Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Otisao u KFC, al' prvi put  (Posjeta: 3423 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Otisao u KFC, al' prvi put
« : 16 Siječanj, 2020, 11:24:13 »
Bio u Kfcu, ali jucer.
    -Probao kosaru puuunu piletine :laughing7:, izgorio od grozne kombinacije ljuto+suho, (uz varivo je logicnije da ide ljuto), zapazio visi nivo trulih kostiju.
    -Kao za vraga, otvori se prilika i za veceru tamo. Uzeo neku MEGA tortilju, ajde, dobio komadic prsa.
    - Izgorjela tortilja kao smjesa pripremljena za 1 takt, sta sad? Rekoh idem uzeti ona 2 cheeseburgera s malo pomfrita.
    - Dobio volumen i tesku kvantitetu, zemljice, umak i zacini, ulje, sa okrajcem piletine u kojoj je 70% smjesa za pohanje, a mesa nigdje i ono malo pomfrija. Sjebalo me skroz, zeludac ko fol ispunjen, ali fale mnogi kvalitetni nutrijenti i onda krece gusenje+trokiranje+bacanje greski.

Rezime. Pitam se kada uopce tamo otici? Nakon rucka kao dopuna, iz zajebancije?


140kn za nista, i jos me pece čmarlitos.


A prekjucer sam probao cevape na Krku (bas u Krku), na samom stadionu u sklopu tribina ima buffet "Autogol." Usudio bih se reci da su to najbolji cevosi koje sam ikad probao, socno, mekano, a miris i ukus se osjeca na cesti 100m dalje dok smo trazili po preporuci domacina ulaz, i to bas fino mirisi po junetini. Lepinja se topi, nevjerojatno je mekana i socna. Bio je i Rade sa mnom, veli takodjer da su u samom vrhu i da je probao u Domagoju takodjer odlicne cevose. Iznenadili se do ibera. Nakon toga nije bilo nikakvih gresaka, a smjesa je bila kvalitetnija od ove moderne fensi prevare za idiote i kriplove.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #1 : 16 Siječanj, 2020, 11:45:04 »
Taj KFC je teska prevara ko i megić, znao sam s batom Tomijem tamo cesto otic ali sam se ohladio od toga kad sam shvatio isto sto i ti a da ne spominjem fluorescentno zelena g#vn# koja smrde gore od usmrđenog pohanog krokodila i Save. Ne pamtim kad sam zadnje bio tamo ima vec nekoliko mjeseci i ne mislim vise nogom krociti ni bacati novce u to smece
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #2 : 16 Siječanj, 2020, 11:57:05 »
Bruka me to reci, ali prdez je opako zaudarao, toliko da sam se sklanjao i izolirao, reko jos ce me netko tuziti posto je ovo ispod norme euro1, a grad je ionako dosta zagadjen posto mi je disni sustav na Krku uskrsnuo i nisam mogao vjerovati koje olaksanje se osjeca.
Vrhunac balade je takodjer bio toksican.

Steta para, steta uvaljenog smeca za velike pare, volio bih da me je netko sterao na ovaj nacin kao na 0:33


Moze i na 0:53


>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #3 : 16 Siječanj, 2020, 16:09:38 »
MC'D i KFC su tragedije. Ne razumijem da ima ljudi kojima je to špica a koji su odrasli na normalnoj hrvatsko/balkanskoj finoj prehrani (a ima ih). Klinci mi naginju tamo ali ih presto voditi otkad sam im rekao da mogu uzeti klopu ali ne i igračku. Ženu i šogoricu nagovore ponekad. Amer smislio da klinci povežu hranu sa igračkom i time ih radi ovisnicima al neće meni prodavat te subotarske spike iz direktne prodaje i psihologije.
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16861
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #4 : 16 Siječanj, 2020, 18:56:39 »
glavni model zarade mcd na dijeci je da u puno gradova u Amerikastanu nemas sigurnih djecjih igralista ili ih uopce nema, pogodi ko ga ima mcd. Imaju zatvoreno igraliste, klopa i kava za mamu i tatu.
Itd Itd da ne ulazimo u prodajne strategije i sl.

Ako se ides najesti u mcd sretno ti bilo, neznam meni se KFC gadi, nisam fan ciketine nikada bio ali neznam nekako mi je sve apstraktno u tom picek shopu od boja menija do apsolutno svega. Neznam.
Jedino kaj mi u Mcd stvarno valja mi je shake, sladoled i cesar salata.

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #5 : 16 Siječanj, 2020, 21:01:56 »
Kako sam radio u Avenue Mallu kao vatrogasac,imali smo periodicke preglede svih kafica i restorana u svrhu pregleda njihovih aparata,mjesta gdje stoje i stabilnih sustava za gasenje pozara.Uglavnom nije bitno to,nego da je kuhinja u KFC-u katastrofalno losa sto se tice higijene,od masnog poda,brasna po svuda,liku koji je znojan i kapa po svoj toj hrani.Neuredni su do bola i ja osobno sam u kfc-u pojeo 2 puta prije nego sam to vidio,nakon toga nijednom vise.
I ovo nije slucaj da sam slucajno naletio na to,to je tako bilo ucestalo.

Sto se tice Mc'donaldsa daleko su najuredniji od svih restorana u Mallu,od samih garderoba,podova i opcenito kuhinje i radnika,te odnosu prema svemu tome,jer jedino kod njih covjek koji nije zaposlen mora obuci kutu da bi usao u kuhinju.

Eto toliko o tome kako to izgleda tamo sa druge strane,koliko god je Mc'donalds na losem glasu,higijena je na zavidnom nivou i ako negdje moram pojesti nekaj na brzinu,to bude tamo.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Online avr freak

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1330
  • Spol: Muški
  • powered by buxa! ','
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Bravarija, Sefovi, Stolice
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: VXR 200
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #6 : 19 Siječanj, 2020, 00:23:44 »
Ne volim brzu hranu i ne unosim ju baš osim ako je kritično i baš ništa drugo nema na izbor. Kad se i hoću najesti 150kn otiđe
jako brzo a kad dođem doma otvaram frižider i dva dana smrdim po tome. ;D
Volim pojesti dobar Wok, ima ga u City centru gore. Vidim kaj priprema i stavi mi unutra ono kaj je meni po volji, tak da to bi preporučio
uvijek prije mca i kfca, jako nezdrava hrana koja nikome ne treba.. kaj se dogada iza u toj kuhinji samo oni znaju.

Znam da ste svi u okolici Zga bili u Mc Persu i Ali Kebabi, ako već moram onda njih biram kao cheat day  :icon_thumright:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #7 : 22 Siječanj, 2020, 08:25:31 »
Meni je McShit dobar samo kad odeš negdi u 3pm pa odprilike znas sta te ceka tamo, da se ne eksperimentira s domaćim jelima... A vamo kod nas to nema smisla, skupo i bezveze...
Kad vec spominjete po mjestima, ja od fast food-a preporučam za solin a je to (pogotovo piletina u bijelom umaku ili pogača od piletine) te super pajo (više manje sve je super, koju kunu skuplje od ostalih fast foodova)...kod stobreča bili pivac, a u splitu ne znam sta bi preporucio, u dobrom mi je sjećanju pistaccio kod spinuta i popaj...
Što se čevapa tiče, zrinski u imotskom...koga sam god odveo rekao je da nije bolje probao...ja nema gdje ih nisam jeo, ostaje mi još samo u travnik kod harija za probat, tu cu tripnut cim snijegovi malo okopne po bosni :icon_biggrin:

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #8 : 22 Siječanj, 2020, 09:31:11 »
a u splitu ne znam sta bi preporucio

Porcellino u Velebitskoj, pileća pogačica...

Što se čevapa tiče, zrinski u imotskom...koga sam god odveo rekao je da nije bolje probao...ja nema gdje ih nisam jeo, ostaje mi još samo u travnik kod harija za probat, tu cu tripnut cim snijegovi malo okopne po bosni :icon_biggrin:

Jedni od gorih čevapa šta sam probao, za moj ukus. Lepinju tj. somun premažu s nečim šta mi nikako ne paše, baš nekako umjetni okus. Bio na 2 različita mjesto u Haria (uključujući i Travnik). Plus šta svi piju jogurt s čevapima, pa pio i ja, ne znam zašto ;D
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #9 : 22 Siječanj, 2020, 11:28:56 »
A svak ima svoj ukus, meni su u zrinskog predobri dok mi ovi po sarajevu i sl uglavnom ne odgovaraju zbog okusa loja koji slijedi posli :toothy11:

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #10 : 22 Siječanj, 2020, 12:35:15 »
Jedni od Boljih koje sam jeo su bili na Krku u lokalnoj prcvarnici "Autogol",bio sa Corectorom.Decko jedan nam preporucio,prvo krenuo sa nekim cudnim jelima po fancy restoranima,Pero i ja ga gledamo koji ti je to vrag.Reko stari daj nam preporuci di ima rostilj dobar ili kakvi cevapi...

Restoran Domagoj u Bistri,tamo je sve top...Svima vec duzi niz godina preporucam taj restoran i tko je god otisao bio je zadovoljan i vracao se po par puta.

Majana- Sesvetski Kraljevec dost dobri cevapi i pizze,ali ono tamo odemo jer je u blizini,pa ono...

Najgori cevapi ikad koje sam jeo su bili u Klet Cinkuš-Hrv.Leskovac

Znaci od osoblja koje je traljavo.Prvo ne prebrise stol nego je pun mrvjca,zaboravlja narudzbe,ne donese osnovno za jelo,a to je sol i biber.
Cevapi,eto ja vam to nemrem opisat,ko da kupis najgore cevape u trgovackom centru kojima je 3 dana istekao rok i onda unutra nakrkaš bibera da nemres jest.Svi dobro znamo zasto su nakrkali biber...
Naravno u obicne cevape,nismo narucili Šiš da budu ljuti.
Lepinja je bez sosa,barutana i posipana vegetom.
Ispod lepinje po tanjuru su dekorirali sa barbikju umskom koji je bio slatkast pa je sve poprimilo to slatko.Sa tim istim umakom su posipali luk...

Znaci ostavili smo pola porcije.Stari je tamo vikao da su crveni bili od konobarice do cistacice.Na kraju kaze konobarici da mu je zao sto radi na takvom mjestu jer se sa takvom uslugom bude jos toga naslusala.
Naravno da je pitao i di je gazda da mu ove cevape nabije u glavu.
Platili,rekli nek pozdravi gazdu i da ga mi castimo sa ovim kaj je placeno.
Odlazimo od tamo i neke 4 zenske ulaze i hodaju prema ulazu,vice on meni stani tu.Spusti baja prozor i pita.Postovanje,jeste tu mislile ici na klopu,kao one da,da zasto??
Veli zato sto mi sad odlazimo i gore smece od hrane nismo u zivotu jeli,pa vas upozoravam da ne dozivite kao i mi.
Zenske kao hvala vam,okret i natrag u auto...


Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #11 : 22 Siječanj, 2020, 13:55:43 »
A nevjerojatno je kako neki rade i posluju sa katastrofalnom ponudom jela :icon_scratch:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #12 : 22 Siječanj, 2020, 14:12:21 »


never gets old :frajer:
« Zadnja izmjena: 22 Siječanj, 2020, 14:19:22 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Otisao u KFC, al' prvi put
« Odgovori #13 : 26 Siječanj, 2020, 18:10:04 »
ne znam za vas, ali tamo di nema mc ii kfc, treba biti, jer sto moze izaci iz kucne radinosit je 10 puta teze od ove magle.

Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34