Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jer NOVO je novo  (Posjeta: 819 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Jer NOVO je novo
« : 18 Srpanj, 2020, 09:31:39 »
Najjaci su mi Čmrljavci koji briju da je NOVO NOVO.

Pa budalo glupa, sto čmrljiš u mjestu, bolji je originalni Piaggio cilindar, klip i karike iz 1996 godine sa 25tkm bez ostecenja, nego ijedan nov kineski!!!

Najjace mi je kad najebu u startu, bez da se IMALO provozaju :laughing7:
Nema dovoljan podtlak da povuce gorivo, a kad se prisilno u rizga onak lagane/mekane eksplozije cujes ka9 da ce skoro upaliti, ali to skoro traje toliko da skuris anlaser ili ti otpadne noga, skoro malo mu fali, a ono krs i lom haha










I pitate se sta sad? To je to, over, ja ako bi isao dalje, morao bi placati te razlike i umanjivati vrijednost radova na svoj racun. Pa BANKROT, ovo je neisplativo i moze skuter u smece. Zasto? Zato jer su novci BACENI na promasaj, i sada ako se zeli to dovesti u red, popravak ce kostati JAKO skupo. Psiholoska granica od par stotina uloga u skuter je premasena, i sve iznad toga apsolutno ne dolazi u obzir jer kupis skuter za soma kuna u top stanju hehe
« Zadnja izmjena: 18 Srpanj, 2020, 09:42:12 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Jer NOVO je novo
« Odgovori #1 : 18 Srpanj, 2020, 09:46:57 »
Nedavmo sma mrale jednog pretresao. Kad sam skinuo glavu cilindra imo sam sta i vidjet...  zazor izmedu klipa i cilindra je toliki da sam prst mogo gurnit izmedu. Al to je novo to mora ic stari. 200kn komplet s klipom cilindrom i brtvama. Ma nabijem javtakav poso na k**ra* da iza takozvanog navikanog "maaaajstora" moras sve cistit
:yamaha:

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Jer NOVO je novo
« Odgovori #2 : 18 Srpanj, 2020, 09:55:51 »
Taj zamjenski cilindar je totalni promasaj.
Na karbosu znam da radi ocajno jer ima 4mm nize tajminge od serijskog piaggio cilindra.
Cak sam iz dosade mislio potokarit ga u gornjoj zoni i podignut ga sa spacerom 4mm da dodem na orginalne tajminge. Međutim ukazala mi se prilika da ga poklonim i bez razmisljanja sam ga poklonil frendu jer mu je trebao cilindar da proda skuter.
Tako da je doso frend i odnio komad smeca iz garaze :toothy12:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.