199 , al meni neće da ide. Tukao sam i malo jače.. ne ide. stao sam na tome (je bem se cijelo jutro stim) ajmo ljudi upomoć... :D idem popodne do Vodica sa njime... nadam se servisu :D
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2814
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #17 : 25 Srpanj, 2020, 17:00:28 »
UPDATE:

Izmjena ulja u getribi - mjenjaču

Na svim 4t i 2T skuterima koje sam imao 50cc šaraf za vađenje ulja nalazilo se ispod, dole na dnu te me na ovom bunilo jer ga nigdje nisam mogao naći. Tko bi rekao da je na strani kotača. Pošto sam gore imao problem sa skidanjem dekla (treba izvlakač), čačkao sam po kanalu Mitch's Scooter Stuff te sam sasvim slučajno naletio na ovaj video:

 

Odlučio sam ga pogledati, iako ne piše jel ista mašina 125/150. Ispostavilo se da je, i da je taj šaraf kroz kotač.

SAVJET:
Ako itko bude išao to raditi, pogledajte prvo taj video što čovik radi, a zatim nabavite bocu od 1,5 litre te je izrežite ovako kako sam ja, te je postavite bočno kako je na fotki u prilogu dolje.

Kako sam izrezao bocu:


Položaj šarafa koji je ispod auspuha, i treba okrenuti kotač dok ga se ne vidi:


Položaj sa druge strane kako sam postavio bocu da se ne prolije:



Ulio sam 200 ml tekućine ELF 80w90 (ovo mi je prodao ovlašteni Piaggio servis jer sam baš želio orginale ulje :) )


« Zadnja izmjena: 25 Srpanj, 2020, 17:02:24 challenbeen »
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #18 : 26 Srpanj, 2020, 19:46:49 »
A kakav bi to izvlakac bio kojim bi skinuo dekl?

Ja obicno zabijem serafciger izmedju bloka i dekla u blizini piksi i kad zjevne par mm serafcigerom na polugu iscupam dekl.

Kasnije malo posmirglas pikse i namazes ih blago sa masti da  opet ne zapece
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2814
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio Skipper ST 150 4T 2002
« Odgovori #19 : 26 Srpanj, 2020, 20:52:33 »
A kakav bi to izvlakac bio kojim bi skinuo dekl?

Ja obicno zabijem serafciger izmedju bloka i dekla u blizini piksi i kad zjevne par mm serafcigerom na polugu iscupam dekl.

Kasnije malo posmirglas pikse i namazes ih blago sa masti da  opet ne zapece


Evo iskreno, to smo i mi probali, ali činilo mi se da previše oštećujem poklopac dekla...  ??? :o

Jel to znači da sad bez sile ništa?


Odma da se nadovežem, da ne pišem novi odgovor:


Jučer krenio za Zadar, prespavati kod drage.
Pa jedna fotka sa zadarskog zalaza:




Ujutro smo nas dvoje krenuli na mini izlet, pa evo par fotki iz Nina:





Par fotki sa Vira:






Pa nekako završili u Zemuniku u zračnoj luci:



Bilo je još điranja po okolici al nisam vadio mobitel  :toothy9:
« Zadnja izmjena: 02 Prosinac, 2020, 18:18:08 challenbeen »
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"