Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: DiTech tesko pali, puca na auspuh, gasi se na leru  (Posjeta: 3413 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: DiTech tesko pali, puca na auspuh, gasi se na leru
« Odgovori #20 : 18 Svibanj, 2020, 19:17:36 »
Mora upaliti i raditi bez senzora temperature, on sluzi samo za finu regulaciju smjese, kad je masina hladna, da mu malo vise goriva.

Daj ga jos pretresi, na dobrom si putu, istjeraj to na 100,% jer 99.99% je isto kao 0 nula! Nema veliku toleranciju i to je zlo kod Ditecha. Ja sam na purejetu namjerno izazivao nepravilan rad i gledao dokle ce poceti praviti probleme. Primjerice, ako slini i pusta zrak na crijevu kompresora, moze raditi i sa 4 bara umjesto, 5.5-6...
« Zadnja izmjena: 18 Svibanj, 2020, 19:19:51 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline No_One

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: APN4
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: T15 cilindar(naturpijan), T14 glava, 42L klip, dellorto 21..
  • MojSpuh: Hand made by EC2
Odg: DiTech tesko pali, puca na auspuh, gasi se na leru
« Odgovori #21 : 18 Svibanj, 2020, 20:09:58 »
Sta god napravio isto se ponasa, nije mi jasno zasto vergla minutu prije nego sta pocne davat znakove zivota 🤷🏻‍♂️

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: DiTech tesko pali, puca na auspuh, gasi se na leru
« Odgovori #22 : 18 Svibanj, 2020, 23:05:21 »
Sta god napravio isto se ponasa

To ti je zato sto si u podrucju 99.99%. Ne zajebavam se, i ozbiljan sam.

Pazi ovo, Ditechu curi zrak od kompresora na spoju kucista zelenog i plavog injektora, i to bas solidno zbog cega nema ler i teze pali. To saniras, i opet isti problem ostaje.
Bas imam jednog kojeg sam slucajno uzeo, ali nemam vise zivaca za to, treba odmah skinuti cijelu masinu na stol i sve lijepo pretresti. Najgore je kad ti tako dodje prvi put i moras se upoznati sa svakim seraficem, pa nadjes tragove ucenja popravljanja na ditechu, koji su dobro skriveni.

Izvjestiti cu kada ga rijesim.
« Zadnja izmjena: 18 Svibanj, 2020, 23:07:03 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: DiTech tesko pali, puca na auspuh, gasi se na leru
« Odgovori #23 : 26 Svibanj, 2020, 14:43:13 »
Evo ja sam rijesio ditecha. Trebala su mi 4 navrata da ga rijesim. Onako preko kurca jer znam da cu raditi za dzabe.

Usput sam napravio test za sve nas pacenike dal Ditech pali i radi bez sezora temperature i je li krucijalan? Senzor se skoro nikad ne kvari, cisto nek se zna da je i on jedna od "vjecnih" komponenti.



Nakon sto sam prvi dan pojeo g#vn# oko brzog servisa, morao sam se baciti na drugi dan. Tu sam shvatio da je netko umetno kuciste zelenog injektora od plavog injektora, a ovdje je crni, sto nije isto.

Spakirao kompletno kuciste za crni injektor, prebacio diznu, sve isoitao provjerio i zastekao na skuter. I kurcina. Opet isto problemi, skuter jebeno trokira.

Tu sam uzeo tjedan dana pauze jer sam u debelom minusu, a nema mi druge nego DETALJNO SE UPOZNATI S CIJELIM SKUTEROM.

Svaki serafic, svaka zica, svaki spoj, svaki dio mehanike na skuteru treba pogledati i provjeriti, inace eto sranja. Ali ne gledas ti to onako laicki, sve se ispituje, zapazaju se i mjere tolerancije, uglavnom mikja malih koraka., Trebao bi neki Isus biti sa mnom i posnimiti to naravno ako bude imao zivaca toliko dugo to sve pratiri jer prosjecan covjek ne trpi nikakva ditechova sranja duze od par minuta. Utvrdio sam da je skuter kao novi, izvrsena mjerenja kompresije, kompresora, injektora. Onak kad to sve ispitas odradis, to se smatra usputnim radom i za dzabe po defaultu. Ja nemam motivacije da odradim komoletan detaljan pregled skuter da ga imam u malom prstu kao konkretnu jedinku, i da mogu previdjeti daljnji rad, zato sto zabto nemres uzet recimo 3 bulje, i zato odbijam sva smeca na kojima je se izredalo 50 ljudi, i svaki je nesto pogrijesio. I kad nadjes hrpu ostecenih stvari, to sve postaje jako skup sport.


E sad u cemu je bio problem. Pa u tom crnom injektoru. Desilo mi se.nesto po prvi put. Kako su priie vadili taj injektor, dobio je dosta oziljaka. I sad ono sto mi se prvi put desilo. Na stolu je bio dobar, zabiljezio sam minimalno propustanje zraka, ali rekoh to je zbog piaggio glave, pa cu provjeriti direkt na apriliji. I kad sam provjerio na skuteru, odjednom crni injektor propusta zrak negdje. A propustao je u dzek, pored one 2 stopice, i na samoj plastici gdje je zguzvana smezurana. Uglavnom, ljudska ruka mu je presudila, i to me je izjebalo bas fino. Sad radi, cim ga pipnes, podmuklo vise ne radi...



« Zadnja izmjena: 26 Svibanj, 2020, 14:50:39 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<