Ostalo > Motocikli

Unos motora iz SLO u HRV

(1/2) > >>

Stane256:
Pozdrav, imam pitanje, namjeravam kupiti rabljeni motocikl u Sloveniji pa me zanima procedura.
Motor je kawasaki z300 29 kW, 2018 god, 6000km prva reg 07/18, i registriran je do 7 mj ove god tako da bi ga vozio do doma ako mogu.
dal ima negdje di se mogu izračunati ostali troškovi osim kupnje motora?
i s kojim papirima moram preko granice ako sjedim na njemu i vozim ga?
Zahvaljujem na pomoći!

Ceki21:
https://carina.gov.hr/pristup-informacijama/propisi-i-sporazumi/trosarinsko-postupanje/dodatne-informacije-o-trosarinama-i-posebnim-porezima/posebni-porez-na-motorna-vozila-3650/informativni-kalkulator-za-izracun-ppmv-a/4838

Ovaj- precizan u lipu

Nabavi kombi i dopeljaj ga. Skupe col table, osiguranje...

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Stane256:
izbaci mi dvije cijene, prvo 3250 kn posebnog poreza na dan prve registracije i onda još ispsod iznos posebnog poreza 2257 kn. to obadvoje će trebat platit? kolko bi koštale probne tablice? jer nemam kombi a i znaju na granici zezati ako nije sve pravilno zavezano i sa nosacima itd..

Ceki21:

--- Citat: Stane256 - 25 Veljača, 2020, 09:23:35 ---izbaci mi dvije cijene, prvo 3250 kn posebnog poreza na dan prve registracije i onda još ispsod iznos posebnog poreza 2257 kn. to obadvoje će trebat platit? kolko bi koštale probne tablice? jer nemam kombi a i znaju na granici zezati ako nije sve pravilno zavezano i sa nosacima itd..

--- Kraj citata ---

Ne, samo ovo ispod.
Probne tablice ovo ono mislim da ti je oko 200 ojra.
Rentaj kombi, a na granici te u pravilu ništ ne pitaju.
Boli njih briga isto tak kak je zavezano ;)
Staviš motor na štendere, 4 gurtne i ne mrda

R3nchi:
Ja si opasno gledam isto xmax 300 U slo..Samo neznam sta sve treba kod njih?
KO odjavljuje motor?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju