Tehnički kutak > Tuning skutera

Aprilia SR 50 tuning dijelovi

(1/2) > >>

FakeDiTech:
Pozdrav ekipa, imam apriliu morini ditech masina, prebacena je na karburator e sad sve je ostalo originalno od ditecha,blok,cilindar,itd,sve,sve.... samo je ubačen karburator i nesto malo oko instalacije je radjeno skuter je bukvalno čitav serijala ima samo dellorto 17.5 i malossi remen solidno ide,fino vuce sve radi extra,tipicno za serijalu 80/85khm max, e planirao sam nešto malo da radim na njoj pošto ovdje u Bosni je jako jako teško doci do dijelova za morini mašinu dok piaggio i minarelli ima bukvalno na svakom cosku i puno vec izbor.. zanima me odgovara li na nju išta od minarellija ili piaggia,šta sve imaju zajedničko (ako uopce imaju) planiram neki base kit stavljati i spuh neki sad zanima me koji pase piaggio ili minarellijev i za auspuh npr koje bi prerade trebao raditi da upašem piaggio auspuh na nju,koliko sam čuo prije cu upasati piaggio nego minarelli auspuh na nju, za piaggio samo drzac nastelat malo i to je to.. Iskreno nisam nista pokusavo stavljati i upasavati da ne bacam pare bezveze tako da cujem vas iskusnije, Lijep pozdrav..

PchelaUbica:
Kupi minarellija ako vec hoces tjunirat , mani se corava posla

GringoBiH_Zenica:
Tako je PchelaUbica reci mu...

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

matija84m:
Ako ne ndes org auspuh mozes od piaggia pripasat ali ima posla s tim. Ostali djelovi ti nepasu jer je to morini koji je takav kakv je.
Meni je serijala morini isla jako dobro sa sutom i karbom 17.5mm
Samo ustelas i vozi do mile volje.

FakeDiTech:
Hahaha ajoj,nego recite mi imal šta pozitivno u vezi te mašine 😂😂😂 Gledam nešto po forumu joj hvale prenos, a ionako je mislim sredit malo pa prodati je prije sezone pa uzet neki vxr/st il beverlya da pucam malo

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju