Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tuning longjie  (Posjeta: 1331 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dabac ngk

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio
Tuning longjie
« : 02 Travanj, 2020, 18:09:46 »
Bok ljudi
Zelio bi napraviti tuning na svojoj longiji 2t
Pa sad me zanima dal bi mi pasali ovi djelovi na nju
https://www.google.com/search?q=radilica+naraku&tbm=isch&ved=2ahUKEwiGlqvtjsroAhVXNuwKHTe5DaUQ2-cCegQIABAB&oq=radilica+naraku&gs_lcp=ChJtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1pbWcQAzoECCMQJzoECAAQGDoECB4QClDNwgFYjNkBYMTjAWgAcAB4AIABeYgBzgaSAQMyLjaYAQCgAQE&sclient=mobile-gws-wiz-img&ei=mAyGXobqAdfssAe38raoCg&bih=678&biw=412&client=ms-android-samsung-gs-rev1&prmd=ivmn#imgrc=jB0iefDO6JK3OM

https://www.google.com/search?q=cilindar+kit+naraku+70&tbm=isch&ved=2ahUKEwjquf37jsroAhWLG-wKHVx1D2UQ2-cCegQIABAB&oq=cilindar+kit+naraku+70&gs_lcp=ChJtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1pbWcQAzoECCMQJzoHCCMQ6gIQJzoCCAA6BggAEAgQHjoECAAQGDoECB4QClDyjAZYyOwGYN7zBmgBcAB4BIAB0AOIAagkkgEKMi4yNy4zLjAuMZgBAKABAbABBQ&sclient=mobile-gws-wiz-img&ei=tgyGXuqGLYu3sAfc6r2oBg&bih=678&biw=412&client=ms-android-samsung-gs-rev1&prmd=ivmn#imgrc=s1Y3uNrvEdpO2M


https://www.google.com/search?q=variomar+kit+naraku&tbm=isch&ved=2ahUKEwjElLO5j8roAhUGHuwKHfq_DXgQ2-cCegQIABAB&oq=variomar+kit+naraku&gs_lcp=ChJtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1pbWcQAzIECB4QCjoHCCMQ6gIQJzoECCMQJzoECAAQAzoCCAA6BQgAEIMBOgQIABAeOgQIABANOgYIABANEB46CAgAEA0QBRAeUKLNBFjNnwVg46MFaAFwAHgBgAHEAYgBvxuSAQQ0LjI3mAEAoAEBsAEF&sclient=mobile-gws-wiz-img&ei=Nw2GXoSdIYa8sAf6_7bABw&bih=678&biw=412&client=ms-android-samsung-gs-rev1&prmd=ivmn#imgrc=3-ewIbgsUQWH7M


https://www.google.com/search?q=lezajevi+set+naraku&tbm=isch&ved=2ahUKEwiY8aPjj8roAhWQNewKHUR0CI0Q2-cCegQIABAB&oq=lezajevi+set+naraku&gs_lcp=ChJtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1pbWcQAzoHCCMQrgIQJzoHCCMQ6gIQJzoECCMQJzoECAAQAzoCCAA6BAgAEB46BAgAEBM6BggAEB4QEzoICAAQCBAeEBM6BggAEAgQHlD5qwVYyIsGYIuPBmgCcAB4AYAB1AGIAd4bkgEGNy4yMy4xmAEAoAEBsAEF&sclient=mobile-gws-wiz-img&ei=jw2GXtjtFpDrsAfE6KHoCA&bih=678&biw=412&client=ms-android-samsung-gs-rev1&prmd=ivmn#imgrc=kKqFmEtZiuPViM

Offline Dabac ngk

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio
Odg: Tuning longjie
« Odgovori #1 : 02 Travanj, 2020, 18:12:18 »
Stime da imam rezonantni auspuh i jedino jos fergazer s vecom diznom i gljiva filter

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Tuning longjie
« Odgovori #2 : 02 Travanj, 2020, 18:13:29 »
Tuning koji ce bit jaci od tog setupa ti je da nabavis komplet zdrave minarelli blokove i nakacis umjesto svojih (pase ti na klik). ce bit tu negdje po snazi, dugotrajniji i bolji,  Em ces usparat love :)

Koji auspuff imas?
« Zadnja izmjena: 02 Travanj, 2020, 18:24:12 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tuning longjie
« Odgovori #3 : 02 Travanj, 2020, 18:16:24 »
Jao nemoj samo Naraku dijelove, to ti je sve lijepo na slikama, a uživo se istopi na suncu, a kamoli kad se zagrije i zavrti na skuteru.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Tuning longjie
« Odgovori #4 : 02 Travanj, 2020, 18:17:15 »
Potpis!

Ostavi se tjuninga na toj masini.
Nema s tim srece. Nikad nebudes zadovaljan s tim.
Poslusaj pcelu
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.


Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Tuning longjie
« Odgovori #6 : 02 Travanj, 2020, 19:38:24 »
Poznajem jednog decka koji je tunirao Peugeot skuter jedno 5-6 sezona.To se usavrsavalo,budzilo,dotjeravalo,mjenjalo 5 variomata.Onda je dosao Piaggio koji je slozen u sat vremena i namazao tog Peugeota da to nisu istine.

Pazi Peugeot je na boljem glasu od Kinesceta 2t.
Za tuning samo Piaggio i Minarelli,ostalo je previse love za malo dobiti.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Ivas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vodice
  • Moj Skuter: nrg
Odg: Tuning longjie
« Odgovori #7 : 02 Travanj, 2020, 19:51:32 »
Remen jedino bando i to 5-6 komada hrpa podloski da ga nekako dobijes...na cpi-a stavio leo vince tt franco morini polutke kvacila cdi neki koji dozvoli vise okretaja.nisam ga nikad dobio da poleti sto start sto krajnja brzina...
Sritno

Offline tutnja

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Malinska
  • Moj Skuter: City Hopper
  • Moja Kaciga: nikud bez nje
  • MojSetup: chinarelli
  • MojSpuh: Yasuni Z
Odg: Tuning longjie
« Odgovori #8 : 02 Travanj, 2020, 21:38:42 »
Sve zavisi kakva su ti očekivanja..
Ako hoćeš biti najbrži u ulici/kvartu/selu/gradu, kinez nula bodova. Ako hoćeš od kineza napraviti pristojno i pouzdano vozilo za relativno malo novaca, Naraku je dobar izbor i odličan omjer uloženo dobijeno. Jedino za termo grupu potraži nešto od jačih brendova, tu se baš nisu nešto proslavili.
Imam na kinezu Naraku vario, kvačilo, zvono, bobinu, oprugice kvačila, sve i više nego ok. Karb 17,5 kopija della i to vrhunska, ne zaostaje ništa za originalom osim po cijeni 😉
Rolice isto odlične, trajne i precizne na vagi u stotu.
Šajbice za štelanje varia zaobiđi, nešto su većeg promjera od bolcne.

Za sve ostalo tu su mastercard, pia, mina itd. 👍

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Tuning longjie
« Odgovori #9 : 03 Travanj, 2020, 08:51:53 »
Ja sam tunirao isti blok na luni...morini polutke, malossi sport, cpi variomat itd itd...nikad to nije bilo to, nikad nije isao preko mislim 85 po gps-u, a prijenosa mu nije falilo jednostavno nije imao snage više...ali bio je pouzdan relativno...poslje sam stavio minarelli blok i skuter se preporodio, išao je dosta bolje, ljepši zvuk, bolja zadnja kočnica, zadnja felga koja se ne trese preko 80 i slično...
Da mi se sada vratit 12-13 god unatrag promjenio bi samo aupsuh na njoj i tako je vozao...za sve ostalo, isplatljivije je prikačit minarelli blok