Općenito > Generalno o skuterima

Novi Italjet Dragster

<< < (2/7) > >>

dino73n:

--- Citat: Corector - 25 Veljača, 2020, 13:13:19 ---Nista, prodat MTa i uzet 200-tku, svidja mi se, napredan skuter pa opravdava cijenu.
Svidja mi se i naslov: "Kultni talijanski skuter vraca se na trziste," francić se vratio sa SF4 pa ga nitko nece.

--- Kraj citata ---
Dzaba se vraca kad ga nema ko kupiti. Omladina to vise ne fura. Iphone je glavna furka pa teretana slijedeca pa neka skupa torbica poslije toga. I neka blesava frizura koja ne ide pod kacigu i tu se priča o skuteru završava. A opet mi malo stariji furači kojima je skuter ostao u krvi  u ovim godinama ne pucamo bas na sportski look nego nas više zanima praktičnost i udobnost. Tako da zaista ne znam kome će to prodavati.

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro

Deki.:
Nostalgija. Kupit će ga onaj koji ga je želio sa 16. Sad ima 45 i glancat će ga u garaži. Da je bar neki konkretan motor npr. Pjađo 350ie.
Za 41600kn kupi se novi Downtown 350 koji je uberskuter naspram Dragstera

dino73n:



--- Citat: Deki. - 25 Veljača, 2020, 22:46:44 ---Nostalgija. Kupit će ga onaj koji ga je želio sa 16. Sad ima 45 i glancat će ga u garaži. Da je bar neki konkretan motor npr. Pjađo 350ie.
Za 41600kn kupi se novi Downtown 350 koji je uberskuter naspram Dragstera

--- Kraj citata ---

Malo je tih sa 41600kn a da imaju vremena za glancanje djecackog sna. Za te pare se na akciji ulovi beverly 350 ili taj DT350 a sa 45 vec razmisljas glavom malo vise nego sa 16.

Prodat će se u par primjeraka sigurno al sta će sa ostalima :)

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro

lukazikaovic:
koje bi ludilo bilo da su ovo izbacili sa cvaja mašinon.  :drunken_smilie:

Corector:

--- Citat: dino73n - 25 Veljača, 2020, 22:02:20 ---
--- Citat: Corector - 25 Veljača, 2020, 13:13:19 ---Nista, prodat MTa i uzet 200-tku, svidja mi se, napredan skuter pa opravdava cijenu.
Svidja mi se i naslov: "Kultni talijanski skuter vraca se na trziste," francić se vratio sa SF4 pa ga nitko nece.

--- Kraj citata ---
Dzaba se vraca kad ga nema ko kupiti. Omladina to vise ne fura. Iphone je glavna furka pa teretana slijedeca pa neka skupa torbica poslije toga. I neka blesava frizura koja ne ide pod kacigu i tu se priča o skuteru završava. A opet mi malo stariji furači kojima je skuter ostao u krvi  u ovim godinama ne pucamo bas na sportski look nego nas više zanima praktičnost i udobnost. Tako da zaista ne znam kome će to prodavati.

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro


--- Kraj citata ---

Eh Dino brutalno si iskren. Al uzet ce ga okorjeli fan, i onaj tko zeli nesto potpuno drukcije.


--- Citat: lukazikaovic - 26 Veljača, 2020, 01:13:17 ---koje bi ludilo bilo da su ovo izbacili sa cvaja mašinon.  :drunken_smilie:

--- Kraj citata ---

Ne bi me cudilo da Englez odradi swap na BB masinu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju