Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR 50 gasi se na punom gasu  (Posjeta: 747 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline GYMGuy_

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 26
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Aprilia RS4 50
  • MojSetup: MHR 80ccm
Aprilia SR 50 gasi se na punom gasu
« : 19 Veljača, 2020, 19:31:25 »
Pozz.Imam Apriliu Sr 50 Factory 2011 godiste na njoj je orginalni cilindar koji je honovan na 42,malossi variomat sa 3.7 i 5.5 mic rolnicama,malossi mhr replica auspuh,delta lamela,karburator 19 sa nez kojom tacno diznom 75  ja msl.Ali problem je skuter ima snage ide stvarno dobro sve ful ali kada dodje do 87 nemaste mu struje bukvalno samo nece vise ide ugasi se,2 svjecice su miu tako crkle 1 je pula skoro rascvjetala se.i onda sam uzeo sa kracim navojem i ksuter je isao hajde koliko toliko dobro opet i par puta je isao i brze ali top sam isao niz brdo pa je islo vise,e sada ne znma sta da uradim da se ne gasi jel on presiromasan gorivom na punom gasu,dns kad je stao bila je nak crnja i suva sva,ali na 19 je na kontra strnaci smjesa e pa sada jel zna neko mozda kako nastelat smjesu kako treba jer to jedino da pokusam nema sta drugo.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16861
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Aprilia SR 50 gasi se na punom gasu
« Odgovori #1 : 20 Veljača, 2020, 06:19:57 »
stavi original fergazer prije nego zacvikas masinu a i rolice si nabavi odredene teine nemoj mjesat i vozit

Offline GileraRunner473

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 59
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 72
  • Moja Kaciga: AGV
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Aprilia SR 50 gasi se na punom gasu
« Odgovori #2 : 20 Veljača, 2020, 07:16:37 »
Ja msm da je previse 19mm karb za to ali provozaj se par minuta da se motor ugrije i ond mu izvidaj svjecicu i vidi ako je vlazna znaci dae pre velika dizna