Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: derbi  (Posjeta: 2728 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline matijabb

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • il zweitakt il kein takt
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bobovik hud
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
  • Moja Kaciga: mt jeftinjara
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
derbi
« : 20 Kolovoz, 2020, 14:06:38 »
ekipa,derbi boulevard 50,stari oce sebi uzet skuteric za po otoku,a ja o tom skuteru pojma nemam,trebamo ga sutra otic vidit,ugl skuter je vozio ozbiljan covjek,nije ga klalo 10 klinaca,regan,ispravan,nema punoo kilometara,5500 kuna,sta mislite o toj cijeni,sa da gledam sutra kad ga odem vidit,koliko su pouzdani oni zapravo,kakvo hlađenje imaju,kakve su masine u njima...sta god znate pisite
eh sto se nisam u sport i zene zaljubio

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: derbi
« Odgovori #1 : 20 Kolovoz, 2020, 16:53:33 »
To ti je piaggio fly 50, googlaj pa ces vidit da identicno izgleda. Piaggio masina zracno hladenje. Nadam se da pricamo o 2T masini?
5500 je ok cijena ako nije izgreban i izudaran puno. Ocuvaniji primjerci s manje kilometara na satu znaju bit i do nekih 7000kn (prije korona-krize, sad cijene malo i padaju).
Sto se km tice ne znam sta da ti kazem, do nekih 25k km bi uzimao a ako ima preko 30 onda bi smanjio jos malo cijenu jer znaju otic lezajevi radilice ili sama radilica vec na toj kilometrazi, iako ima dosta primjeraka koji predu i preko 50k km bez problema. To nikad ne mozes znati.
Te ac masine nemaju previse snage ali bi trebao povuc nekih 60ak kmh na ravnom. Racunaj ako ga je deda vozio da ces najvjerojatnije trebat odradit neki servis prijenosa i karburator i filter ocistit. Ali to ti je pod normalno sa polovnim skuterima.

Znaci ako na startu slabo povlaci pa se razvrti i krene s tim se ne zamaraj puno to se sredi sve tim servisom. Jedino ako ima problema s paljenjem ili se vuce jako sporo onda treba prije kupnje malo detaljnije istrazit sto mu je.

Pazi da nije iskrivljen, pusti volan u voznji i vidi pada li na jednu stranu, vidi je li prednji kotac okomit na volan i sl.
« Zadnja izmjena: 20 Kolovoz, 2020, 16:59:32 tdj595 »

Offline matijabb

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • il zweitakt il kein takt
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bobovik hud
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
  • Moja Kaciga: mt jeftinjara
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
Odg: derbi
« Odgovori #2 : 20 Kolovoz, 2020, 19:49:47 »
To ti je piaggio fly 50, googlaj pa ces vidit da identicno izgleda. Piaggio masina zracno hladenje. Nadam se da pricamo o 2T masini?
5500 je ok cijena ako nije izgreban i izudaran puno. Ocuvaniji primjerci s manje kilometara na satu znaju bit i do nekih 7000kn (prije korona-krize, sad cijene malo i padaju).
Sto se km tice ne znam sta da ti kazem, do nekih 25k km bi uzimao a ako ima preko 30 onda bi smanjio jos malo cijenu jer znaju otic lezajevi radilice ili sama radilica vec na toj kilometrazi, iako ima dosta primjeraka koji predu i preko 50k km bez problema. To nikad ne mozes znati.
Te ac masine nemaju previse snage ali bi trebao povuc nekih 60ak kmh na ravnom. Racunaj ako ga je deda vozio da ces najvjerojatnije trebat odradit neki servis prijenosa i karburator i filter ocistit. Ali to ti je pod normalno sa polovnim skuterima.

Znaci ako na startu slabo povlaci pa se razvrti i krene s tim se ne zamaraj puno to se sredi sve tim servisom. Jedino ako ima problema s paljenjem ili se vuce jako sporo onda treba prije kupnje malo detaljnije istrazit sto mu je.

Pazi da nije iskrivljen, pusti volan u voznji i vidi pada li na jednu stranu, vidi je li prednji kotac okomit na volan i sl.

iskreno neznam jel 2t mislim da je,bas me i zaimalo jel pia masina i sad kad  si reko identicni su i to mi je super znaci ima djelova,nije vozio deda al nije ni neki dripaz vozio iz zabave,covjekl sreddnje dobi pretpostavljam na posao s posla i do ducana,plastike su ok koliko po slikama vidim a kilometara ima manje od 15k,ovo da volan pustim i to to se podrazumijeva,a nadam se da servis nije potreban jer je stari osjetljiv na to  :toothy10: :toothy10: :toothy10: on bi odma na njega i gas  :icon_tongue: :icon_tongue:,al da to se podrazumijeva...a sta ako je nekim cudom 4t jesu to isto pia masine neke ili
eh sto se nisam u sport i zene zaljubio

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: derbi
« Odgovori #3 : 20 Kolovoz, 2020, 22:18:05 »
4t 50ccm  :nono:
Mozes vidit iz slike s oglasa je li 2t ili 4t ako se vidi deklo na kojoj slici

Offline matijabb

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • il zweitakt il kein takt
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bobovik hud
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
  • Moja Kaciga: mt jeftinjara
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
Odg: derbi
« Odgovori #4 : 21 Kolovoz, 2020, 20:24:23 »
evo da se javim,skuter je 2t znaci pia ac masina nema greske s takvom,skuter je skoro nov,izuzev ogrebotinice dvije tip top je,2010 godina,malo manje od 14 k kilometara,malo mu treba nastelat ler gas il negdje vuce fals,cak bi reko da je fals jer mjenja zvuk(dodaje,smanjuje gas u leru),al sve us vemu supper skuteric,izvozo ga odma po zadru i vozio ga pun gas cijelim putem od zadra do vira,znaci nekih 30ak kilometara i nikakav problem,jos nek majstor malo pogleda remen i sitnice i to je to,starom ce za njegove potrebe bit savrsen a bome i sestri i meni ako srku ne sredim :icon_scratch: :icon_scratch: uzbrdo 50,po ravnom 65,70 zavisi koliko ceste ima,nizbrdo se razvrti do 70 zacas,utegnut skuter i mekan na gasu sto mi je drago jer stari nije najiskusniji pa bolje tako...
eh sto se nisam u sport i zene zaljubio

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: derbi
« Odgovori #5 : 21 Kolovoz, 2020, 20:30:24 »
 :icon_thumright:

Neka majstor zamijeni filter zraka i provjeri prirubnicu i ocisti karb i to je to. Nije pametno ga vozit ako vuce fals

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: derbi
« Odgovori #6 : 21 Kolovoz, 2020, 20:31:08 »
Jesi barem spustil cjenu koliko?
5500 je ipak velika lova za mali skuter :dontknow:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: derbi
« Odgovori #7 : 21 Kolovoz, 2020, 20:42:30 »
Nije 5500 puno ako je ocuvan, mozda bj se dalo spustat sad na temelju korone ali inace je ok cijena

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: derbi
« Odgovori #8 : 21 Kolovoz, 2020, 20:50:53 »
Dobro mozda trzisna cjena, ali realna :dontknow:
Ulozeno+dobiveno=???


Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: derbi
« Odgovori #9 : 21 Kolovoz, 2020, 20:58:09 »
To je istina, takvi skuteri su isli novi za 12k kn prije 10-15 godina. A jbg opet za 5-6000kn imas prijevozno sredstvo koje moze sluzit godinama, imas dijelova na bacanje i lako se servisira i popravlja. Zato piaggio i drze cijenu

Offline matijabb

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
  • il zweitakt il kein takt
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bobovik hud
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
  • Moja Kaciga: mt jeftinjara
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: serijala
Odg: derbi
« Odgovori #10 : 22 Kolovoz, 2020, 17:38:38 »
ma 700 eura za skuter s manje od 14 k kilometara star 10 godina,stanje soro ko iz ducana,registriran godinu dana po meni je super cijena pogotovo kad uzmem u obzir da sam za sra kojem su trebale nove gume,kocnice,crijeva,prirubnica itd.  neregistriran sa sjebanim papirima i star 20 godina dao 4800
eh sto se nisam u sport i zene zaljubio