Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sta se desi kad ste dosadni ko proljev i stalno zovete na telefon KAD CE KAD CE  (Posjeta: 1887 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Znaci napusite se kurca svi vi koji volite vrsiti presing.

j#bo ti bog mater kad te netko zove 20x jel gorovo jel gotovo, ma.mrs j**** ti mater u usta.


Nista ovo ne bi bilo cudno, da ovo nije bio poslijednji korak, dotezanje svijecice.

I da nikad od 2003 godine nije bio na servisu, ma mrs vise ne radim jebene leseve di imas 20 dana posla jer nikad nije bio odrzavan.

« Zadnja izmjena: 19 Lipanj, 2020, 14:58:11 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline robyakarider

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Poreč
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: Malossi MHR, Dellorto 21, MVT DD19
  • MojSpuh: Yasuni C16
zato sam ja odavno odustao od popravljanja skutera  :toothy12:
i onda ti hebu sve po spisku ako im uzmes vise od 200kn

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
To je ostalo valjda od doba Tomosa, te njihove tarife...

Evo ja samo da izdrkam jos onoga od 2 mjeseca na kojem je svaki dio sjeban i amen.
Najgore mi je kad se namucis ko isus, i onda ga ispjeskari po makadamu i ode sve u k**ra*, jer sve dobije po picki, a na tebe ide hidro pressing...

PS nazovem da je gotovo, i sad moram cekat barem 2 dana dok se ne snadje za prijevoz, e da, ono sto je miljun posto sigurno, je da ce preko mene pokusati naplatiti taj prijevoz, jer normalno, taj ce mu uzeti od 3 do 5 bulji hehe, klasika da te gledaju kao najvece g#vn%... Ubili mi gust za barem 10godina...
« Zadnja izmjena: 19 Lipanj, 2020, 16:39:21 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline gavranpero

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1113
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 Morini
  • Moja Kaciga: Jiekai
  • MojSetup: Malossi multivar
  • MojSpuh: Leo Vince ZX Piaggio ZIP
Meni su ekstra ove teme, u kojima opišeš bliske kontakte sa neandertalcima koji jedino što imaju je sposobnost komunikacije "Kad će, kad će"  :toothy10: Takodje me zanima da li kažeš odmah kad bi trebalo da bude gotovo otprilike ili pustiš da nakon par dana krenu sa smaranjem ?  :laughing9:
Ja sam recimo 10 dana čekao u servisu da mi zamjene rolnice, naplatili su mi 25€ i rekoh nećeš više. Od tada sam na forumu i sam šarafam.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Ima samo jedna mala razlika. U vecini slucajeva se radi o instalerima i deinstalerima, znaci to su osobe koje izvade dio, i ubace novi i kraj price, nema veze sto je tebi trula i probusena spuzva filtera zraka.

Ovo sto ja radim su primjerci iz 2003 godine koji vecinom nisu pipnuti, ili pak ako jesu, a pogotovo ako su vise puta, svaki taj netko je vecinim ostavio traga.

I onda te ceka apsolutno kompletna provjera svega do najsitnijeg detalja, krivo postavljeni dijelovi, podmuklo montirani, ali zlo je i kada kocnice ne rade, pa anlaser, pa je i guma probusena, strunuo auspuh...

Zapravo razumijem zasto misle da je sve u 5min gotovo, jer su navikli na ovaj danasnji tempo instalera koji samo ubace dio i sve se svodi na metodu da drzi vodu dok majstori ne odu, i neprihvatljivo je ista raditi duze od 1h efektivnog rada.


Do sad sam imao jedno 5,6 nemogucih slucajeva koji se non stop kvare, ali bit ce i oni dobri cim dodju u ruke vlasnika koji se bar malo kuzi u skutere oocenito.
« Zadnja izmjena: 19 Lipanj, 2020, 19:03:43 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline gavranpero

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1113
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 Morini
  • Moja Kaciga: Jiekai
  • MojSetup: Malossi multivar
  • MojSpuh: Leo Vince ZX Piaggio ZIP
Pa vidim po opisu da ne trpiš da nešto ne valja i ne radi kako treba, svaka čast za to. Medjutim, to niko ne cijeni i čini mi se da ljudi više vole one za "5 min" koji ih dobro oderu, nego nekog ko će detaljno pretresti skuter. Kao što neko napisa gore, ne bi ni ja mogao to raditi. Zapravo, razumijem se prilično dobro u računare i donedavno sam ih servisirao (instalacija OS-a, apdejti BIOS-a, nadogradnja RAM-a, CPU-a,GPU-a, zamjena termalne, napajanja, nešto lemljenja, prespajanja itd) i onda dodjem u situaciju da mi neko traži da podignem OS na laptopu, ja odradim i vidim da su baglame displeja ispale iz ležišta, pa me mušterija kumi i moli da i to napravim (treba otvarati laptop i jeb...ti se sa vraćanjem). Hajd uradim, sve super, da bi me nakon 7 dana zvala mušterija da pita imam li nekog sa prebivalištem u BL, da se njegov neki rodjo gastarbajter pozove na njega....

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Kolike su sanse da ces nesto sjebati kad ti vrse pressing? Pa jedno 70%, i jedno 99% da ce se naci jos neki k.

Skuteri nisu nikome primarna vozila i tu nastaje ta razlika, odvratno nesto.

Ima jedan cica sto mi po 4x dovozio skuter, svaki put mu zakuha. Rastavljao komplet rashladni sistem, sve provjeravao u detalje... I nedavno ti idem biciklim u srce Savice, po makadamu, kad ono cica peca unutra. A tamo treba lagano gmizat po onim kilometarskim puteljcima... eto zasto...
« Zadnja izmjena: 19 Lipanj, 2020, 19:36:03 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<