Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR 172  (Posjeta: 8364 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Aprilia SR 172
« : 26 Listopad, 2008, 11:25:39 »
Skut je kupljen od ''zeke'' iz zg-a...... na skutu je vec bilo punooooooo tuning djelova tako da se to nece ni dirat ( masina ) osim sto je stavljen 28mm karb i prirubnica pod 45° ..... od djelova tu je  :
Malossi 172ccm
Malossi Radilica
Malossi Multivar
Malossi Delta
Polini Kevlar
Spuh od Sp180 sa granom
28mm karb s stage6 prirubnicom !
Stage 6 usis
Boostbottle
Malossi 12,5g rolice
Crveni federi na delti ( cekam crne )

skut ide prebolesno s tim.... ali prebolesno ( imao sam priliku trkat se s sp-om, vxrom s 4 roadom i nemaju sanse uopce, a ovdje u dj skuter scena bas i nije nes velika pa nema nekih nadrkanih skutera il tak nesta..... znaci cekam neki meet pa da odmjerim snage s nekim malo jacim i nadrkanim skutevima )

e sad styling , skut je u biti 50ccm ali je stavljena masina od 150 i tunirana i tak....... tako da to sve prelijepo izgleda, aliiiii posto vec dugooooo vremena zelim drag volan narucen je on i jos par sitnica ( undertail, novi bost bottle posto mi se stari raspao , naruceno sve preko ''sebe'' HVALA ;) ) to sve bi trebalo stici do srijede cetvrtka.... i onda nastavljam ovaj ''projekt'' posto nemam mira skut se preko zime farba  ( kombinacija boji je tajna , ali mislim da ce mu dobro stajat ) a dotad cu se ovak vozat i kad padne snijeg, skut u garazu i plastike na farbanje..... i da naravno, na to sve dolazi koso sat

eo slike kako sad pila izgleda:  ( na slici nije stavljen 28mm karb i prirubnica, tako da gljiva stoji na drugom mjestu, nije blatobran kod karba stavljen i nije deklo ofarbano, ali bit ce update )






Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #1 : 26 Listopad, 2008, 11:34:02 »
imao sam ga priliku vidjet uzivo dok je bio zekin...prejeben je skut

odustao si od prodaje?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #2 : 26 Listopad, 2008, 11:36:23 »
prejeben skut,samo drag volan...to mi se ne svida...al svako ima svoj ukus... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline apriliatuner

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 314
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #3 : 26 Listopad, 2008, 11:49:10 »
Predobar

Offline Laki

  • Tržnica : (+25)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SR186 Lc ....
  • Moja Kaciga: Arai Chaser
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #4 : 26 Listopad, 2008, 12:25:49 »
lijep setup, ali cemu farbat plastike kad su, koliko vidim po slikama, u super stanju?

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #5 : 26 Listopad, 2008, 12:34:54 »
ljepo motor..bas me zanima kako ce ti stajat..volan..ja svoj moram tokarit..i tako ..pa ga i ja stavim :icon_thumright:
Frajer pere zube petardama ...

Offline apriliatuner

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 314
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #6 : 26 Listopad, 2008, 12:41:26 »
lijep setup, ali cemu farbat plastike kad su, koliko vidim po slikama, u super stanju?
da i mene to zanima,na slikama izgledaju super

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #7 : 26 Listopad, 2008, 12:52:47 »
A kaj rac skuter je odlican , isto sam ga vidio dok je Zekin bio..... :icon_thumright:
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #8 : 26 Listopad, 2008, 13:19:17 »
imao sam ga priliku vidjet uzivo dok je bio zekin...prejeben je skut

odustao si od prodaje?

Ma to sam stavio da se prodaje samo da vidim oce zvat itko......

plastike su u odlicnom stanju da, par crtica jako malih, ali ipak cu ga farbat.......  :dontknow:
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #9 : 26 Listopad, 2008, 13:28:18 »
Sto se tice tuning delova svaka cast, puno ulozenog i pretpostavljam kako kazes isto tako i dobijenog...mora biti da je uzivanje voziti ga..   :icon_thumright:

e, a sto se tice stylinga tu ne bih mogao reci da mi je preheben ili tako nesto zato sto nista posebno na njemu nema...ok je ali kao serijski je.... :dontknow:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #10 : 26 Listopad, 2008, 13:34:34 »
skuter je stroj

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #11 : 26 Listopad, 2008, 13:35:04 »


e, a sto se tice stylinga tu ne bih mogao reci da mi je preheben ili tako nesto zato sto nista posebno na njemu nema...ok je ali kao serijski je.... :dontknow:

styling tek u izradi... xD....... procitaj moj prvi post pa ces vidit sta pise.......
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline vrbi500

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: gospi?
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #12 : 26 Listopad, 2008, 17:27:49 »
kak ti ide sr sa Malossi Multivar ja planiram metnit Malossi Multivar i rolicee 12.5g i plave federe kvacila sto ti kazes na to da metnem i dali ti bolje ide sa auspuhom od sp
Aprilia sr 150

Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #13 : 26 Listopad, 2008, 19:35:10 »
kak ti ide sr sa Malossi Multivar ja planiram metnit Malossi Multivar i rolicee 12.5g i plave federe kvacila sto ti kazes na to da metnem i dali ti bolje ide sa auspuhom od sp

ocito nisi procito moj post u linku koji sam ti dao.... ali eto bar si uporan =)
ajmo sad opet ponovit gradivo..... multivar nemre na sr150 ak se en preraduje kalota.....jer kalota dolazi na radilicu na dio koji nema zubaca....  ako se stavi bez da kalota sjedi na radilicu dobije se rupa u ubrzanju i nelinearno povlacanje poslije 60kmh!!

preradit cu ja svoju kalotu i stavit kak se treba slozit da bude ok...... {$default_roll_eyes_smiley} {$default_roll_eyes_smiley}

moja ideja je da se zupcanik uljne slozi na kalotu.....am ubiti bute videli  toothy9
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline vrbi500

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: gospi?
  • Moj Skuter: aprilia sr 150
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #14 : 26 Listopad, 2008, 21:59:56 »
A zašto se prodaje uopce malossi multivar za sr 150 što  da napravim da ide brze reci mi da metnem 12.5 gram rolice jer su na njem  su na njemu 13.5 i  da metnem još bjeli centralni feder da mogu ga još lakse vozit na zadnjem vako mi gubi snagu
Aprilia sr 150

Offline sr-dream_vk

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 426
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...KVART...
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #15 : 27 Listopad, 2008, 14:50:14 »
motor je bomba vozio sam od prijatelja sr-a 172 sa slicnim dijelovima i odlicno ide
 :icon_thumright:

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #16 : 08 Studeni, 2008, 19:00:29 »
Eo lagani update... stavljen drag, undertail jos ceka..... i neke male preinake..... bit ce update xD !


Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #17 : 08 Studeni, 2008, 19:14:09 »
daj vracaj onaj seriski volan gore i plastike...ovo srki opce ne pase... :nono:

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #18 : 08 Studeni, 2008, 19:29:55 »
daj vracaj onaj seriski volan gore i plastike...ovo srki opce ne pase... :nono:

2:14     dvojici se ne svida, 14 ljudi svida........
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Aprilia SR 172
« Odgovori #19 : 08 Studeni, 2008, 19:31:07 »
daj vracaj onaj seriski volan gore i plastike...ovo srki opce ne pase... :nono:

2:14     dvojici se ne svida, 14 ljudi svida........
mozda je uzivo bolje, al ovako mi nije nesto, bolje mi je s plastikama  :dontknow: