Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SR 50 R, wanna be Marof racer (update str.4)  (Posjeta: 18340 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #40 : 28 Ožujak, 2020, 23:00:35 »
Ajde bas obrati paznju koliko klapa ta polutka i obavezno izmjeri sirinu kanala pomicne da vidimo koliko je potrosena.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #41 : 29 Ožujak, 2020, 00:24:36 »
Koliko sam upucen brisaci su isti na piaggio/ditech/peugeot 100cc polutkama i medjusobno kompatibilni.

Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #42 : 29 Ožujak, 2020, 07:05:45 »
Koliko sam upucen brisaci su isti na piaggio/ditech/peugeot 100cc polutkama i medjusobno kompatibilni.

je li pod brisace podrazumijevamo one dihtunge na kraju pomicne polutke, ako da, to je Piaggio 289950 i cijena je 65kn. ako se misli na ona dva o-ringa crvena onda je to Piaggio 289840 i cijena je oko 20ak kuna.



izgleda da je sirina kanala 6,3mm - dok je sirina pina (Piaggio) 6,5mm a drugi pin (diteh) 6mm.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #43 : 29 Ožujak, 2020, 09:17:42 »
Nesto tu ne stima sa tim mjerama :dontknow:
Mozda je tesko pric sa sublerom u kanal? Pa ti bude malo ukoso i ispadne veca mjera :dontknow:
Ili postoje dvije vrste :dontknow:

A one dvije gumice sta brtve nepasu od piaggia. Diteh polutka ima uzi kanal i tanje gumice.
« Zadnja izmjena: 29 Ožujak, 2020, 09:30:00 matija84m »
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #44 : 29 Ožujak, 2020, 10:53:44 »
Nesto tu ne stima sa tim mjerama :dontknow:
Mozda je tesko pric sa sublerom u kanal? Pa ti bude malo ukoso i ispadne veca mjera :dontknow:
Ili postoje dvije vrste :dontknow:

A one dvije gumice sta brtve nepasu od piaggia. Diteh polutka ima uzi kanal i tanje gumice.
Kako mislis? Kanal treba biti veci ili manji?

Na sublerunse vidi da se mjere poklapaju izmedu 6,30, 6,35 i 6,40
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #46 : 31 Ožujak, 2020, 22:25:59 »


Nabavljeno drugo tijelo za 17.5 PHVA ID, jer je moj korodirao. Usput ovaj ili iduci mjesec narucujem sve za priblizan prebacaj na 17,5 PHVA ED sa manualnim cokom, takodjer od clana foruma narucen PHBG 21 za dalnje planove iza registracije skutera.

« Zadnja izmjena: 31 Ožujak, 2020, 22:40:53 giannelli »
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #47 : 31 Ožujak, 2020, 22:40:12 »
Caval prijatelju caval,nadji koji fi pase i slozis si...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #48 : 31 Ožujak, 2020, 23:15:51 »
Jel ti to puklo kućište karba na dosjedu od čoka?
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #49 : 01 Travanj, 2020, 06:13:43 »
Caval prijatelju caval,nadji koji fi pase i slozis si...

Ma izbrisah, jer sam se sjetio da imam par 12ki i jedan 20,5 za dijelove. Mozda pase?

Jel ti to puklo kućište karba na dosjedu od čoka? :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:
Jesam sinoc popio par piva ali ne vidim to sto ti vidis i dalje  :drunken_smilie:

Nisam sinoc ni gledao previse, samo sam trazio oznaku ED, ali je bilo par njih bez ikakve oznake i RD, ali mislim da je RD minarelli? Ugl uzeo ID jedan jedini sa tom oznakom u prčvari.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #50 : 01 Travanj, 2020, 20:16:35 »
Na moje veselje danas sam nasao dijelici ovih kaburatora za koje nisam ni znao.



iz Dellorto PHBN 12 sam nasao ler diznu 34, tako da nju mogu otpisat.

u kutiji gdje su sitnice od karba sam nasao i bolcen koji drzi plovak, ma kao novi je.

onda dalje, karb 17,5 PHVA ID koji sam sinoc donio kuci, je navodno imao problem da curi na casici. To nije bilo za cuditi se s obzirom na brtvu na casici, no i sama casica je krivo nasjedala na tijelo karba.

Casica druga je uzeta sa 20,5 BB karburatora, na oko puno bolje nasjeda na samo tijelo.

Izdvojio bi svari kao zeger koji je bio zahrdan.  :dontknow: :laughing7:



druga meni bitnija stvar je vodilica sajle, originalna 17,5 PHVA je bijele boje i vrh igle ne dodiruje nju i u usporedbi sa crnom vodilicom sajle, koja ima kao utor za vrh igle. znaci ocekujem minimalno poboljsanje na odazivu gasa.  :icon_biggrin:




evo i te bijele.


I tako izgleda sad.




znaci ovo je ideja setupa:

Ler dizna 34  (bila 32)
Klipic 40  (trenutno 30)
Atomizer 211FA (trenunto 209HA)
Igla A7 (trenunto je A22)
Rucni čok (trenutno nema čok)
set brtvi
Glavna dizna 60 (trenutno 56)

Nemam pojma kako cu pronaci atomizer 211FA, zna li tko kataloski broj?

Prvobitni setup ce biti

Piaggio 50ccm
Original radilica Piaggio
Polini Variomat Hi-Speed sa 31° D6 kalotom (6,3gr)
Kuplung Piaggio, Zute oprugice + bijeli centralni (Malossi)
Malossi Red Sponge
Malossi Karbonske Lamelice (0.30 ili 0.35?)
Diteh polutka
Malossi Special belt (imam ga na poslu 1kom.)
Giannelli Go

eto to je ideja za pocetak.

Poslije toga planiram.... to be contiuned  :toothy12: :glasses9:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #51 : 01 Travanj, 2020, 22:08:29 »
Ti si zapravo slozio setup ED karba,onda si odmah njega trebao kupiti i gotovo.

Ako plabiras kasnije nekakav kit,onda se sad malo rastegni pa si uzmi bolju radilicu.Rms su dobre,a pristupacne cijenom.Njih komotno mozes terat na midrace kitu.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #52 : 01 Travanj, 2020, 23:37:43 »
Ti si zapravo slozio setup ED karba,onda si odmah njega trebao kupiti i gotovo.

Ako plabiras kasnije nekakav kit,onda se sad malo rastegni pa si uzmi bolju radilicu.Rms su dobre,a pristupacne cijenom.Njih komotno mozes terat na midrace kitu.

Nije bas isto kupit dihtunge, klipic i iglu za 15€ i ED za 60-80€.

Nemoj me krivo shvatit, ovo je projektic za iskoristit dijelove koje imam. Ovaj karb zasad gdje je je bio dzabe.

Rms na moj skuter nebi ni da sam najveca sirotinja.

Znam da je ok radilica, ali necu. Do sad sam imao Top Performance sa plavim polutkama, Malossi RHQ i Stage6, ponovni odabir bi bio izmedu prve dvije navedene.

Ja sam osoba koja stalno mora nesto radit inace mi je dosadno, skuter me izasao 1200kn, zasad ulozeno 0kn. Ceka me sad mjenjanje razno raznih lezajeva i semeringa, sajli i dijelova elektronike.

Onda se jos mislim izbacit uljnu pumpu ili ne, na proslom sr50r sam je izvadio bio i stavio sajlu od sr50 minarelli, znaci izbacio razdjelnik i sajla s gasa direktno na karb. Kako sa mjesavinom stalno pretjerujem u ulju, skuter je odvozio 30.000km bez ikakvog problema.

S ovim cu ici korak dalje, eventualno opet mhr replica sa malossi radilicom i 21phbg ali na yasuni r.

Bez mjesalice i ovaj put ide uljna pumpa skroz van, umjesto nje polinijeva vodena pumpa kojoj ne treba uljna pumpa kao oslonac.

No poanta je prvo skuter dovest u vozno stanje...

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #53 : 02 Travanj, 2020, 06:25:52 »
Ne shvacam te ja krivo,ali ti mene ocito shvacas...

Dajem ti samo dobronamjeran savjet.Za karb nisam znao da si imao kuciste,ali opet tesko ces naci drugi atomizer za njega.Druga stvar masa forumasa na base kitu koristi i serijski ID karb,pa nema problema.

Top performanse radilice vise nema za kupiti,to je sada RMS racing radilica i sada ima crvene plastike umjesto plavih.
Malossi rhq je tesko g#vn% jer joj dosjedi odlaze,iskusio sam u praksi,a nisam jedini.
Stage 6 je kinez,tako da samo ime placas...

Sto se tice uljne/vodene i tom problemu sam doskocio kupovinom Vicmine vodene pumpe koja ima navoj u svojoj osovini.Tako da se zupcanik vodene samo stegne seraficem,ne treba kupovati skupa rijesenja od polinija ili stage6.

Imas dosta projekata,pa baci malo oko.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #54 : 02 Travanj, 2020, 08:39:13 »
Hvala na savjetu, no ovaj skuter sam dobio jeftino, ispod 200€ da sad ne preciziram. Znaci ideja je za sto manje kuna dobiti skuter u voznom stanju... A kada ga registriram... kao full sleeper serijalu sa diteh polutkom i preslozenim ID KARBOŠOM, te budem odusevljen kako ide kako sam ga malo platio i unatoc brutalnim cijenama SR50R-ki na njuskalu..
kako bi Corrector rekao, NEČE BITI KRAJA VJEČNOJ SLAVI.

kada se izvuce racunica ulozenoga u ovako ajmo reci skupocijen skuter... ici ce samo skupocijeni dijelovi na ovaj stroj VJEČNE SLAVE.

moze izgledati kao da kompliciram sa time kako cu sto sloziti... no sve je to jer sam davno jos obolio od ovog skuter tuninga, prosao sam 70ccm na PHVA ID i znam koji su problemi, tako da oni sto nemaju problema samo misle da nemaju problema.

PWK nisam nikada imao, niti cu, za mene najbolje radi PHBG 19, no s obzirom da nema ili nemogu naci 19 PHBG sa vijcima ler gasa i smjese na desnoj strani, odlucio sam se za 21 PHBG BD koji sam vec imao na prijasnjoj SR50R, jer znam da je lakse pristupiti karbu dok se štela kada su vijci na desnoj strani.

Na prijasnjem SR50R sam imao odspojenu uljnu pumpu, i nekako mi je to FUŠ, Polini vodena kosta samo 29€.
https://www.scooter-attack.com/polini-water-pump-mechanism-piaggio-nrg-typhoon-p280-0008-39.html

Pri odspojenoj uljnoj pumpi nisam htjeo imati razdjelnik sajle, te je stavljena bila sajla gasa od SR minarelli...

Sada u pocetku necu to raditi nego cu sloziti sve u original, i hocu samo naglasiti da dosta novca ce otici na potrosne stvari kao lezajevi, semeringe, sajle i elektroniku jer je skuter bio u moru. Zato sada necu u masinu previse ulagati.

Nisam dosta dugo bio aktivan na forumu, ali sam clan od 2008-e, to je od prvog dana kada sam prvu SR50R kupio novu iz ducana.
Tako da bi htjeo da se zna da sam sve vrijedne forumske projekte procitao i dostat znanja usvojio kroz 12 godina foruma i pratio forum kada je bio na svom vrhuncu, kada se tek uvela mojskuter trtgovina.

Ja ne znam je li nova forumska ekipa uopce svjesna da je cura TocKa clan foruma doletila iz Zagreba u Dubrovnik kako bi popili kavu i provozala tu moju bivsu SR70R-ku??? Za one koji ne znaju Anamarija je vozila utrke na Novom Marofu i SR-ka je bila u njenim rukama.




Ovo je bio taj TORQUE SR70R, nazalost ovo su jedine slike koje je google sacuvao.

Tako da hvala na savjetima ali hvala ne bi. :)
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #55 : 02 Travanj, 2020, 14:08:41 »
To kaj oni prodaju vodenu pumpu za 30e napravis sam za 10lipa.Kupis sajbicu i napresas je u nosac uljne pumpe,ali ako budes ti sretniji da platis 30e samo izvoli.

I ja sam na forumu od 2009.g i dobro sam upoznat sa svim projektima koji su bili u to vrijeme...
Uzmi si vremena,pa procitaj moj projekt od pokrpanog nrg powera,imas tamo dosta korisnih stvari i da vidis kaj se moze napraviti iz base setupa ako imas znanja,vremena i malo novaca.

Sretno sa projektom,ja pratim svakako...iako si se ti sad naljutio,a nisam imao nista sem dobre volje da te malo uputim u pravom smjeru.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #56 : 02 Travanj, 2020, 14:33:51 »
Ma rms radilice su škart  :headbang:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #57 : 02 Travanj, 2020, 15:42:58 »
To kaj oni prodaju vodenu pumpu za 30e napravis sam za 10lipa.Kupis sajbicu i napresas je u nosac uljne pumpe,ali ako budes ti sretniji da platis 30e samo izvoli.

I ja sam na forumu od 2009.g i dobro sam upoznat sa svim projektima koji su bili u to vrijeme...
Uzmi si vremena,pa procitaj moj projekt od pokrpanog nrg powera,imas tamo dosta korisnih stvari i da vidis kaj se moze napraviti iz base setupa ako imas znanja,vremena i malo novaca.

Sretno sa projektom,ja pratim svakako...iako si se ti sad naljutio,a nisam imao nista sem dobre volje da te malo uputim u pravom smjeru.
Dobro, nisam se naljutio ali moras znati da sam ja budaletina, dobar čovjek a totalni luđak. :)

da nismo sa sjevera i juga, nasli bi vec zajednicki jezik. Ja mislim da svak tko je na forumu i imalo svjestan nekih cinjenica ima isto razmisljanje.

Pogledat cu temu, imao sam i ja NRG  Powera.



ma vec sam nasao nacin, na zupcanik uljne pumpe se nabaci semering veliki ovaj od strane variomata.



no to je previse MEGA FUŠ REJSING, MFRT. svakako samo iznosimo misljenja

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #58 : 02 Travanj, 2020, 17:21:39 »
Eee da.
Jesi stara škola, ali novija se nadogradila i eto boljih rezultata što zbog obranog vrhnja jer nema onog početnog mučenja oko informacija, što zbog ponude novih zanimljivih dijelova, i nakon pristojnih kilometraža počeli su i vrapci bilježiti kvačice za ono što valja. Tako da razmotri tu RMS radilicu. Treba biti otvoren za sve opcije, tako se postižu najbolji kompromisi.

Pripazi s terminom vječno, neki su se kitili prije vremena pa je bilo veselja, nakon čega lako uslijedi grčevita borba da se to očuva, i krećeš ka downgradeu hehe . A downgrade ti je kad pretičeš aute, a svaki od njih koči kako bi te propustio, a ti si misliš kako si odradio dobar posao, to najbrže shvatiš ako stvaraš velik otpor skuteru, pa doslovno najebeš, smočiš se cijeli prilikom samo jednog preticanja... to se zove gmizanje.

Vidi, razmisli, danas imaš šrota od dijelova kao nikada do sada, tako da proberi te neke sitnice koje znaju ispiti živce i složi to iz prve, jer se može ako se hoće, ovakav community izumire, ima kvalitetu za razliku od onih govedarskih mreža.



Ja sam zaboravio tvoju SRku, jel to ona s LG naljepnicom na prednjoj masci?

Evo kako je stara škola peglirala SP180 s due+ i Nardom, 21 dell  :icon_biggrin: Ljeto Gospodnje 2009.



Vožnja se nije uspješno završila, prije toga je bilo zajebancija na midresju, turpijanom čini mi se, vukao je falš brijem


U Gornjoj Bistri se desio overkill



>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Ivas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vodice
  • Moj Skuter: nrg
Odg: SR 50 R, wanna be Marof racer from Dalmejša
« Odgovori #59 : 02 Travanj, 2020, 17:41:51 »
Evo primjer jednog mog mikunia 20vm koji je stajao vani zaboravljen.koji je oksidirao i koridirao.bio je nekad davno na tomosu e90.nakon mog tretmana