Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox 100 Ne ide  (Posjeta: 973 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline _Nokee_

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aerox 100
Aerox 100 Ne ide
« : 27 Ožujak, 2020, 13:19:02 »
Pozdrav prije pola godine sam kupio aerox 100cc,Bio je jeftin pa sam se malo zaletio zato sto sam jako dugo trazio skuter,I naravno kupio sam zapustenog lesa kojem filter zraka nikad nije promjenjen... Kad sam ga tek kupio isao je malo bolje nego sada,skuter fino poteze ali kada iz mjesta dam pun gas on od mzd 10-30km/h i tu kao da nesto lupa u sjediste takav imam osjecaj[Kao da oskacem na sjedistu] ne znam kako da objasnim i kada predje 30km/h nastavi normalno ubrzavati do 70-80 i tad stane sa ubrzavanjem kao da nece u obrtaje cini mi se da je prije isao bolje i mzd cak u vise obrtaja.
« Zadnja izmjena: 27 Ožujak, 2020, 13:20:48 _Nokee_ »

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Aerox 100 Ne ide
« Odgovori #1 : 29 Ožujak, 2020, 11:36:24 »
To lupanje na nizoj brzini je vjerojatno loše kvačilo ili zvono kvačila...
Ako je skuter neodržavan najbolje ti je napravit servis i provjerit stanje svega...remen, rolice, filter zraka, goriva, ocistit rezervar, kod te mašine bude i blata po magnetu ako nije održavan, to provjeri i počisti, pogledat kompresiju...i na oko sta ti se cini sumnjivo, ako nisi siguran slikaj i okači sliku netko ce ti znat rec...
to trzanje će ti vjerojatno biti kvačilo ili masa, a mala krajnja/ne ide u obrtaje može biti svašta od loše mase, zapušenog karburatora, falsh zrak, semering radilice, zastopan spuh...