Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Problemi sa REXom  (Posjeta: 1059 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shargo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha REX 50
Problemi sa REXom
« : 19 Siječanj, 2020, 23:35:24 »
Pozz ekipa, imam Yamahu REX 50cc 2001. God. Znam da je star ali za mene ima sentimentalnu vrijednost tako da ne želim ga prodavati bez obzira na godine. Naime vozim ga par godina i ovo ljeto 2019. sam počeo primjećivati da kad krenem sa mjesta on slabo vuče, kao da je prigušen, pa sa semafora kad idem moram se nogama odgurivati par metara dok ne uhvati i krene normalno, a dok je odignut na nozi kad dajem gasa sve zvuči tip top. Dosta mi je ljudi reklo da očistim karburator ali to mi nije pomoglo nego sam ga još više upropastio pa ću mu zamjenuti karb sada, te me zanima što vi mislite da je problem i što bi trebao mjenjati na njemu (remen npr.). Hvala unaprijed svima i živili  :happy8:

Offline Jura125vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 8
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner vx 125
Odg: Problemi sa REXom
« Odgovori #1 : 20 Siječanj, 2020, 00:10:39 »
Moze bit da je lamela napukla.. pa ostaje razvrcen..to mi jedino objasnjava ovo guranje s nogom da krene

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Problemi sa REXom
« Odgovori #2 : 20 Siječanj, 2020, 01:48:47 »
Pa kada si zadnji put nešto mijenjao na tom skuteru po pitanju prenosa?

Moraš malo više informacija dati, ne možemo ti mi sad tu nagađati možda je ovo možda je ono... Moraš sam pregledati/poslikati komponente prenosa i dati nam malo više informacija..

Offline Shargo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha REX 50
Odg: Problemi sa REXom
« Odgovori #3 : 20 Siječanj, 2020, 07:14:13 »
Pa kada si zadnji put nešto mijenjao na tom skuteru po pitanju prenosa?

Moraš malo više informacija dati, ne možemo ti mi sad tu nagađati možda je ovo možda je ono... Moraš sam pregledati/poslikati komponente prenosa i dati nam malo više informacija..
Nisam nikad mjenjao, nisam ni prešao vele, par tisuca i tjt, mada cu ga za vikend otvorit i pogledat