Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Skipper 125 4T ne vergla 2004god  (Posjeta: 766 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZagiTD

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Skipper 125
Piaggio Skipper 125 4T ne vergla 2004god
« : 07 Siječanj, 2020, 16:55:34 »
Pozdrav, ukratko motor je od mog dede, te sam mu sredival plastike koje su bile ostecene, te sam svukel motor do sasije.. nakon sklapanja motora dolazim do prvog problema cilindar bravice se je pokvaril te narucim novu bravicu i kljuceve. Stavljam novu bravicu itd.. posto motor ima kodiran kljuc, a novi nema uopce koda i ne moze se kodirat probal sam "prevarit elektroniku"  stavil sam stari kljuc sa kodom na senzor i novi kljuc u bravu i probal verglat. Tu je nastal problem motor ne pali okrece tek toliko. Probal sam ga klemat na auto takoder ne pali, sa 12V pada ispod 5V cim pocnem verglat. Te sam onda skinul anlaser i probal ga okrenut na "suho" te anlaser je bil jako jako slab tj gotovo da nije vrtel... Narucil sam novi identican anlaser i ubacil prije nekih cca 20min u motor, (anlaser na suho vrti ko lud). I opet sam pokusal "prevarit elektroniku" i opet se isto desava tek toliko da vrti gubi struju (pokusal opet klemat s autom)
Ako mozda ko zna kakvo rjesenje ili kaj bi mozda bilo nek napise hvala ljepa.

Offline ZagiTD

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 4
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Skipper 125
Odg: Piaggio Skipper 125 4T ne vergla 2004god
« Odgovori #1 : 07 Siječanj, 2020, 19:29:37 »
Rjesenje nadeno, u pitanju je bila masa koja je spojena na motor i sasiju, ona je bila u prekidu i zato nije imal anlaser dovoljno snage da pokrene motor