Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Ima li neko rjesenje? Hvala unaprijed

Da
0 (0%)
Ne
0 (0%)

Ukupno Glasova: 0

Glasanje završeno: 16 Lipanj, 2020, 22:20:06

Autor Tema: Pomoc, skuter Quingqi Yamasaki 49ccm  (Posjeta: 2785 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Said

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Quingqi Yamasaki 49c
Pomoc, skuter Quingqi Yamasaki 49ccm
« : 06 Lipanj, 2020, 22:20:06 »
Pozdrav svima novi sam na forumu, uglavnom prije par dana sam kupio skuter marke Quingqi Yamasaki 49ccm, kaze prosli vlasnik da nije bio paljen godinu dana, ja sam ga palio na anlaser posto kurble nema, i tako verglaj verglaj cisti svjecicu tamo vamo, nista i dalje dosao moj komsija uzeo u cep malo goriva nasuo u cilindar gdje ide svjecica probo da upalim upali odma, i tako evo vozam ga 2 dana, i jucer mi nestane goriva, odguram ja njega kuci uzmem gorivo na istoj pumpi kao prvi put natocim pun rezervoar, i verglaj verglaj i nakon 2-3 sata verglanja upali i sam od sebe drzi gas, cim mu ja malkice dodam gasa odma se ugasi, a kasa povucem saug on radi kada dodam gas dobro ali cim pustim gas ugasi se, stelovo sam ler gas na karburatoru, cistio karburator ali nista..
Takodzer provjerio sam dovod goriva u karburator, ima 2 crijeva kroz jedno ide gorivo jako jako dobro a kroz drugo ne ide ne znam valjda je to vakum, e sad ne znam zasto nece da odrzi normalan gas u leru i zasto mu treba tako dugo da upali  takodze nema sanse da upali bez gasa, bio sam nasuo ulje 5w40 3 litra tu sam se z***bo jer sam trebo mnogo manje u auto ne ide toliko😂
Kada sam probao da upalim poceo je ogromno da cadi, brzo istresem to ulje i naspem novo samo pola litra i manje pusi ali imam problem ulje mi izlazi na auspuh, takodze ima manju snagu nego prije, takodzer da napomenem da kada skinem crijevo zraka koje ide u karburator u njemu ima benzina, sad ne znam da li to sta skodi, pa eto ako bi neko mogao da mi pomogne oko ovog

--- Nema ler gasa, kada je saug pusten drzi ogromne obrtaje ali nece gasa ugasi se odma, a kada saug povucem onda hoce gasa ali nece ler gasa, naveo sam gore da sam stelovo ali nista.

--- Paljenje me zeza, nemam kurble, dobro vergla nov akumulator, ima dovod goriva u karburator, ali rijetko kad upali kada samo verglam tako da malo naspem benzina tamo gdje ide svjecica i pali odma.

-- Nasuo sam previse ulja, zezno stvar, ulje izbija na auspuh , ocistio sam koliko sam mogao ali nema snage kao prije.

-- Takodzer od danas me je pocelo zezati da kada motor stoji i krenem da zaverglam povuce me naprijed isto kada auto probate da zaverglate dok je u prvoj brzini bez kvacila.

To su ta 4 problema, ako neko zna rjesenje makar jednog neka mi javi mnogo bi mi pomoglo, a da idem kod majstora nisam nesto solventan a usput bi da naucim nesto, hvala vam svima unaprijed 💚💚💚

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Odg: Pomoc, skuter Quingqi Yamasaki 49ccm
« Odgovori #1 : 06 Lipanj, 2020, 22:29:08 »
Pa ja ti samo mogu reć da se čita Čingči da nelomiš jezik.
Imao novog 2t 2008g kopija Morinia, teško smeće, vratio dileru i dobio pare natrag. 6999kn

Offline Said

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Quingqi Yamasaki 49c
Odg: Pomoc, skuter Quingqi Yamasaki 49ccm
« Odgovori #2 : 06 Lipanj, 2020, 22:39:33 »
Aa tako se znaci cita hahah, hvala ti, ma ovaj moj je presao 53 hiljade kilometara pa nezz valjda je dobar cim je toliko presao, ali eto ne slusa me u zadnje vrijeme nikako😂