Općenito > Generalno o skuterima

Kupnja rabljenog skutera

<< < (4/4)

Big D:

--- Citat: lju989 - 18 Svibanj, 2020, 06:31:28 ---ja sam uzeo runnera 2007g od poznanika, za 3000kn u jadnom stanju jer je prijašnji vlasnik većinom po polju vozio do vikendice. termogrupa nije dirana, plastike ogrebane, sjedalo duck tape tunning, gume prve  18000km na satu. promjenio remen+mikroremen, očistio karb, stavio veću diznu, novi filter zraka, zamjenio sva gumena crijeva jer su bila popucana, prirubnicu, fiter goriva, bočna nogaru stavio izašlo me nekih 700 kn za sad. još moram obje nove gume kutiti cca 700 kn, auspuh neki jer je ovaj u raspadajućem stanju cca 800kn, sjedalo nekih 300 kn rabljeno (spužva je potrgana pa nebudem tapecirao), na zimu komplet priprema platika i farbanje cca 700 kn. + rega koja je istekla nekih 500 kn
do 6500 kn sam došao samo tako :(  razlika je sto sve radim sam i svaki mjesec nešto kupim

--- Kraj citata ---

Malo dižem temu iz mrtvih, ali zar ovo nije bolja solucija nego da si za iste novce uzeo nepoznati skuter koji je "kao" u boljem stanju. Ovak znaš kaj imaš, a nisi probio plafon s troškovima.

WildchildZG:
Eto ja sam na kraju završio na Kymco agilitiy 125 od prijatelja koji si je uzeo Scarabeo 250 pa mi dao ovo svoje povoljno a najbolje od svega je što je mijenjao mašinu (imam i račun od iste) tako da sam dobio mašinu sa 600 km pređenih. Meni super  :)

Zacvikani:
Koji Scarabeo ti je uzeo prijatelj. Onaj retro rotax ili noviji sa piaggo masinom ?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju