Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vilim Turković, pizdek prve klase  (Posjeta: 3135 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Vilim Turković, pizdek prve klase
« : 07 Srpanj, 2020, 14:01:08 »
Gle cigančinu prve klase, tu mi se umiljava i preklinje da mu pomognem spojiti struju za SP180, i nakon cjelodnevnog smaranja i nakon sto je upalio swapanog Zioa s BB180 masinom, lik me ladno odjebe. Fino sam mu rekao u pocetku da ne radim dzabe, i ponudio mi je da ce me isplatiti ako mu pomognem, i evo zadnja slika sve govori.
Odakle je taj žmukljar, zivo me zanima?

Ovdje je pocetak razgovora:




Ovdje je kraj razgovora nakon dobre prepiske:




Zbog ovakvih cigana svijet je u kur*u, djubretar se kurci okolo, a iskoristava okolo misleci da se nece procuti.
« Zadnja izmjena: 07 Srpanj, 2020, 14:16:51 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #1 : 07 Srpanj, 2020, 14:24:13 »
Smarao je i mene svaki dan u bilo koje doba dana i noći,i ja sam mu tu pomogao kad sam imao vremena.Setup karba,struja,neke jos finese itd.
I onda saznam da valja Corectora i pitam ga sta je s njegovim novcima koje je dogovorio uplatiti kao neku naknadu za izgubljeno vrijeme?Frajer nas izvrijeđa obadvojicu i blokira mene i njega...g#vn#r mali bezobrazni!
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #2 : 07 Srpanj, 2020, 14:25:40 »
Evo ja pokuso da se bacim u biznis, tako da online pomazem ljudima, i popusio kurcinu na prvom. Pa ne mozes u u ovoj drzavi nista na posteno, ponizavaju te i gaze u startu, jedino mi ide kad nekoga ovjerim, onda sve moze odjednom.

Ne znam ni koliko ima godina taj sugavac, uglavnom naporan je ko proljev, i koliko sam skuzio kurci se okolo, a gazi one koji su mu pomogli. Koliko jadnik napaceni moras biti da se usudjujes hvaliti, a djubre si 1. klase. Takav profil ljudi je opako odvratan, i jako mrzim takvu ljudsku otpad i izgubim razum pred takvima...
« Zadnja izmjena: 07 Srpanj, 2020, 14:35:46 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #3 : 07 Srpanj, 2020, 16:05:51 »
Vrlo lako moguce da je sigurno to taj!

Dosta mi je ljudi reko da je Vilim teska cigancina, priie negoli je se ovo odigralo, medjutim gajio sam vjeru da ima nesto dobro u svakom covjeku, kad ono suga smrdljiva i otpad. I reko ajde da vidim dal je se ekipa iz Rijeckog podrucja promjenila nakon 10ak godina, jer su me sjebali priie 10ak godina sto cu pamtiti zauvijek. Zato sam mu i izasao u susret.
Kad ono, bahatost je i dalje tu, arogantnost takodjer, doktoriralo se valjanje viseg nivoa. Zao mi je sto je to tako.

Jer mene su dvojica iz Rijeke obradila u mojoj provoj kupovini skuter dijelova dok sam jos bio zelen. Tako su me fino nasamarili, slikali dijelove dok su bili u dobrom stanju, i za nekih soma kuna poslali trule, hrdjave, ispadane i izstuntane dijelove. Hrpu loma i smeca mi poslali, a njih 2 se fino kurcili na forumu kako su za te pare apgrejdali svoje Aeroxe s novim dijelovima iz Trsta. U pitanju je bio "Davši" aka David Kalaba i neki Mateo, oba su vozili roxove.

Nakon sto su mi poslali hrpu smeca u kutiji, ja im nisam mogao nista.

Nakon 2 mjeseca, inteligentni Davši je odlucio rasprodati svog midrejsa Roxa i vratiti ga u pitomije stanje jer mu je hitno uletio kupac. I tako ti Davsi objavi oglas da kupuje ZXa jer je imao Roosta. I ja se regam s drugim profilom i ponudim mu ZXa za 400kn u jako dobrom stanju. I inteligentni Davši to prihvati i kaze, salji HP expresom hitno hitno...
Imao sam neki stari izubijani serijski auspuh sa Bennelija 491, i odlucim mu to poslati. Ali cekaj j#bote, masa tog auspuha je veca od ZXa, a i veci je. I lijepo uzmem auspuh i kulturno ga izlupam onako zestoko na sotonisticki od banderu dok se lonac nije propisno spljostio. Nakon toga sam uzeo fleksu i odsjekao granu, i odsjekao top da dobijem masu ZXa...
Uzeo od bratica podatke, koji se ko za k zove isto kao i ja, i posaljem inteligentnom Davsiju iz Rijeke... Sutradan, oko 10h netko me zove s nepoznatog broja, zapeo ko isus i trosi mi bateriju od moba... Ja se ne mogu javit a mob zvoni vibrira 10minuta bez prestanka....stize poruka od, inteligentnog, Davsija, "majmune nisi normalan sta si mi poslao, frend i ja palimo auto i krecemo za Zagreb", ja jos ludji rekoh "javi kad ces tocno doci da ti oriredim dobrodoslicu"...

I tako sam se naolatio od te cigancine za one polomljene, hrdjave srot dijelove. Tad smo komunicirali preko MSNa i kucnog racunala....


Od tada, pa do danas, ima mozda cak i 12 godina, Rijecka ekipa je dominantno najprljavija na podrucju cijele Hrvatske, to tvrdim na temelju gomile iskustva s cijelom drzavom, i zanimljivo, nikada nista nisam kupio od njih, svega par stvari koje mozete nabrojati na prste jedne ruke. Da je iz bilo koje druge zupanije, ja ovo ne bih niti napisao... Ali netko mi je od ekipe dobacio da je mozda iz Dalmacije, u tom slucaju to ne bih napisao jer imam izuzetno puno pozitivnih iskustava...

Kako cemo rijesiti Vilija, to cemo jos vidjeti, ali tocno znam mentalni sklop te ekipe, samo sam ja nazalost, odrastao u jos gorem, ali sam uspio ubrati nesto sto oni nikada nece...
« Zadnja izmjena: 07 Srpanj, 2020, 16:09:32 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #4 : 07 Srpanj, 2020, 16:14:57 »
Potresna je to prica

Jesi mu spomenuo da je to za one trule dijelove koje ti je poslao?
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Dragster 50

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1083
  • Spol: Muški
  • Italjet Dragster MK1 proud owner
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • You Tube: Cro Dragster
  • Moj Skuter: Dragster 70/180
  • MojSetup: Dr Evo 70-17,5/Gilardoni 180-20,5
  • MojSpuh: City 16/SM06
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #5 : 07 Srpanj, 2020, 16:22:36 »

I tako ti Davsi objavi oglas da kupuje ZXa jer je imao Roosta. I ja se regam s drugim profilom i ponudim mu ZXa za 400kn u jako dobrom stanju. I inteligentni Davši to prihvati i kaze, salji HP expresom hitno hitno...
Imao sam neki stari izubijani serijski auspuh sa Bennelija 491, i odlucim mu to poslati. Ali cekaj j#bote, masa tog auspuha je veca od ZXa, a i veci je. I lijepo uzmem auspuh i kulturno ga izlupam onako zestoko na sotonisticki od banderu dok se lonac nije propisno spljostio. Nakon toga sam uzeo fleksu i odsjekao granu, i odsjekao top da dobijem masu ZXa...
Uzeo od bratica podatke, koji se ko za k zove isto kao i ja, i posaljem inteligentnom Davsiju iz Rijeke...
😂😂😂😂😂😂

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #6 : 07 Srpanj, 2020, 16:40:11 »
Ti Rijecki cigani su svi isti i nikada se ne mjenjaju, mene je sj#bo neki Dragan Kovačević iz Rijeke silovo me za klip neki posalji posalji i ja poslo sve na vrijeme kako je on i zahtjevao i đubre smrdljivo riječko cigansko ga ne preuzme, paket se vrati i ja platio duplu postarinu. Za ovog vilija sam ti odma reko da mu sve krivo kazes i nek si skuri struju. Takvim smaracima koji padnu s neba i odjednom su s tobom na frende ovo ono s gustom im sve krivo kazem nek se jebu
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #7 : 07 Srpanj, 2020, 16:59:24 »
Takve treba odma na neku crnu listu zaljepit nek se zna.
A i ne kuzim kako su neki sigurni tako u sebe, svjet je jako mali i svatko ce doci na svoje prije ili poslje.
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1312
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #8 : 07 Srpanj, 2020, 17:16:00 »
frajer je kretencina teska tu ti je na forumu.,ja sam ga zboko kolko je lik glup i neodgojen,
0981674245

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #9 : 07 Srpanj, 2020, 17:59:06 »
Potresna je to prica

Jesi mu spomenuo da je to za one trule dijelove koje ti je poslao?

To ti je bilo jos na onom Svijetu Skutera, svi su vidjeli, jer je taj Davši imao projekt na forumu, negdje cak imam sliku kad je otvorio kutiju i uslikao to sto je dobio :D Saznao je o cemu se radi cim je to otvorio, i iza toga sam mu jos potvrdio o cemu se radi, i pitao ga dal me se sjeca nakon sto me je blokao haha

Moram reci kako sam odigrao navlakusu za ovog inteligentnog Vilija i moje misljenje bi se jako promjenilo, znas ono, tracak nade, kad ono i dalje dominira hrpetina gamadi, i cast izuzetcima koji se jedino tamo naleze u manjini...



« Zadnja izmjena: 07 Srpanj, 2020, 18:01:56 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1312
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #10 : 07 Srpanj, 2020, 21:56:32 »
pero kad tad ce mu bit.
0981674245

Offline robyakarider

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2834
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Poreč
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: Malossi MHR, Dellorto 21, MVT DD19
  • MojSpuh: Yasuni C16
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #11 : 08 Srpanj, 2020, 06:54:18 »
ma sta se zalis, ko je vidio prodavati svoje znanje za novce

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #12 : 08 Srpanj, 2020, 14:56:32 »
Moramo bit svjesni da je ovo indirektni udarac na sve skuterase jer zbog ovakvih ce sada svi bit zanemareni. Ili ce usluge placat unapred. A mozda ni to nece pomoci
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1063
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #13 : 08 Srpanj, 2020, 15:29:02 »
Fuj uvik isto bezobrazluk svugdi da bar kaže hvala ti puno svi navikli sve odmah imat i ne pošitvat tuđe privatno vrijeme i potrebe pu

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #14 : 09 Srpanj, 2020, 08:12:58 »
Pa cim se zoves Vilim a nick ti je Antonio zna se da nije postena namjera jer skriva identitet.
Takodjer imam subjektivnu teoriju nastalu na 30 godina iskustva rada sa "nezadovoljnim kupcima"- sto netko ima cudnije i neobicnije ime to je tezi "slucaj". Moja teorija je da ako su roditelji neformirani kreteni onda uz prijenos svog tulavog genetskog materijala na pomladak svoje frustracije ljece vec pri odabiru imena djetetu "jer zele da bude posebno". Kasnije svojim zadojenim odgojem dobiju tenkrea koji je sitnicav,, pun sebe, brije da je najpametniji i da ima pravo na sve...
Sljedom toga imam posla sa k"varom" i "problemom".
- KVAR: Se desi na uredjaju normalnog covjeka i serviser mora popraviti uredjaj koristeci tehnicka znanja i malo socijalne inteligencije i sve5.
- PROBLEM: Se desi nekada radi kvara (ponekad minornog), a nekada i bez kvara ali radi nerealnih pretjeranih ocekivanja kupca. Kod rjesavanja "problema" sudjeluje serviser, voditelj servisa i nerjetko ja kao voditelj servisne mreze za 3 drzave a dodatna znanja uz tehnicka potrebna za rjesenje su psihologija, filozofija, ulicna skola i pravo.
...moram reci i da je svaka nova generacija kupaca sve razmazenija uz sve veca prava i da omjer problema naspram kvarova rapidno raste. Mogu dizertaciju napravit na tu temu ali ovo je ukratko;-)
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #15 : 09 Srpanj, 2020, 08:47:22 »
Fuj uvik isto bezobrazluk svugdi da bar kaže hvala ti puno svi navikli sve odmah imat i ne pošitvat tuđe privatno vrijeme i potrebe pu
A znaš koji je razlog, najćešće su takvima i roditelji kripli, pa se kriplovska loza nastavlja, danas svaki k**ra* napravi i ima potomke

Hahahahahaah :toothy12:
Kako si ga prepoznal samo :laughing7:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #16 : 09 Srpanj, 2020, 10:23:53 »
Daj zabrij koji obraz treba imat kad te upce ne jebe javno sramocenje i spominjanje imena i prezimena, razmazeno balavo deriste bitno da on ima love a pameti i kulture nigdje
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Vilim Turković, pizdek prve klase
« Odgovori #17 : 09 Srpanj, 2020, 10:51:44 »
Jedino se dobro dobrim vraca!
Sve ostalo je teski promasaj. I kratko traje.
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.