Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 2 mjeseca Runner Purejet novi model  (Posjeta: 4819 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: 2 mjeseca Runner Purejet novi model
« Odgovori #20 : 09 Srpanj, 2020, 16:50:34 »
RIJESIO SAM!!!!! j#bo PAS MATER VILIMU TURKOVICU, GOVNETU USRANOM SMRDLJIVOM. Pored takve suge se iskidam ziv, i opet nadjem u cemu je problem.

Evo problema gospu ti krvavu vilimsku j**** u po picke. j#bo te Vilim Turkovic da te j#bo, konacno sam rijesio SKUTER JE ZIVLJI NA GASU I NEMA TROKIRANJA NITI ZAKJEVANJA SVIJECICE KADA SE MASINA ZAGRIJE, SADA JE TO DRUGI SKUTER!!!!!!

VILIME, Hvala ti jos jednom, ima boga pored takvog smrdljivog jadnog i napacenog isciganjenog smeca kap sto si ti, puj puj u lice ti hracnem i poserem ti se na glavu jer to mogu doslovno...

Pored takvih sabotirajucih govana od ljudi, u meni jos nije krepo duh istrazivaca.....







Majku ti j****, ispitao sam.svaki dijelic na ovom skuteru, svakiiiiii. I kada bi se masina ugrijala, ECU bi pomaknuo kut oaljenja i onda bi ova retardacija dosla do izrazaja i skuter bi bio u kur*u.
Sad je.pitanje, da li je ovo originalni magnet od 2005 pa na dalje, uglavnom pederi su sjebali magnetvjerojatno po pitanju euro norme i zato su purejeti iznad 2005 godine u kur*u. Oah se i zvuk promjenio i sada je BAS INAKAV KAKAV TREBA BITI!!!


STAVITE MAGNET OD PUREJETA IZ 2003 GODINE I SKUTER CE SE PREPORODITI, NEMA TROKIRANJA NA 5000-6000RPM I ZIVLJI JE OSJETNO!!!!



Vilime, izdrkotino kanalizacijska stakorska, hvala ti jos jednom, ovo je za tebe.

Ne vidim dobro tu sa slike, jer sta okrenuta magneta jedan prema drugom ili oba u ustom smeru?
Purejet racing :aprilia: