Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Elektricni kit za biciklo  (Posjeta: 5002 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Elektricni kit za biciklo
« Odgovori #20 : 18 Studeni, 2019, 09:32:48 »
Kako ide tunirano kinesce? Vozio sam ih vise i to je bezveze.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Elektricni kit za biciklo
« Odgovori #21 : 19 Studeni, 2019, 08:17:07 »
Ne ide :toothy11:
To susjed vozi od kuće prema polju ili do dućana, tvornički je išao 45 a sada ide 55 s punom baterijom :drunken_smilie:
Izbačene su olovne baterije u ubačen litij, skuter je odmah lakši 40kg, a litijska baterija je puno jača, nema pada napona pod gasom i puna ima nešo veći napon. Al i dalje to po pravcu tj u krajnjoj šije imalo uštelan baotian :toothy11:
Fora je što ovome nema karburatora ni filtera ni održavanja nikakvog, po noćnoj tarifi struje 100km prijeđe za 1.5kn, nema kvačila neg ogromni hub motor koji njega i dvoje dice povuče uz svaki brijeg i možeš ga držati na maloj brzini pod ogromnim teretom bez straha da će mu kvačilo pregoriti i slično. Jednostavno je nepojmljiv polazni moment na zadnjem kotaču, neusporediv sa skuterom šta ima kvačilo...

Za tip ljudi sta ne skidaju blokadu sa skutera od 50cc, el skuteri su po meni bolja opcija, bolji su po svemu...a jbg za ekipu koja ide na tripove, ne želi skuter ako ne ide bar 80 i sl...bolja opcija je benzinski...jedini razlog sto sam ja kupio sr je što mi fali nešto za na zadnji, da je bilo išta na struju šta može fino na kolo a ne izgleda kao ljestve il bicikl, ne bi uzeo sr