Tehnički kutak > Tehnička pitanja

Gilera runner SP Multivar

<< < (2/7) > >>

tdj595:
Diznu 66 u karb, makni lim ako ima na njemu, ljubicasti centralni, polini zelene federe, valjcice onda smanjuj pomalo da vrti barem 9500 rpm, probaj s oko 4.5 ko sto je matija reko

Marijan994:

--- Citat: tdj595 - 07 Lipanj, 2020, 01:03:12 ---Diznu 66 u karb, makni lim ako ima na njemu, ljubicasti centralni, polini zelene federe, valjcice onda smanjuj pomalo da vrti barem 9500 rpm, probaj s oko 4.5 ko sto je matija reko

--- Kraj citata ---
U autokresi nemaju polini, samo garniture od Leo Vince, u garnituri su plave,žute i crvene opruge(x3).
U globalu, trebaju mi tvrđe ili mekše?

matija84m:
Sad ovako napamet i po skolski bi rekli najmekse. Stavi i probaj.
Ali auspuh je malo prejak pa cesto bude problem u staru i tada probas tek malo tvrđe ako bude potrebe.

Marijan994:

--- Citat: matija84m - 08 Lipanj, 2020, 14:29:32 ---Sad ovako napamet i po skolski bi rekli najmekse. Stavi i probaj.
Ali auspuh je malo prejak pa cesto bude problem u staru i tada probas tek malo tvrđe ako bude potrebe.


--- Kraj citata ---
Oke, tako ću i napraviti, moram samo još diznu naručiti, a limić je već skinut.
Skraćeno: Multivar ~4.5g rolice, Malossi ljubicasta centralni, mekše federe, pa vidjeti jel treba možda tvrđe, a s diznom idem na 64.
Javim kad sve sklopim, bit ce za par dana  :notworthy:

Off the record, našao sam po markama federe kako idu po tvrdoći, pa nek se nađe:
Polini (crne, zelene, zute, plave)
Malossi (bijele, zelene, zute, crvene, plave, crne)
Leo Vince (plave, zute, crvene)

Marijan994:

--- Citat: tdj595 - 07 Lipanj, 2020, 01:03:12 ---Diznu 66 u karb, makni lim ako ima na njemu, ljubicasti centralni, polini zelene federe, valjcice onda smanjuj pomalo da vrti barem 9500 rpm, probaj s oko 4.5 ko sto je matija reko

--- Kraj citata ---
Stavio sve ovako, valjcici su 4.5 malo sporije prima gas i krece tek pri 7000okretaja i jaaako sporo ide. Vec mi je malo muka od slaganja haha
Kak to riješiti?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju