Uredništvo > Kutak za nove članove

Pozdrav

(1/3) > >>

Linoleumboy:
Pozdrav svima.

Zovem se Andrija i iz ZG sam. Imam 28 godina. Do sada sam vozikao par puta skuter na moru većinom do dućana.
S obzirom da automobil nisam koristio supruga i ja smo ga odlučili prodati. Sada tražim neki skuter za početnike koji bi i supruga i ja mogli voziti do posla ili za nabavku.
Raspolažem sa cca 2000 eur i molio bih prijedloge oko kupnje (da li su kineski skuteri ok, da li kupiti novo ili rabljeno, što je u tom cjenovnom rangu "najsigurnije" i najbolja investicija....itd)
Bio bih zahvalan na odgovorima ili linkovima.

matija84m:
Pozdrav :hello:
Kupujes moped?
Ili imas kategoriju za jaci skut/motor?

Linoleumboy:
Isprika,

kupujem skuter / moped do 50 cc

SEMPEX:
2000e su ti novi najskuplji skuteri zracno hlađenje. Po meni uzmi piaggio typhoon novi. Ako hoces top skuter 50,rabljenih vodeno hlađenje ima skoro novih s minimalno kma . Ili daj 1500e za par god starog typhoona i to je to. Skoro novi,trajat ce,usparat ces i vidit za dalje. Za na posao i početnika ti je zracni najbolji. Usput,kod novih euro4 modela dosta skuplje ti je skidanje blokade . Bolje rabljeni zračno do euro4 modela i ženu u restoran .

lukazikaovic:
po meni najbolja je opcija piaggio mašina par godina stara. Kad već kupuješ skuter da ti bude primarno vozilo bilo bi poželjnije da je ugodniji za vozit tj veći skuter,veća kola.
U pravilu svi zračnjaci su sitni naprimjer typhoon,zip dok su vodeno hlađeni skuteri veći i ugodniji.Možda je čak piaggio Fly kombinacija jednog i drugog(zračnjak većih dimenzija)
Sad sve zavisi jel supruga dovoljno visoka za tako neki skuter.

Na tvom mistu cilja bi na Piaggio NRG,Aprilia SR,Gilera Runner 2-3 godine star. Najvažnije kod tih motora je da se nije čačkalo po njima.

Novi su oko 19000 kn tako da bi se tribalo nac par godina star za 2000 eura.

Vodenjaci su u pravilu malo brži,a zračnjaci su zahvalniji šta se tiče servisa.


Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju