Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm  (Posjeta: 3839 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #20 : 26 Listopad, 2008, 23:06:27 »
razlika ti je u setupu karba...

znaci stage6 uzme dellorto karb i preslozi ga u "svoj" znaci klipic, ler dizna, glavna dizna, mainjet...

eo ti slucaj serijski karbovi 17,5 sto dobijete uz skuter... i 17,5 iz malossi pakiranja... na serijskom je "zagusen" mainjet te zato na full gasu je siromasnija smjesa... dok je to kod ovog iz malossi pakiranja sredjeno... :)

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #21 : 26 Listopad, 2008, 23:08:23 »
razlika ti je u setupu karba...

znaci stage6 uzme dellorto karb i preslozi ga u "svoj" znaci klipic, ler dizna, glavna dizna, mainjet...

eo ti slucaj serijski karbovi 17,5 sto dobijete uz skuter... i 17,5 iz malossi pakiranja... na serijskom je "zagusen" mainjet te zato na full gasu je siromasnija smjesa... dok je to kod ovog iz malossi pakiranja sredjeno... :)
pa i naziv je drugaciji serijski  phva id
                             malossi phva ed

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #22 : 27 Listopad, 2008, 09:59:08 »
Slazem se s onim tko je napisao da jebes 20€ i da se karb ne kupuje svaki dan, daj tih 20€za to i gotovo...... raspravljate tu o najbanalnijoj gluposti...... a i ti se izjasni koji ces btj !
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #23 : 27 Listopad, 2008, 10:35:16 »
Slazem se s onim tko je napisao da jebes 20€ i da se karb ne kupuje svaki dan, daj tih 20€za to i gotovo...... raspravljate tu o najbanalnijoj gluposti...... a i ti se izjasni koji ces btj !

ocito ti roditelji pomazu oko svega kaj se tice motora pa ti je tak svjedno dal je to 2eura ili 20eura ili 200eura.Ali kad pocnes zaradjivat svoje novce s vremenom vidis da svaka kuna dobro dodje za nesto drugo i da ju zaradis svojim trudom a ne glavom bez obzira se razbacivat bezveze sa novcima.Promijenit ces stav i razmisljanja nakon par godina vjeruj mi. :icon_thumright:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #24 : 27 Listopad, 2008, 11:10:17 »
Slazem se s onim tko je napisao da jebes 20€ i da se karb ne kupuje svaki dan, daj tih 20€za to i gotovo...... raspravljate tu o najbanalnijoj gluposti...... a i ti se izjasni koji ces btj !

ocito ti roditelji pomazu oko svega kaj se tice motora pa ti je tak svjedno dal je to 2eura ili 20eura ili 200eura.Ali kad pocnes zaradjivat svoje novce s vremenom vidis da svaka kuna dobro dodje za nesto drugo i da ju zaradis svojim trudom a ne glavom bez obzira se razbacivat bezveze sa novcima.Promijenit ces stav i razmisljanja nakon par godina vjeruj mi. :icon_thumright:

A pogotovo ak ti zaručnica sve troškove nadgleda ko nekima tamo sa SS foruma  :toothy3: (pst!!)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #25 : 27 Listopad, 2008, 18:41:11 »
Malo ste si vi pobrkali lončiće!

Postoji OBIČAN del'lorto black edition i postoji STAGE6 crni del'lorto fergazer i oni NISU isti!

Koja je razlika? Kojeg da čovjek kupi?

Sad je u još većoj nedoumici!  ???
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #26 : 27 Listopad, 2008, 18:44:31 »
Malo ste si vi pobrkali lončiće!

Postoji OBIČAN del'lorto black edition i postoji STAGE6 crni del'lorto fergazer i oni NISU isti!

Koja je razlika? Kojeg da čovjek kupi?

Sad je u još većoj nedoumici!  ???

daj nemoj ga jos vise bunit.nek uzme obican dellorto ak me oce poslusat i to je to.Lako diznu povecamo ak ce trebat. :icon_thumright:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #27 : 27 Listopad, 2008, 18:48:24 »
Ja bi uzeo onaj frgic koji mi ima povoljniji setup (dizne, klipic, igla)

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #28 : 27 Listopad, 2008, 18:49:29 »
Nek neko provjeri dal Malossi pack Dellorto 19 PHBG i klasičan dellorto pack 19 PHBG imaju istu iglu i kupujemo!  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #29 : 27 Listopad, 2008, 18:53:45 »
Evo gledam ima Dellorto PHBG black, isti stage6 i maloosi, maloosi je 20€ skuplji,a ova dva isto kostaju
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #30 : 27 Listopad, 2008, 18:59:40 »
Evo gledam ima Dellorto PHBG black, isti stage6 i maloosi, maloosi je 20€ skuplji,a ova dva isto kostaju


neznam vise kaj da ti velim.svi su oni dobri.razlike su samo dizne.ja kad sam kupovao 17,5 uzeo sam malossi pakiranje jer drugog nije bilo i na kraju se uspostavilo da mi je lego ko budali samar jer nisam nista trebao stelat ni drkat po diznama.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #31 : 27 Listopad, 2008, 19:03:50 »
Ja bi uzeo onaj frgic koji mi ima povoljniji setup (dizne, klipic, igla)

A koji setup ima pojedini od tih fergazera? To me mući! Koja igla bi mu najbolje pasala... Nemrem kupit-probat-vratit jer tak nejde... Ti si to tak jednostavno napisal  :toothy3:

neznam vise kaj da ti velim.svi su oni dobri.razlike su samo dizne.ja kad sam kupovao 17,5 uzeo sam malossi pakiranje jer drugog nije bilo i na kraju se uspostavilo da mi je lego ko budali samar jer nisam nista trebao stelat ni drkat po diznama.

Pa kaj i tebi? Nisi mi to reko! Mi smo jedine budale koje su dale 40% više para za Malossi pakung a ispostavilo se da smo najbolje prošli još jer ni ja ni ti nismo dirali setup!

Znači setup koji je bio u kutiji u dućanu taj je i sad nakon 20 000 km na motoru  :uff:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: DELL`ORTO PHBG 19mm racing/black edition ws DELL`ORTO PHBG 19mm
« Odgovori #32 : 27 Listopad, 2008, 19:18:21 »
A sta ces.Imamo srece.  :toothy9: