Društveni kutak > Susreti, putovanja, putopisi..

Putovanje

(1/6) > >>

Aeroxfan:
Zanima me jedno pitanje,kupujem yamahu r6 i zanima me dali bi ona izdrzala svakodnevnu voznju od pola dana?planiram ic iz balkana za portugal i ako netko ima iskustva sa dugim putovanjima,koliko novca treba,koliko jak motor itd. Hvala!!!

ljubo46:
Cek se ti salis ili?? Hahah
Yamaha r6 za putovanja..pa ti sam sebe hoces ubiti.
Pa  to cudo nije za putovanja kao prvo.
Kao drugo cijena puta ovisi o mnogo cinbenika. Neko spava u hotelu netko u satoru. Netko jede u ducanima neko u restoranima. Savjetujem da odes na motori.hr forum i citas malo teme o putovanjima.

Trece zasto motor ne bi izdrzao?? zasto ti treba jak motor uopce za putovanja? Pa ljudi obilaze svijet na 50cc i dovoljno im je jako. skuter to izdrzi. A ne motor. Stvar je tebe i tvoje spremnosti

Aeroxfan:

--- Citat: ljubo46 - 05 Ožujak, 2020, 09:00:53 ---Cek se ti salis ili?? Hahah
Yamaha r6 za putovanja..pa ti sam sebe hoces ubiti.
Pa  to cudo nije za putovanja kao prvo.
Kao drugo cijena puta ovisi o mnogo cinbenika. Neko spava u hotelu netko u satoru. Netko jede u ducanima neko u restoranima. Savjetujem da odes na motori.hr forum i citas malo teme o putovanjima.

Trece zasto motor ne bi izdrzao?? zasto ti treba jak motor uopce za putovanja? Pa ljudi obilaze svijet na 50cc i dovoljno im je jako. skuter to izdrzi. A ne motor. Stvar je tebe i tvoje spremnosti

--- Kraj citata ---

Hvala otici cu na tu stranicu,ali zasto mislis da bi se ubio sa r6icom?

Ceki21:
Zbog položaja na motoru.
R6 je ta stazu, za putovanja su drugi yamahini modeli.

Corector:
Koliko imas godina i jel vozis ista trenutno?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju