Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Purejet nemirno radi na mjestu  (Posjeta: 4573 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delorto

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr
Odg: Purejet nemirno radi na mjestu
« Odgovori #20 : 14 Lipanj, 2020, 10:02:53 »
Od kuda ti to ulje na drugoj sliki? Tebi nešto taj TPS zajebava onda. Možda neče ništa biti bolje ali pokušaj ovo napravit.

1. Daj kontakt
2. Izključi konektor TPS bar za 10 sek. da izbaci grešku
3. Uzmi kontakt.
4. Ponovno uključi/uštekaj TPS konektor.
5. Daj kontakt, pričekaj 10-15 sek
6. Lagano daj ručicu gasa do kraja i lagano vrati.
7. Uzmi kontakt.


Ta masnoča samo tako varajuče izgledala na slici, inače sve suvo ko biber i rdžavo i prašno, pre što sam očistio.Hvala ti na savetu i to ču napravit.

probaj...

Offline delorto

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: aprilia sr
Odg: Purejet nemirno radi na mjestu
« Odgovori #21 : 15 Lipanj, 2020, 16:47:02 »



Dzabe si krecio sa ovim stvarima koje si radio, to bi ti rekao unapriied jer sam te pitao stvari od kojih se obavezno polazi. Mozes napraviti cuda, i nakupovati hrpu dijelova, ali ako ne postujes proceduru, sve bi ti lako moglo biti uzalud.

Ajde snimi kako pumpa radi, jer ovo tvoje "pumpa radi dosta normalno" je jako neprecizan odgovor. Jer karikiram, moze pumpa raditi na 4 bara, ali dzaba ti kada ti moras imati 7.5bar na raspolaganju inace ti je sve uzalud.

Nadam se da si shvatio koliko je bitno dati precizan odgovor, zato radje snimi ako nisi siguran.

Isto te trazim i za svijecicu, sto bolje iznesi zapazanje.


PS takav Runner u DE se kupi za 200€ plafon i rijec je o nekakvoj kombinaciji koja nije sigurno izasla iz tvornice 2007 godine.
[/quote]


Pa ja sam ranericu kupio kodnas za 220 eur i nije mi bitno koje je godište i model bitno ,da mogu registrovat i ,da radi i,da, napravim večitu.
Što sam več spomenuo nema masnoče samo tako varajuče izgleda.Kad se malo oprvim pa,ču dalje sa opravkama.I da snimim zvuk pumpe.Pa imam neke satove pa ču pokušat nešto napravit ,da vidim koliko nabaci bara pumpa to,če biti najverovatnije bolje od snimke.Svečicu sam tek stavio novu , prije sam stavljao polovne  i nije promene,pa nisam se puno vozio imam vlastiti put do kuče nekih 100/150 metara i to je to koliko se provozao.Tako ,da nema vremena se obojit svečica..Na glavni put ne idem ne izazivam bez registrovanja.He he puno skupo kod nas.Nešto puno ide u okretaje i onda mu nešto neda i zaleče se gasi kad padnu malo okretaji opet pali, Kako što je moj zemo rekao moglo bi biti nešto na TPS.Imam neke od ditecha ali izgledaju kao ,da je neko več čačkao po njima i nemam smelosti ,da jiu stavim za test gore.Pokušaču poništit podesit po Zigas uputih pa da vidimo.Momci puno hvala na savetima Corector ako me nešto dovede u Zagreb platim pivo.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Purejet nemirno radi na mjestu
« Odgovori #22 : 15 Lipanj, 2020, 20:38:20 »
Samo ti snimi I nece ti trebati nikakav manometar ;)
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<