Općenito > Trgovine

Najglasnija truba za motor

(1/1)

balki:
https://www.aerostich.com/ear-cannon-air-horn.html

Kad oni kazu da ubija onda ubija :headbang:
@12V vuce 20A a ton zvuka se moze cuti u opisu proizvoda
Da cu ju kupit necu al znam ko bi se od forumasa ovom jaako veselio;-))
(USA shop pa je na 32$ cijene shipping jos cca 30$+eventualna davanja al garant se iz Italije da isfurat za dosta manje)

zvonkec92:
Zanimljiva naprava :D al malo previse Ampera vuce za ove socijalne 4-5-6Ah akumulatorice

balki:
Ma tolko vuce i alnaser valjda. Treba joj prije releja na instalaciju bubnut 25V 47000uF elektrolitski kondenzator i kad zatreba trubnut na 2~10 sekundi i za to bu dost struje. A ovom kom si trubio buju plombe otpale.

Corector:
Dobra dobra, i jos kad je usmjerena prema naprijed bez ikakve pregrade :D

Svojevremeno sam instalirao na zipa 6 ili 8 auto trubi (kombinacija svega, kak imaju low i high tone), kad bi potrubio na tom malom zipu, svi bi se okretali i gledali u prvi auto. Za zajebanciju vrh, makar su mi neka dvojica stala na sred Slavonske i htjeli me tuc. AGM akumulator od 9Ah je propisao kiselinu na onaj zajednicki cep, to jos nisam dozivio.

S druge strane, trubu stisnem 1x godisnje, jer o svemu se brinem sam, ne ocekujem da ista cine za mene samo ce me jos sjebat, jbg uvijek se treba prilagoditi. Puno bitnija su svjetla, ako nisi pod dugim, svasta nesto ti se pise. Na autu je vec druga prica, sinoc mi opet presjekla putanju u paralelnoj voznji kroz zavoj od 90*

luna500rr:
Anlasser vuce sigurno 40A, 20 je premalo nekako...nije 20A puno jer neces konstantno trubiti, sekund dvi struje nece mu nista bit

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju