Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupnja nove pile  (Posjeta: 1190 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zjkjz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 50
Kupnja nove pile
« : 19 Svibanj, 2020, 13:54:36 »
Pozdrav ekipa, skupilo se nešto love i sada bi ponovo kupio neki maxy skuter. Izbor mi je oko x9 200, madison 200 i beverly 200. Vxr sam skoro uzeo ali sam odustao jer je bio krš kad sam ga došao pogledat ,a i sada sam ga izbacio iz izbora jer kad sam sjeo na njega nije mi to bilo to. Visok sam 196 cm težak 100 kg i imao sam x9 200 i beverlya 250 i bolje sam se na njima osjećao jer skuterom radim i dosta km . S njima sam bio zadovoljan ,ali zbog toga što često volim otići na duže rute tipa ZG-VU je bio zadnja ruta na x9 prije prodaje prošle godine i x9 mi je opet neki prvi izbor. Bev mi se Isto jako svidio al mi je neudobniji za putovanja.E sad mene zanima kakav je taj madison ,a u izbor ulazi i x8 200. Madisona i x8 nisam posjedovao pa me zanimaju neka vaša iskustva.


Offline luka_vxr180

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 158
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 300, PX125
Odg: Kupnja nove pile
« Odgovori #1 : 19 Svibanj, 2020, 14:18:39 »
Pozz, prvo pitanje zasto ne gledas 250 i 300 masine kad vec radis duze ture?
250 masine su jako izdrzive i zahvalne i injection su za razliku od 200 masina koje su karburator.
Ja posjedujem madisona 2007 125, sta se tice snage je slab al postoji i masina 250 tako da to gledas ako nades, a sta se tice voznosti meni je odlican, ima 150 kg, dosta mjesta za noge, veliki sic dosta prostora i za suvozaca, dosta mista ispod sica, veliki vizir i stvarno se moze lipo vozit i nagnut sa njin u zavoju jer ima malo veca kola.

Offline Zjkjz

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 23
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha neos 50
Odg: Kupnja nove pile
« Odgovori #2 : 20 Svibanj, 2020, 21:19:57 »
Pozz, prvo pitanje zasto ne gledas 250 i 300 masine kad vec radis duze ture?
250 masine su jako izdrzive i zahvalne i injection su za razliku od 200 masina koje su karburator.
Ja posjedujem madisona 2007 125, sta se tice snage je slab al postoji i masina 250 tako da to gledas ako nades, a sta se tice voznosti meni je odlican, ima 150 kg, dosta mjesta za noge, veliki sic dosta prostora i za suvozaca, dosta mista ispod sica, veliki vizir i stvarno se moze lipo vozit i nagnut sa njin u zavoju jer ima malo veca kola.

Jesam na kraju je izbor i pao na 250 baš zbog tog kaj volim otići malo dalje. Idem sutra pogledat skuter i odma uzet ak je dobar.
« Zadnja izmjena: 20 Svibanj, 2020, 23:56:31 Zjkjz »