Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Električar za skutere  (Posjeta: 1845 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zjkjz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 50
Električar za skutere
« : 25 Svibanj, 2020, 12:43:04 »
Pozdrav, jel zna netko di u ZG ima neki električar za skuter jer mi ne puni akumulator, radi se o malaguti madisonu 200 2003 g?


Offline Zjkjz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 50
Odg: Električar za skutere
« Odgovori #1 : 25 Svibanj, 2020, 19:50:23 »
Prva dva koja sam našao na internetu su me odj. pa sam kod trećeg uspio ostavit skuter. Ovo mi je prvi put da na skuteru nešto ne valja što nemogu sam složit pa zato niti nisam znao di da ga odvezem,al ajde valjda će složit i on je potvrdio na brzinu da uopće ne puni akumulator. Zanima me pošto vidim da su djelovi za malagutija nedostupni jel paše koji auspuh od drugog skutera na njega. Na njemu je trenutno neki koji se čuje ko da vozim 1000 kubika. Stavio bi orginal od Piaggio x9 ili tak nešto ako neko zna možda koji paše.

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Električar za skutere
« Odgovori #2 : 26 Svibanj, 2020, 07:12:11 »
Koji servis je uzo skuter?
Ponudit ce ti taj servis zamjenu auspuha. Zamjena auspuha ce povuc za sobom i zamjenu rolica variomata i jos neke "sitnice". Doc ce i do promjene krivulje snage. Cisto da znas.
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline Zjkjz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 50
Odg: Električar za skutere
« Odgovori #3 : 26 Svibanj, 2020, 12:29:51 »
Koji servis je uzo skuter?
Ponudit ce ti taj servis zamjenu auspuha. Zamjena auspuha ce povuc za sobom i zamjenu rolica variomata i jos neke "sitnice". Doc ce i do promjene krivulje snage. Cisto da znas.


Kum mi se bavi autima pa mi je dao broj od čovjeka koji njemu slaže skuter pa sam doma odvezo kod čovjeka. Neznam jel radi di ili doma ,al mogu pitat. Oćeš reć da ako stavim orginal auspuh da ću trebat mijenjat rolice i variomata jer će kao bit tromiji ? Serijske su rolice i variomata u njemu ,a skuter ide super ...jedino taj auspuh iz kojeg su kao izvadili prigušivač  izgleda skroz razvaljeno i čuje se bolesno pa sam mislio stavit serijski.

Offline Zjkjz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 50
Odg: Električar za skutere
« Odgovori #4 : 26 Svibanj, 2020, 12:31:46 »

Našo sam na oglasu od madisona 150 kubika ,a neznam jel to paše na njega ili ne ? I jel paše od nekog drugog skutera kojem su djelovi lakše nabavljivi?
« Zadnja izmjena: 26 Svibanj, 2020, 12:34:02 Zjkjz »