Tehnički kutak > Tehnička pitanja

Aprilia SR 50 Factory problem

(1/11) > >>

GYMGuy_:
Pozz,novi sam na forumu imam Apriliu SR 50 Factory 2011 god,na njoj je malossi mhr reprica auspuh,malossi mulitvar,nov remen piaggio orginal,delta lamela,carb 19.5 sa 70 diznom,e sada problem je sto mi remen kada skinem deklo remen nije izasao do kraja na polutkama fazon fali jos 1.5-2cmm,i to nmg nikako rijesit da ide do kraja,start mi je losiji imam 5.5g rolnice a nemam jak start ali posle 20kmh leti do 60-65 i onda usporava ne ide dalje,pocne trzat kao da trokira i moram sa manjim gasom ic onda,svasta sam radio i nmg rijesit,nece ide brze,ali vjerujem da moze,e sada ako neko mozda zna problem ili ako je imao ovakav bio bi mu zahvalan da mi pomogne oko toga.Hvala unapred. :)

SEMPEX:
Pozdrav. Nisam znalac za to rjesit al editiraj si tekst. Previse nepoznanica u tom setu na skuteru. Imas kit? Zasto 19.5 karb? Zasto 70 dizna? Zasto 5,5 g na replica auspuhu? Jel remen orginal dužine? Itd.

aragonY:
Karb je mozda 17,5 a ne 19,5?
Ispitaj chok da li je ispravan. I trebao bi manju diznu ako je 50cc cilindar. Btw jel OEM cilindar ili neki zamjenski? Koju svjecicu furas i jesi li provjeravao boju svjecice na full gasu?

PchelaUbica:
Ja ne kuzim sad, jel factory nije masina bez karburatora? Tj. ajnspric

SEMPEX:
Je al valjda je prebacio na karb.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju