Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR 50 problemi sa svjećicama  (Posjeta: 774 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline FakeDiTech

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 DiTech
  • Moja Kaciga: Caberg i IXS
Aprilia SR 50 problemi sa svjećicama
« : 24 Veljača, 2020, 00:27:47 »
Pozdrav ekipa, zanima me mišljenje vas iskusnijih u vezi učestalog krepavanja svjećice (i da li trenutna odgovara mom motoru i specifikacijama) Ovako Morini ditech 2003 prebačena na karburator fino vuče ide 80/85 motor je full full serijala cilindar,spuh prenos sve serijala samo ubačen dellorto 17.5 PHBN manuelni cok gl. dizna 65 inače koristim svječku NGK CR8EB (jer u ovoj prodavnici kod mene samo ta ima da odgovara na ovu apriliu) i u zadnjih 3/4 mjeseca otkako je na frgi sam ih se namjenjo mozda 5/6 dobro radi nekoliko dana i prss a nekad motor vergla vergla samo ju ocistim i upali ko iz topa,e sad ja nekako najvise sumnjam na karburator, da je smjesa mozda prejaka a nekad zna biti mokra svjecka nekad garava,i cak nekad zna karb poslje voznje probljuvat dosta goriva na filter zraka sad do cega to moze biti mozda plovak,mozda vakum ventil pisite mi Vi,a ne volim bas prckat oko karburatora skino sam ga evo pa cu ga cistit sve nesto sumnjam na njegovu ispravnost, ako mozete pomozite :D
« Zadnja izmjena: 24 Veljača, 2020, 00:29:21 FakeDiTech »

Offline robyakarider

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2826
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Poreč
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: Malossi MHR, Dellorto 21, MVT DD19
  • MojSpuh: Yasuni C16
Odg: Aprilia SR 50 problemi sa svjećicama
« Odgovori #1 : 24 Veljača, 2020, 06:04:42 »
previse goriva/prehladna svjecica