Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vožnje na You Tube-u  (Posjeta: 20044 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Vožnje na You Tube-u
« : 05 Travanj, 2020, 18:50:50 »
Dobro je da nisam otisao u ovom smjeru. A i trebao bih kupiti kamere, opremu, novi komp.... Neisplativo, jer mi se nikako ne svidja da je primarno snimanje i prezentiranje voznji, vise volim da sam na prvom mjestu.


Skarabudživanje slika na YT, za sad 2 komada, moglo bi ih ispasti jos barem 35 komada, ima materijala moze se soba ispuniti slikama tako da razmislite o proljetnom krečenju!

S ovim Trip17 sam otvorio ovu kolekciju.
Tada smo odlucili prvi put, neplanski, probiti 2 granice u šusu. Na srecu, bez ikakvih kvarova, voznju je zacinila neizvjesnost u brdima s nepouzdanom navigacijom, maksimalni nedostatak benzina i ono ubijanje lampice rezerve do zadnje kapi. Maksimalno moguce iskoristavanje dana i noci, te povratak na poslijednjim atomima energije, tada mi je prozujala radilica u povratku od Zadra, ali dan danas je imam i ne znam koji je lezaj otisao jer nista nema lufta.





Evo Trip2 vožnja sa Zipom 4T do Rijeke i nazad.


Naknadno sam pronašao i video.
Steta sto nemam snimku gdje peglira 90.




Ovo su neriješeni 3Povi, jer neke nisam uopce slikao, a neki su nestali.

- Prvi 3P ikada je bio s Aeroxom 70 na Grobnik, imam par slika i pokusati cu nesto sloziti.

- Mislim da je nakon toga bio jos jedan ljeto kasnije kada sam se nateravao s Novim Runnerom 200 po Rijeckoj obilaznici, to cu uskoro potvrditi. Jer prije je bio cilj 3Onuti jednom godisnje i to je bilo ludilo za docekati.



- Nakon toga je uslijedila tripcina do Vodica. Naivno izvrsio kontrolu ispravnog injektora prije puta, i nisam stavio niti znao da treba novi teflonski o-ring na plavu diznu kada se jednom skine, sto uzrokuje nedovoljno brtvljenje izmedju injektora i glave motora. Nedugo nakon Senja, cuo sam sistanje kompresije, da bih se dovukao do Vodica i nista nisam mogao uciniti osim gmizati do Zagreba na sve ili nista, brzina je pala na nekih 60kmh max. uz veliki nedostatak snage.
E sad nisam siguran da li sam na tom 3Pu isao na otok Rab, znam da smo se našli u Stinici i skupa smo otišli do Lopara i zatim sam otisao magistralom do Vodica. Pokusati cu to rasclaniti.

- Zatim je uslijedio jos jedan s Gilerom za zatvaranje sezone za Rijeku, 1.11.2014. godine ako se ne varam, slike ne postoje osim jedne anegdote kada je Joza pobrao šišmiša pred Stupnikom, a ja sam to vidio, i ono najjače, skužio sam da sismis nije odletio s vizira nego je ostao raskeljenih krila preko vidnog polja!!! Joza je poceo lamatati glavom, i s rukom je "obrisao", da bi les pao pored mene... Vratili se i fakat je bio sismis. Tada sam se smrzao u povratku jer nisam znao da su noci bas tako hladne...
« Zadnja izmjena: 12 Travanj, 2023, 12:55:51 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Vožnje izvan kvarta - samo extremno!
« Odgovori #1 : 11 Travanj, 2020, 09:48:04 »
Evo nova skarabudzotina. Ne radi mi niti jedan program dobro, izgleda da moram uzeti novi komp i najnoviji win jer sve je prepuno bugova, a uletio mi je i ransomware i poceo kriptirati cijeli komp, skuzio sam ga jos u samom pocetku, djubre optereti procesor na 100% i krene apsolutno sve zakljucavati, tako da nikad ne mozes vise dobiti podatke, osim ako platis ucjenjivacu... Nece mi odraditi najosnovnije efekte nego baci zelenu sliku, cak i ako je slika zarotiraja u programu. Izasao sam iz PC worlda, i dotivio najvecu jebacinu ikada. Kao da se sabotiraju starija racunala koja su potpuno funkcionalna za jebeni obicni slideshow. Prvo sam koristio laptop, a sada PC, a pederi ne nude stariie verziie programa, samo forsiraju novo.

Ali evo 3P3 je skarabudžen, to je onaj gdje sam trebao poginut na magistrali. Topli dan u sred jeseni, najavili 22℃, i ujutro je bilo vlazno, a na magistrali ima nekolio usjeka koji tokom cijelog dana ne vide sunca jer je nisko, i isprva mi se ucinilo da je to sjena, i tako sam narajco Nrga do prevrtavanja, jos zalego, i samo odjednom na 1/3 desnog zavoja jebeno popusti zadnja guma i krene šestariti, sok nevjerica, ali priie svega refleks jer me je vec nagnuo u desno, desna noga ispali ko iz picke i klapi od asfalt jedno 7 po Richteru, tad je vec bilo oko 90gpsa, uspostavljam grip i pitaj boga kakvu kontrolu, ali se skuter otresao cijeli jer je zadnja kao zagrizla, i na kraju zavrsavam tik do tizola iz suprotne trake gdje je stjena.
Tek iza toga sam skuzio da je asfalt jebeno vlazan. Znaci da sam flisnuo, razlijepio bi se od suprotni rizol i zid od stijena...Od tad imam jednu vrstu kočnice jer sam vidio i svašta po magistrali, a i svjestan sam šansi i brzine pružanja pomoćin tamo...Imao sam najgore gume ikada u povijesti, s njima sam dozivio neopisive pi*darije u Zagrebu (opusteno proklizala prednja u zavoju i opet sam tapkao nogom u normanim uvjetima, a nikad niti jedan skuter tu nije proklizao) na drugom skuteru dok su bile nove. Odradio sam i masu testiranja s tom gumom da se uvjerim. Zato prezirem Dunlop GT301 najpodmukliju gumu ikada!!!

« Zadnja izmjena: 21 Travanj, 2020, 01:01:27 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Vožnje izvan kvarta - samo extremno!
« Odgovori #2 : 11 Travanj, 2020, 21:11:27 »
Trip4 - Bosanska Otoka


Trip5 - vožnja do Doboja i natrag tu sam se malo preracunao, prevelik je ovo zalogaj za 1 dan, ali nek sam se najeo Dobojskih pita...


« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2020, 02:17:37 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Vožnje izvan kvarta - samo extremno!
« Odgovori #3 : 12 Travanj, 2020, 11:43:49 »
Evo i šesti, jaoo di je trideseti... Ako ista fušam, to je ovo :D Ali neka, bolje i to, nego da mi se unisti HDD, ili me opet napadne Ransomware.

Trip6 - prvi susret s cestom preko Breza, tada je bila savrsena, bez ostecenja i kamencica.


« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2020, 02:18:45 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Vožnje izvan kvarta - samo extremno!
« Odgovori #4 : 13 Travanj, 2020, 14:50:05 »
Trip7 - Karlobag,  tu mi se zgadio auspuh SC08, jednostavno nema tu snagu kao TT, ZX, ZXR, GP - naravno, obavezno duga grana.
« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2020, 02:20:41 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Vožnje izvan kvarta - samo extremno!
« Odgovori #5 : 13 Travanj, 2020, 19:39:59 »
Trip8 - odmah drugi nakon nakon Trip7 voznje, fino smo se peglirali nizbrdo tada.
« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2020, 02:21:43 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Vožnje izvan kvarta - samo extremno!
« Odgovori #6 : 16 Travanj, 2020, 22:48:57 »
Trip9 - Dugi Otok, nesto predivno, zelim ponovno otici tamo, obavezno s 2 kotaca!
« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2020, 02:22:55 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Odg: Vožnje izvan kvarta - samo extremno!
« Odgovori #7 : 20 Travanj, 2020, 21:48:49 »
Iskipavanje 3Pčina:


Trip10, nema se puno vremena, pa jedna vožnjica uz rijeku Unu odlično dodje za relaksaciju. Tada sam prešao preko najviše pružnih prijelaza.



Trip11, vožnja do Banja Luke, od zavoja, preko nepregledne ravnice...



Trip12, otišao objasniti neke stvari, i zaista sam bio u pravu.



« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2020, 01:35:04 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Slike u snimci
« Odgovori #8 : 20 Travanj, 2020, 22:16:17 »
Evo nek ovo bude cista tema za kolekciju voznji, tu necemo nista komentirati tako da ima sto manje stranica.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vožnje na You Tubeu - #DITECHtrip
« Odgovori #9 : 22 Travanj, 2020, 06:52:44 »
Trip13 - 779Km - Sukošan 1

Prvi odlazak u Sukošan, a nakon toga je postalo kao "dobar dan".
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vožnje na You Tube-u - #DITECHtrip
« Odgovori #10 : 01 Svibanj, 2020, 18:57:12 »
Trip14, 648km, Sukošan po drugi put :) Skupilo nas se podosta...

« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2020, 00:15:52 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vožnje na You Tube-u - #DITECHtrip
« Odgovori #11 : 01 Svibanj, 2020, 21:12:38 »
Trip15, juzni dio otoka Krka bi svakako trebalo ponoviti! Ova je vožnja bila vješto isplanirana.
Sukošanac je bio u Zagrebu, i odlučili smo ga ispratiti na 3Perski način, vozili smo se svi skupa do Stinice, kada je on nastavio magistralom do Sukošana, a mi smo prespavali u Stinici kod Jože i Ive. Drugi dan smo odlučili zapaliti do Baške na Krku, i tako je i bilo, s tim da smo svratili u Crikvenicu na kavu. U povratku smo malo predahnuli u Novom Vinodolskom na plaži i svi skupa krenuli za Zagreb preko Breza, pa Ogulina, Josidola, Duge Rese ...
« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2020, 02:26:22 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vožnje na You Tube-u - #DITECHtrip
« Odgovori #12 : 02 Svibanj, 2020, 00:02:18 »
Trip16. Otisli na jedno popodnevno kupanje na Mrežnicu, i sasvim slučajno i neplanirano završili u Sukošanu, na otoku Viru, Zadru te Biogradu na Moru. Ja sam bio cijelo vrijeme u japankama i najmanje spreman, i tako smo nepripremljeni odvalili preko 700km, umjesto 150km. Jedan od žešćih neočekivanih 3Pova di sam intenzivno sušio veš na skuteru :D U Gračacu je bilo veselo jer benga nije radila, kao niti ona u Obrovcu jer smo kasno banuli, i naravno, neplanirano!

« Zadnja izmjena: 02 Svibanj, 2020, 00:06:39 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vožnje na You Tube-u - #DITECHtrip
« Odgovori #13 : 02 Svibanj, 2020, 21:30:35 »

S ovim Trip17 sam otvorio ovu kolekciju, evo neka ima slijed.
Tada smo odlucili prvi put, neplanski, probiti 2 granice u šusu. Na srecu, bez ikakvih kvarova, voznju je zacinila neizvjesnost u brdima s nepouzdanom navigacijom, maksimalni nedostatak benzina i ono ubijanje lampice rezerve do zadnje kapi. Maksimalno moguce iskoristavanje dana i noci, te povratak na poslijednjim atomima energije, tada mi je prozujala radilica u povratku od Zadra, ali dan danas je imam i ne znam koji je lezaj otisao jer nista nema lufta.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vožnje na You Tube-u - #DITECHtrip
« Odgovori #14 : 02 Svibanj, 2020, 21:32:49 »
Trip18, nesto preko 400km. Ovdje se varalo, bilo je jurcanja po autocesti ZG-Karlovac, a u povratku istom tom dionicom, obracunali su me u kategoriju automobila.
Takodjer smo preskocili Kapelu u povratku jer su bili kratki dani.


>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vožnje na You Tube-u - #DITECHtrip
« Odgovori #15 : 02 Svibanj, 2020, 21:43:44 »
Trip19, - 911Km odvaljenih u full zimskoj opremi, bez ikakvih pothladjivanja, tamo pred kraj studenog 2017. Ponovno se vracam se na purejet masinu :)
Tu sam ostao bez goriva na Pagu, benziska se renovirala i ja produzio dalje, s kalkulacijom u glavi da masina trosi 2.6l, medjutim Elistarce je odneslo 3.0l sto je bilo potpuno neocekivano po mojim proracunima, tako da sam ostao u sred nicega. Jbg, frisko swapnuto cudo, 2 tjedna nakon swapa odmah na 3P. Spasio me Sukošanac s flasom benzina i hvala mu na tome!
Dalje smo nastavili do Zadra i Sukosana za taj dan.
- Drugi dan smo 3Pnuli magistralom do Šibenika, gdje smo se popeli na jedno brdo odakle puca lijep pogled, jer me je oduvijek zanimalo kako je tamo. Kroz unutrasnjost ispeglirali do Segeta Gornjeg i spustiki se u Trogir. Tu smo bili nego vrijeme kod kolege forumasa "TopPerformance 4" malo stelali Nrg Powera u razradi...
Nakon toga ponovno istim putem za Sibenik, te svratili u Vodice. Otisli do Sukosana gdje sam docekao treci dan. Povratak je bio po D1 cesti.


« Zadnja izmjena: 05 Svibanj, 2020, 16:56:53 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vožnje na You Tube-u - #DITECHtrip
« Odgovori #16 : 12 Svibanj, 2020, 22:47:31 »
Trip20, - glup trip, utukao 522Km, ali sam uzivao u neobicnim prizorima u Lici. Trebao sam doci do Sukosana gdje je bio Suhi s Pezom, i onda bi se vrnuli skupa za Zagreb. Medjutim, nisam uspio krenuti na vrijeme pa je Suhi vec krenuo za ZG, tako da smo se sudarili u Posedarju.
Nisam vidio mora, ali sam zato vidio u Lici, majkemi!



Slijedeci je Grcka, jaooo, napaceni komp ce me iskarati na najjace, stalno se rusi i bloka kad ima puno slika...
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vožnje na You Tube-u - 45ZONE
« Odgovori #17 : 17 Svibanj, 2020, 15:53:01 »
Nemres Grcku odradit rusi se napaćeni komp.

Pa evo neki sazetak:
« Zadnja izmjena: 17 Svibanj, 2020, 17:49:34 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Vožnje na You Tube-u - #DITECHtrip
« Odgovori #18 : 31 Svibanj, 2020, 15:20:05 »
Trip 21, GRČKA, 2h 23minute i 44 sekunde, 15GB :laughing9:

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Vožnje na You Tube-u - #DITECHtrip
« Odgovori #19 : 13 Studeni, 2020, 11:28:05 »
Ova odlicna tema je dobila malu pauzu. Nadam se da ima materijala i da sljedi nastavak :toothy10:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.