Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Mišljenje o mom setup-u  (Posjeta: 44181 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1065
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #220 : 28 Svibanj, 2020, 00:29:32 »
@Scooterist_#1 ma đaba išta pisat i trošit vrime

Offline Scooterist_#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 511
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Vivacity
  • Moja Kaciga: AGV GP1
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #221 : 28 Svibanj, 2020, 00:38:17 »
@Scooterist_#1 ma đaba išta pisat i trošit vrime
A dzaba da..  :toothy12:skola je uciteljica zivota  :icon_thumright:

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #222 : 28 Svibanj, 2020, 05:41:26 »
E kad bi mogal negdje kupit paketić srece odma bi narucil :toothy10:
To bi bila garancija da ce podurat.
Do tada je sve  ??? ??? ???
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline FranjoST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 246
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #223 : 28 Svibanj, 2020, 11:32:20 »
ja otkazao dobavljacu radilicu lik mi kaze da ju je narucio i da cu sada morat nesto uzeti za tu cijenu (1200kn ili 1600kn koliko je vec napisao, zamisli debila)

Danas su mi NAPOKON nakon 3-4 tjedna dosli dijelovi i lik mi naplati danas torque polutku 700kn koju nije poslao jos uvijek nakon 3-4 tjedna i nazovem ga kaze da se jos ceka da dodje polutka i da cemo morat nesto dogovorit za radilicu...

I sad 700kn sam u minusu + nema racuna nikakvih + morat cemo "dogovoriti" za radilicu koju sam otkazao zamisli debila koji k. je njemu? jel on ducan ili ne? hahaha


Uglavnom evo zadnjih djelova koji su stigli danas:

https://imgur.com/a/1BgHcOo


kaze lik da ne rade povrat novaca a racuna nigdje...


u vezi polutke imam jedno pitanje, ako nebih cekao njega i ako bih narucio sa one stranice di sam radilicu narucio.. jel ima kakve velike razlike izmedju ove dve polutke i dal mi je bolje uzeti ovu od 100€ ili ovu od 190€

https://www.scooter-attack.com/rear-pulley-malossi-mhr-overrange-2006-m6113101-39.html
https://www.scooter-attack.com/malossi-torque-drive-piaggio-nrg-typhoon-after-1998-m619100-39.html
« Zadnja izmjena: 28 Svibanj, 2020, 11:34:31 FranjoST »

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #224 : 28 Svibanj, 2020, 11:47:28 »
Iskreno, vjerojatno si i ti njemu malo naporan sa stalnim predomisljanjima i otkazivanjima, ali to sto kazes stoji da nije u redu da te zavlaci i onda ne mozes otkazat narudzbu i sl. Ne znam zasto si placao unaprijed ako nisi dijelove dobio?
Btw. ovdje dosta hvale njega (ako se radi o skuterdijelovi) ali ja nisam imao neka dobra iskustva s njim - prvi put kad sam narucio kod njega mi je poslao krivi dio i to sam skuzio tek za koji mjesec pa mi se bilo glupo zalit, ok moja greska u jednu ruku. Drugi put me isto tako zavlacio za neki remen jedno mjesec dana a nismo se tako dogovorili. Treci put je bio paket nesto tipa 1120kn i reko mi je to ti je 1200 s postarinom, meni dolazi paket na njemu pise otkupnina 1200 i jos stavio da ja placam postarinu, znaci platio nekih 1260kn...
Cetvrti put isto sam narucio 2 stvari koje je reko da ima na stanju, a trebalo mu je jedno 7-8 dana da posalje uopce. Nikad nisam racun ikakav dobio. I uvijek su cijene vise nego na oglasima na njuskalu...
Narucujem od njega samo kad bas ne mogu naci na web shopovima neki dio i slicno... Evo to zadnje npr mi je bilo hitno i narucim kod njega kontam doc ce brze nego da cekam sa webshopa, i na kraju sam cekao jos duze...

Offline FranjoST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 246
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #225 : 28 Svibanj, 2020, 12:16:24 »
to stoji mozda jesam malo naporan bio al jbg musterija sam napravio sam mu 10 soma prometa skoro..

jos je pristao da zamjenim sta sam htio itd i zato sam ga i hvalio po forumu...

prvi put kad sam narucio stiglo mi je sve iduci dan, reko ovo neki dobar dobavljac idem sve narucit kod njega ako je tako brzo pa da je i sto kuna skuplje po djelu nebi zalio zbok brzine i jer lik dostupan...prvi put sam polutku narucio btw

i nakon tog prvog puta cekao sam tjedan dana za ostale dijelove koje sam narucio isti dan nakon prve naruđbe i dan nakon sta je dosla druga naruđba, i dođe naruđba bez radilice a radilicu naplatio sa tim paketom, ja ga zovem pitam di je radilica kaze kolega "zaboravio" stavit, reko ok onda cu zajedno drugu radilicu uzet kaze on moze nema problema, sljedeci dan sam mu vratio to za zamjenu sta sam mislio, 
nakon toga evo sada 2-3 tjedan dosao i stigli mi ovi dijelovi i lik mi smanjio cijenu za sve sta sam zamjeni i opet mi sada naplati polutku u ovome paketu sta je stigao a polutke nema (ja sam paket platio postaru i doneso u kucu a ono polutke nema) i zovem ga kaze polutka se jos ceka i morat cemo nesto dogovorit za radilicu sta si narucio...

mislim wtf sta mi je naplatio polutku sada ako mi nije poslao to je namjerno napravio da me nateze...

racune mi nikakve nije poslao, sad me nateze za tu radilicu i za tu polutku + nategnuo me za 700kn danas sta mi je naplatio a nije poslao polutku....

nezz mislim nije ovo nimalo uredu s njegove strane, u pocetku je bio vise nego korektan i sad me nateze tu lik.. gubim vrijeme, nema racuna, cekam po mjesec dana, nece da refundira ( a normalan ducan ce mi refundirat i sve ako treba) i zajebava za tu radilicu koju je narucio mislim sta mene briga za to ako sam otkazao...

sad razmisljam da otkazem i polutku da se vise ne natezem s njima pa ako me zajebe za 700kn bolje to nego za vise.. a i ako se zakomplicira tu su odvjetnik i porezna pa ce se drukcije pricat..

Offline FranjoST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 246
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #226 : 28 Svibanj, 2020, 12:29:25 »
ma sta fali temi, dobra je tema, treba se malo i sprdat, a i dosta ste mi pomogli u vezi svega bez obzira na sprdacinu... a jbg kad je tako... jos mi lik kaze kad sam mu rekao da sam ga preporucio na forumu, nemoj na forumu objavljivat koliko si platio sta jer ga decki tu znaju haha

Offline FranjoST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 246
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #227 : 28 Svibanj, 2020, 12:33:11 »
evo dok pricamo o ovome upravo mi mail dosao sa scooter attack stranice sa racunom u privitku za radilicu sta sam uzeo a nisam ih ni trazio racun... a ovom liku trazim racun i ne dobijem nis jos me nateze

https://imgur.com/4tzHLoX

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #228 : 28 Svibanj, 2020, 12:48:41 »
Lijepo ti njega trazi lovu nazad. Kud te krade doslovno jos si platio dijelove 10 000 koje bi platio na attacku 5000.. to smo ti odmah govorili ali ti si dosao po savjete i sta god ti se reklo si zanemarivao, zato je pocelo sa sprdnjom.
:yamaha:

Offline FranjoST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 246
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #229 : 28 Svibanj, 2020, 13:00:10 »
a jbg sta je tu je nemogu tu nis sada..

imam pitanje u vezi filtera, gljivu nebi stavljao, dal ima di za kupit filter i koliko mi promjer treba itd itd

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #230 : 28 Svibanj, 2020, 13:41:45 »
Lijepo ti njega trazi lovu nazad. Kud te krade doslovno jos si platio dijelove 10 000 koje bi platio na attacku 5000.. to smo ti odmah govorili ali ti si dosao po savjete i sta god ti se reklo si zanemarivao, zato je pocelo sa sprdnjom.
A da ne pricamo o tome da mu je htio podvalit radilicu za big bore, ako sam dobro pohvato...

a jbg sta je tu je nemogu tu nis sada..

imam pitanje u vezi filtera, gljivu nebi stavljao, dal ima di za kupit filter i koliko mi promjer treba itd itd
Pa ide ti standardni filter za piaggio novi tip airboxa, mislim da ti togaimaju po tokicu i slicnim trgovinama. Nema potrebe za zamjenu ako je postojeci u dobrom stanju, samo se opere i malo ga uljem namastis i to je to. Ako ces kupovat kupi obicni serijski je najbolji, a ne one malossi redsponge i sl.
« Zadnja izmjena: 28 Svibanj, 2020, 13:46:20 tdj595 »

Offline FranjoST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 246
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #231 : 28 Svibanj, 2020, 13:54:38 »
Lijepo ti njega trazi lovu nazad. Kud te krade doslovno jos si platio dijelove 10 000 koje bi platio na attacku 5000.. to smo ti odmah govorili ali ti si dosao po savjete i sta god ti se reklo si zanemarivao, zato je pocelo sa sprdnjom.
A da ne pricamo o tome da mu je htio podvalit radilicu za big bore, ako sam dobro pohvato...

Mislim da cita ovdje postove pa mi je na kraju poslao isti link za "competition" a meni prije toga u par navrata rekao TP racing radilica  :icon_biggrin:

a jbg sta je tu je nemogu tu nis sada..

imam pitanje u vezi filtera, gljivu nebi stavljao, dal ima di za kupit filter i koliko mi promjer treba itd itd
Pa ide ti standardni filter za piaggio novi tip airboxa, mislim da ti togaimaju po tokicu i slicnim trgovinama. Nema potrebe za zamjenu ako je postojeci u dobrom stanju, samo se opere i malo ga uljem namastis i to je to. Ako ces kupovat kupi obicni serijski je najbolji, a ne one malossi redsponge i sl.
https://www.scooter-attack.com/racing-airfilter-doppler-air-system-box-black-filter-red-grille-chrome-cgn324521-39.html
https://www.scooter-attack.com/air-box-doppler-black-cgn468867-39.html

za svaki slucaj sam narucio ova dva pa ako mi mehanicar bude nes napravio da pase super ako ne nek vidi za ova dva, ako nis dat cu braticu haha

Offline FranjoST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 246
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #232 : 28 Svibanj, 2020, 13:56:20 »
na kraju sam mu napisao da i polutku otkazujem pa sam narucio sa stranice ovu
https://www.scooter-attack.com/rear-pulley-malossi-mhr-overrange-2006-m6113101-39.html

Offline dell

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 358
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #233 : 28 Svibanj, 2020, 14:01:47 »
Opet bacas pare bezveze na polutku, mogao si bolje proci s ditech polutkom, al ajde bar ce posluzit za jaci setup ako mislis kasnije slagati.

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #234 : 28 Svibanj, 2020, 14:03:08 »
Ako hoces mijenjat airbox, onda ti je ovo najbolja opcija
https://www.scooter-attack.com/air-filter-box-piaggio-nrg-gilera-runner-tph-x-50cc-oe-pia845662-39.html
To je stari piaggio tip airboxa tisi je od novog i bolje radi na vecim karburatorima, samo naravno treba sredit sirinu ulaza zraka ovisno o karburatoru kojeg stavljas, i ne znam dobije li se ovdje crijevo koje spaja airbox s karburatorom, to ce ti isto trebat da ga spojis.

Ovo crijevo
https://www.easyparts.nl/Air-Intake-Hose-Piaggio-Gilera-50-2T-Euro1-%3C-02_(Genuine-Parts)-p31328961
« Zadnja izmjena: 28 Svibanj, 2020, 14:06:22 tdj595 »

Offline FranjoST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 246
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #235 : 28 Svibanj, 2020, 14:42:30 »
Ako hoces mijenjat airbox, onda ti je ovo najbolja opcija
https://www.scooter-attack.com/air-filter-box-piaggio-nrg-gilera-runner-tph-x-50cc-oe-pia845662-39.html
To je stari piaggio tip airboxa tisi je od novog i bolje radi na vecim karburatorima, samo naravno treba sredit sirinu ulaza zraka ovisno o karburatoru kojeg stavljas, i ne znam dobije li se ovdje crijevo koje spaja airbox s karburatorom, to ce ti isto trebat da ga spojis.

Ovo crijevo
https://www.easyparts.nl/Air-Intake-Hose-Piaggio-Gilera-50-2T-Euro1-%3C-02_(Genuine-Parts)-p31328961

ja imam takav slican vec na skuteru orginal, a nek mehanicar vidi sam ako moze to sredit super ako ne nek stavi nes od ovog sta sam narucio, na ovom seriskom to crijevo bi trebao samo naruciti za veci protok zraka ili?

Offline FranjoST

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 246
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #236 : 28 Svibanj, 2020, 14:43:44 »
ovo sam danas narucio, uzeo sam i valjcice od 5 do 6 pa cemo vidit dok se nerazradi

https://imgur.com/mwqyiMf

Offline dell

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 358
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #237 : 28 Svibanj, 2020, 15:30:47 »
Koji si vario uzeo na kraju ?

5115644 ili 5112645?
« Zadnja izmjena: 28 Svibanj, 2020, 15:36:16 dell »

Offline Lajtung

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: SR 70 R
  • Moja Kaciga: Jet
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #238 : 28 Svibanj, 2020, 15:32:55 »
Kakva tema stari moj imas u prosjeku 10 odgovora dnevno :)
Želim ti sreću!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline tdj595

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1414
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Tourer250ie,NrgPwrDD
  • MojSetup: TP Trophy-phbg 21ds-MHR Team vario
  • MojSpuh: LV Touring
Odg: Mišljenje o mom setup-u
« Odgovori #239 : 28 Svibanj, 2020, 15:46:44 »
To cijevo sluzi samo da se moze spojit takav airbox na karburator. Koja je godina taj tvoj runner ako ima takav airbox?