Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: danas sam malo probao na zadnji..  (Posjeta: 30617 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #40 : 08 Svibanj, 2007, 22:49:21 »
evo decki probavo sam malo na zadnji s jednom rukom na sp-u 180.
i uopce nije nikakav bed, motor nista ne izvodi kako sam ocekivao,
ista stvar drzao volan sa jednom ili obje ruke.(ali pustao sam samo ruku s kocnice, sa gasa nisam)

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #41 : 15 Svibanj, 2007, 00:21:41 »
MA mene ne jebe baš nešto stunt ali zapalio sam se malo za te stvari od kada sam naučio dizat na azdnji  :toothy9: . Prvo svog crossera a onda i baotiana. Ko kaže da baotian nejde na zadnji kada ga digneš na vagu ide  ko lud. A i fora je za vidit baotian na zadnje. Moj frend je lud inače za stuntom on em malo nadrko an te stvari .  :glasses9:

Offline Total Anti

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Jet Force
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #42 : 03 Lipanj, 2007, 12:37:17 »
ja bi reko da peugeot jet force ide jako teško na zadnji ako ne i nikako, serijska verzija jel.. težak je a i prednji dio mu je masivniji zbog rezervara. jel ima neko to čudo i jel probavo šta?

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #43 : 31 Srpanj, 2007, 18:53:21 »
ja imam jetforcea i nisam niš probavao do sad, jer mu nisam ni sve blokade skinuo pa mu fali snage...po mom mišljenju to je jako težak skuter (112 kg) da bi se izvodile neke akrobacije... ali ne kažem da nisu moguće,treba probati.. :laughing6:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #44 : 31 Srpanj, 2007, 20:37:59 »
moze on na zadnji ako znas, ako neznas dosta tesko je naucit s tin na zadnji... al stvarno tesko
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #45 : 06 Rujan, 2007, 22:16:56 »
Evo i ja ucim na zadnji a posto sam lud za tim stuntom pomalo cu naucit neka sranja. dizem ga vec neko vrijeme samo sto kad ga dignem na vagu pocme mi lagano padati nazad pa valjda refleksno se povucem naprijed i pritisnem kocnicu...i koja je sad caka u tome kad ti pocne lagano padati nazad,mislim sta treba da ti ostane na vagi i da ga vozis tako neko vrijeme?

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #46 : 06 Rujan, 2007, 22:32:23 »
Nema tu caka.Kad si u vagi to ti je to.Ak pocne padati iza onda lagano korigiras s zadnjom kocnicom pomalo ju stisnes ne skroz da te hiti napred.A ak ti ode previse napred dodajes mu gasa.CIjela mudrost.

Samo praksa.
Under construction...

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #47 : 07 Rujan, 2007, 20:24:10 »
Nema tu caka.Kad si u vagi to ti je to.Ak pocne padati iza onda lagano korigiras s zadnjom kocnicom pomalo ju stisnes ne skroz da te hiti napred.A ak ti ode previse napred dodajes mu gasa.CIjela mudrost.

Samo praksa.
A znam ali ipak me je malo strah da ne padnem ipak je novi skuter....vjerovatno kad mi pocne padati nazad je se refleksno samo pomaknem naprijed da me vrati.....ali naucit cu makar ga razbio....

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #48 : 07 Rujan, 2007, 22:02:13 »
Nema tu caka.Kad si u vagi to ti je to.Ak pocne padati iza onda lagano korigiras s zadnjom kocnicom pomalo ju stisnes ne skroz da te hiti napred.A ak ti ode previse napred dodajes mu gasa.CIjela mudrost.

Samo praksa.
A znam ali ipak me je malo strah da ne padnem ipak je novi skuter....vjerovatno kad mi pocne padati nazad je se refleksno samo pomaknem naprijed da me vrati.....ali naucit cu makar ga razbio....


skini plastike :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #49 : 08 Rujan, 2007, 09:37:21 »
Nema tu caka.Kad si u vagi to ti je to.Ak pocne padati iza onda lagano korigiras s zadnjom kocnicom pomalo ju stisnes ne skroz da te hiti napred.A ak ti ode previse napred dodajes mu gasa.CIjela mudrost.

Samo praksa.
A znam ali ipak me je malo strah da ne padnem ipak je novi skuter....vjerovatno kad mi pocne padati nazad je se refleksno samo pomaknem naprijed da me vrati.....ali naucit cu makar ga razbio....


skini plastike :icon_thumright:
A zar se nece ostetiti motor ili drugi djelovi??

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #50 : 08 Rujan, 2007, 20:17:52 »
pogulit ramu, pokidat zice ili ti pukne rezervar u najgorem slucaju
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #51 : 08 Rujan, 2007, 20:24:31 »
Dal se vama pali lampica za ulje kad idete na zadnji ili dal tu mozda dolazi do kakvog curenja?

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #52 : 08 Rujan, 2007, 22:35:05 »
Dal se vama pali lampica za ulje kad idete na zadnji ili dal tu mozda dolazi do kakvog curenja?

paliti se lampica jer kad si na zadnjem poremetis polozaj ulja u rezervaru, tako da plovak/senzor ocita da nema ulja, tj. fali mu kao i na rezervi

ne znam kako da objasnim


...a pitanje ti je glupo da ne moze biti gluplje...lol...bez ljutnje

i ne moze doci do curenja
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #53 : 08 Rujan, 2007, 23:53:51 »
Ako je pun rezervar ulja ili benzina u pravilu ne svijetli lampica.

Benga moze curiti van iz rezervara na iberlauf ak je pun do vrha.Meni recimo ak je do pola pun curi jel je takav polozaj iberlaufa i tak se benga nagne u rezervaru.Ali samo zacepic to i nis vise ne curi.
Under construction...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #54 : 09 Rujan, 2007, 11:32:00 »
Dal se vama pali lampica za ulje kad idete na zadnji ili dal tu mozda dolazi do kakvog curenja?

Na Aeroxu je normalno da svijetli lampica kada si na zadnjem. A kada imas manje od 1/2 ulja, onda si bez ulja kada si na zadnjem.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #55 : 10 Rujan, 2007, 14:45:11 »
na SP sa serijskom prirubnicom kad ides preko vage preljeva gorivo u filter zraka;) zbog polozaja karba..to se rijesi sa 45° prirubnicom

a ovo za vagu...oslobodi se straha,nemoj se forsirat,opustis se samo i to je to,ak ja nisam opizdio sa bubnjem neces ni ti sa diskom
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #56 : 10 Rujan, 2007, 15:14:41 »
na SP sa serijskom prirubnicom kad ides preko vage preljeva gorivo u filter zraka;) zbog polozaja karba..to se rijesi sa 45° prirubnicom

a ovo za vagu...oslobodi se straha,nemoj se forsirat,opustis se samo i to je to,ak ja nisam opizdio sa bubnjem neces ni ti sa diskom
da vidis nisam se toga sa benzinom sjetio,znaci da ce i meni na sr150 preljevat u filter a jos gljivu imam,jos ga nisam zavrsio jer radim generalku a ovaj bubanj me hebe...po meni mu je to jedina mana...i sta trosi..uh

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #57 : 10 Rujan, 2007, 19:26:36 »
za sr neznam,,,kolko mi je waynder pricao on je vozio na baru sa serijskim filterom i nije mu trokirao
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #58 : 21 Rujan, 2007, 21:41:02 »
Danas sam probao malo na zadnji kojih sat vremena, ali sa nogama dole jel me strah, a i ja moram sjedit iza da mu olaksam. Moram vjezbat refleksiju na zadnju kocnicu i skinut blatobran jel sa par puta kopao. Skuter mi je serijala, ali bih na proljece stavljao novi spuh, i promjenio ove sitnice koje se trose.
Yamaha-Spy

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: danas sam malo probao na zadnji..
« Odgovori #59 : 22 Rujan, 2007, 10:49:47 »
Danas sam probao malo na zadnji kojih sat vremena, ali sa nogama dole jel me strah, a i ja moram sjedit iza da mu olaksam. Moram vjezbat refleksiju na zadnju kocnicu i skinut blatobran jel sa par puta kopao. Skuter mi je serijala, ali bih na proljece stavljao novi spuh, i promjenio ove sitnice koje se trose.
Ma može se serijala bez većih muka na zadnji dići, samo malo jači trzaj i to je to... samo lagano.

I obavezno šljem na vugla !!!
Who's looking for punishment ??