Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: danas sam malo probao na zadnji..  (Posjeta: 30611 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #60 : 22 Rujan, 2007, 12:14:09 »
Meni nikako da uspije. Ja sjednem i noge su mi na podu i onda ga pepnem prema dolje i onda povucem prema sebi i on ude u vagu i opet se refleksno povucem naprijed i onda mi padne....a i noge su mi zajeb,ostanu mi na podu pa se snjima vucem i vjerovatno tako izgubim balans....

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #61 : 22 Rujan, 2007, 19:12:44 »
Dignes na vagu i odma ga spusits. To ti je strah. To sam i ja imo, kada ga dignem mislim da cu pasti. Svladaj strah, nemoj se bojat kada ti ode na vagu. Ja sam se isto prvih par puta usro da ne padnem. Ja sam otisao na livadu i tamo sam se dizo. Ako padne padne. Dole je trava, ne bude nista bilo. Samo makni retrovizore.
Yamaha-Spy

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #62 : 22 Rujan, 2007, 20:40:30 »
imas kocnicu...nes past...
...........1...........8...........7...........

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #63 : 23 Rujan, 2007, 12:11:20 »
Dignes na vagu i odma ga spusits. To ti je strah. To sam i ja imo, kada ga dignem mislim da cu pasti. Svladaj strah, nemoj se bojat kada ti ode na vagu. Ja sam se isto prvih par puta usro da ne padnem. Ja sam otisao na livadu i tamo sam se dizo. Ako padne padne. Dole je trava, ne bude nista bilo. Samo makni retrovizore.
Da ja ga dignem na vagu i lagano pocne padati nazad i jednostavno ne znam sta cu i refleksno se bacim naprijed a u strahu cak i zaboravim na kocnicu....znaci kad mi pocne lagano padati nazad sam malo po kocnici,pa kad bude padao dam gasa? a sta cu s nogama jer njih uvijek izbacim i stoje mi na tlu.

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #64 : 23 Rujan, 2007, 12:53:15 »
Da, kada osjetis da ides previse iza lagano kocnicu stisni. Ako te previse spušta dolje onda opet gas. Ja drzim noge isto dole, ali ne da ih vucem nego jednostavno mi ga je lako dici tako. Ako previse gasa nabijes da te hoce bacit stici ces stat na noge, ako prije ne stisnes kocnicu. Netko je vec bio reko. Moras biti koncentriran na to što radiš, a ne kako ces ispast faca.  :skuter:
Yamaha-Spy

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #65 : 23 Rujan, 2007, 22:36:39 »
Da, kada osjetis da ides previse iza lagano kocnicu stisni. Ako te previse spušta dolje onda opet gas. Ja drzim noge isto dole, ali ne da ih vucem nego jednostavno mi ga je lako dici tako. Ako previse gasa nabijes da te hoce bacit stici ces stat na noge, ako prije ne stisnes kocnicu. Netko je vec bio reko. Moras biti koncentriran na to što radiš, a ne kako ces ispast faca.  :skuter:
Pa da uvijek se pokusavam koncentrirati pa i to radim sam jer mi nije u vidu kako cu ispasti faca.....barem dok ne naucim :)
A vidis ja sam cijelo vrijeme vukao noge a sad kad ga dignem malo cu ih povuci gore....

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #66 : 24 Rujan, 2007, 00:31:14 »
necete nikad naucit ako vucete noge nije isti polozaj tjela i opet cete se prisrat kad uleti u vagu naglo kad pocnete sideci to radit s nogama na skutu
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #67 : 24 Rujan, 2007, 07:20:03 »
Za vikend kada cu imat vremena, onda cu otici na pistu da vjezbam sa nogama gore. Imam pitanje, a vi dajte prijedloge. Sto bi se dalo stavit na rupu ispod amortizera da dok se vozim na zadnjem mogu stajat na tome s jedom nogom? To je kao cijev na kojoj stojis. Neznam dali sam  vam priblizio ono sto mislim.
Yamaha-Spy

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #68 : 24 Rujan, 2007, 09:05:16 »
mislis na 12 o clock bar .. za to triba malo zahebancije da bude dobar... mozes ga napravit od cega oces i tribas ga zavarit na ramu.


ovako na oko ti se cini da je lakse dizat skuter stojeci na njemu i sl. ali nije jer si nestabilniji  :icon_thumright:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #69 : 24 Rujan, 2007, 09:21:31 »
Iako sam samo par puta dignuo skut na zadnji mislim da je ipak to najlakša i prva radnja koja se treba naučiti u stuntanju, pa sve ostalo...

Dizanje na zadnji sa nogom na 12 o' clock bar-u je definitivno teže za napraviti.
Who's looking for punishment ??

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #70 : 24 Rujan, 2007, 21:14:54 »
Niste me skuzili. Nisam objasnio. Ispod amortizera nazovimo to na deklu se nalazi jedna rupa za šaraf, ali je ona prazna nije nikada ni bilo. Evo ovdje cete vidjet. Crna yamaha spy. To se nalazi dole pokraj filtera i amortizera. Na kraju fimica.
http://www.youtube.com/watch?v=8VKft3G_u0I&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Emojskuter%2Ecom%2Fforum%2Findex%2Ephp%3Ftopic%3D2975%2E0
Yamaha-Spy

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #71 : 24 Rujan, 2007, 21:29:39 »
to se zove slider, sluzi da se ne sastruzu plastike, deklo itd. uglavnom kad je motor na podu stoji na sliderima a ostali djelovi su u zraku.. eto zasto to sluzi ;)
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #72 : 25 Rujan, 2007, 00:17:17 »
Ma znam ja kaje bar i kaj je slider, ali meni se ne cini da je to slider. Vec da stoji na tome radi stunta mu to koristi. Ako pogledas drugdje nema samo tu ima taj komadic cijevi.
Yamaha-Spy

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #73 : 25 Rujan, 2007, 11:16:32 »
ne ima ih na obe strane jer kad  na kraju baci skuter skuter ne legne do poda nego stoji u koso  :icon_thumright:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #74 : 25 Rujan, 2007, 20:07:58 »
diza sam na zadnji sinoć, hehe nisan uspija. :toothy12: a proba san i na prednji kad san se već zaletija :laughing7: ali ni to, naravno nije išlo. Vježbom do savršenstva (ili baren blizu :toothy10:) ? skut mi ima oko 100kg
« Zadnja izmjena: 25 Rujan, 2007, 20:26:57 veliki »

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #75 : 25 Rujan, 2007, 20:32:29 »
Ja isto probo na zadnji al neide,hebeš taki Aerox :hmh: ;D  Neznam di da stvim šugave noge i nemogu stavit jedan prst na kočnicu,kak da se nagnem?I jer lakše s koljenom na sicu?
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline zaprudanec

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 397
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Aprilia Tuono 1000R
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #76 : 25 Rujan, 2007, 20:52:02 »
Nema tu caka.Kad si u vagi to ti je to.Ak pocne padati iza onda lagano korigiras s zadnjom kocnicom pomalo ju stisnes ne skroz da te hiti napred.A ak ti ode previse napred dodajes mu gasa.CIjela mudrost.

Samo praksa.

Benjamine, vrijeme da snimiš filmić da ljudi vide kak 1/5 ceste Zagreb - Čakovec voziš na zadnjem. Kad ga čovjek gleda, pomisli : PA TO MOŽE ZAISTA SVATKO!!!  :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
AKTON communications
www.akton.hr
info@akton.hr
+385 91 286 46 88

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #77 : 25 Rujan, 2007, 20:56:58 »
Ja isto probo na zadnji al neide,hebeš taki Aerox :hmh: ;D  Neznam di da stvim šugave noge i nemogu stavit jedan prst na kočnicu,kak da se nagnem?I jer lakše s koljenom na sicu?
Po čemu ti je problem dići aerox-a, pa on je baš lagan za stunt...

Noge staviš na podnice ali daš što više prema sicu, sjedneš malo više iza i dižeš ga bez po muke...
Who's looking for punishment ??

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #78 : 25 Rujan, 2007, 21:41:37 »
Nema tu caka.Kad si u vagi to ti je to.Ak pocne padati iza onda lagano korigiras s zadnjom kocnicom pomalo ju stisnes ne skroz da te hiti napred.A ak ti ode previse napred dodajes mu gasa.CIjela mudrost.

Samo praksa.

Benjamine, vrijeme da snimiš filmić da ljudi vide kak 1/5 ceste Zagreb - Čakovec voziš na zadnjem. Kad ga čovjek gleda, pomisli : PA TO MOŽE ZAISTA SVATKO!!!  :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

 :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Ma nisam ja nistap osebno ubiti ja jos malo znam.Na zadnjem sjedecki je prvo i osnovno a to sam mogu reci usavrsio a ovo ostalo tako tako ide...pomalo uglavnom puno prakse i puno skurenog benzina treba da se to sve usavrsava...a bit ce....sad ako nis drugo imam motor pa za sljedecu sezonu bu bolje ja se nadam...bumo vidli kakva bu zima jel budu uvjezi za voziti se...
Under construction...

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #79 : 25 Rujan, 2007, 23:32:56 »
Ja isto probo na zadnji al neide,hebeš taki Aerox :hmh: ;D  Neznam di da stvim šugave noge i nemogu stavit jedan prst na kočnicu,kak da se nagnem?I jer lakše s koljenom na sicu?
Po čemu ti je problem dići aerox-a, pa on je baš lagan za stunt...

Noge staviš na podnice ali daš što više prema sicu, sjedneš malo više iza i dižeš ga bez po muke...
Ma nije mi ga problem dići nego mi nevalja motor pa ga guši kad nabijem gas.Ma treba mi pista dok ga odčepi.Inače vozio sam onog Tkr onaj Pežo e taj mi najjači za stunt.prvi put snjim krećem i odma na zadnji sam je hebeno ostat u vagi.I zašt svi kažu da je Aerox lagan pa Sf,Stalker,Tkr i još masa motora su lakši od Roxa.
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!