Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio 200 ie agregat  (Posjeta: 6843 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16861
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Piaggio 200 ie agregat
« Odgovori #20 : 07 Veljača, 2020, 11:09:02 »
Citat:
naci od kad do kad se to proizvodilo?

moj skuter je 2015a godina i radi savrseno.

servis ulja filtera na svakih 3000km, s obzirom sto je gumy napisao, mogao bi podic level ulja na neki motul ili sto biste preporucili?

skuter ide odlicno, iskreno nisam ovako ushicen bio kada sam prvi put kupio VXRa. ovo leti bolje nego Nexus 300ie 

masina se radila od 2008me do 2011te

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Piaggio 200 ie agregat
« Odgovori #21 : 07 Veljača, 2020, 14:16:18 »
Citat:
naci od kad do kad se to proizvodilo?

moj skuter je 2015a godina i radi savrseno.

servis ulja filtera na svakih 3000km, s obzirom sto je gumy napisao, mogao bi podic level ulja na neki motul ili sto biste preporucili?

skuter ide odlicno, iskreno nisam ovako ushicen bio kada sam prvi put kupio VXRa. ovo leti bolje nego Nexus 300ie 

masina se radila od 2008me do 2011te
a scarabeo kod mene je 2015 :dontknow: ???
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16861
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Piaggio 200 ie agregat
« Odgovori #22 : 07 Veljača, 2020, 22:23:07 »
krivo sam se izrazio
katalog mi kaze do 2011te da je proizvodnja bila na sportcitiju
skarabeo mi kaze do 2017te ali nije to bas precizan nacin za odlucivanje dali se proizvodi nesto ili ne.
Jbg talijan dela katalog kak mu pase, a vjerujem da ga i danas proizvode ako nisu presli na iget masinu, iako da kazem da nisam bas vidio novi skarabeo ni sportcity barem ne u zadnje dvije godine

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Piaggio 200 ie agregat
« Odgovori #23 : 08 Veljača, 2020, 07:01:23 »
krivo sam se izrazio
katalog mi kaze do 2011te da je proizvodnja bila na sportcitiju
skarabeo mi kaze do 2017te ali nije to bas precizan nacin za odlucivanje dali se proizvodi nesto ili ne.
Jbg talijan dela katalog kak mu pase, a vjerujem da ga i danas proizvode ako nisu presli na iget masinu, iako da kazem da nisam bas vidio novi skarabeo ni sportcity barem ne u zadnje dvije godine
jos me zanima ako si mozda uocio... u slucajuu da se nesto dogodi, a nece (da kucnem od drvo).

Je li prihvat na kosturu isti kao na Sportcity, beverly i to? 300ie bi bio dobar :laughing7:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16861
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Piaggio 200 ie agregat
« Odgovori #24 : 08 Veljača, 2020, 09:20:53 »
Da budem iskren nikad ih nisam rastepal bas do kostura pa neznam jel se da direktno swapati.
Moja bivsa cura je kupila to cudo i vise od redovnog servisa ulje filteri prenos kocione plocice i gume nisam ni rastepal.
Gle nije bilo potrebe srafati ga jer sam motor je bio izuzetno pouzdan i dan danas se vozi i vidam ga redovito na servisu.
Kao sto rekoh nije srafalica doslovno jednom godisnje pravi servis i toci i vozi.
Od kad je ona kupila taj skuter to je bilo 2009ta il tak nesto, nista na njemu nije crklo, jedino sam prosle godine provizorno mjenjao lezaj prednjeg kotaca jer je jedan lezaj izbacio mast i hrskavo se okretao al to nemozes nakon 10 godina ni zamjeriti.
Neznam ti radi kako hoces ali velim ti ako se drzis pravila dok radi ne diraj ce te dugo sluziti.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Piaggio 200 ie agregat
« Odgovori #25 : 09 Veljača, 2020, 07:15:55 »
Jasno, tako sam to i zamislio.

No pitam u slucaju da se stvarno nesto dogodi, volio bi swapat za 300ie.  :icon_thumright:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34