Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Bumbarom Ac 50 u Atenu  (Posjeta: 9735 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Bumbarom Ac 50 u Atenu
« : 12 Listopad, 2019, 22:47:24 »
kako je sve pocelo. Sve je pocelo dogovoranjem sa Dr.Purejetom ali to se sve otegnulo na krajubda bi me posrao i rekao da nejde.  Razlog neznam ali cim suti znam da je veverica ispumpala misice.
Tu mi je puko film i reko idem se ja malo voziti. Moram jos nesto na moru obaviti za poso i tako. Krenuo ja na more bez neke pripreme. 2 majce trenirka trapke i 3gaca to je to mali ruksak u pitanju bio. Put do mora nine klasican bio. Isao sam za knin , sinj i ostao u Visocanima. Tu obavio kaj treba , vratio se u Vrliku da organiziram smjestaj u Bristu. Tamo sam prespavao jos jednu noc. I zapravo iz Brista zapicio sam u crnu goru reko da vidim kakva je Budva. Trip je bio ne pre tezak zapravo iznenadilo me kako fluidno je radio prijenos iako sam mora dici u Dubrovniku iglu za zub jer kako je dolje vruce postao mi je gumen na gasu. Potrosbja skocila za 1l ali bolje da trosi nego da cvika.

Ulazak u Crnu goru nasi panduri skocili oko mene proucavaju skuter kao svemerski brod. Ali sve je dobro proslo. U crnoj gori nitko nista me pitao nije. Voznja kroz crnu goru mibse dojmila. Iako je mala zemlja ima lijepih prizora kije cu pamtiti. Pamtit cu i ekstremne razlike u temp. Uz more je finih 20 a iza brda mozda 10. Takavu razliku nigdje jos dozivio nisam. I zadnji spust do carine sa Albanijom je novo asfaltiran. Cesta je perfektna ali nisam iskusavao granice tek tolko da procilam kolko scootsmart dozvoljava uz sigurnu voznju.

Ulazim u Albabiju covjek na carini Crnogorac kriza se kad sam mu reko kamo idem kaze da me ceka na povratku tako da vec imam zabiljezen granicni prijelaz za povratak.
Usao u albaninu i odmah sok. Nema rasvjete , i auti sve nekakve olupine. Reko ajde mozda je tako tu. Krenuo ja dalje  kad ono cijela zemlja u mraku skup sa gradovima koji se osjetljavaju tek od reklama ducana ili je tu i tamo koja lampa.
Vozio sam taj dan nocu i bome nebih htio to ponoviti. Prvo vozim se i odjednom nestane u daljini traka gledam di je kaj je kad ono plasto sijena ispred mene u kociji koju vuce magarac. Ni macjeg oka ni nicega u mrklom mraku. Tu je ludnica ne vidim drugi smjer jer se sjeno preljeva skroz u drugu traku a auti prolaze. Nis idem na blef prodem izmedu sjeba i odmah desno se pred magarca ubacujem jer vec auto juri iz konrra ili motor jer je jedna lampa bila ali dosta nisko pozicionirana i na kraju bio je auto. Vozim dalje i u mraku odjednom prolazim crne bikove 3kom sa velikim bijelim rogovima takoder na cesti hodaju bez signalizacije ikakve. Stvarno onda sam skuzi zasto sprdamo albance pa oni su ostali u dobu divljeg zapada. Odlucio ja dalje voziti u mraku i ulazim u zavoj i odjedno kanta na pol moje trake tj zeljeni kontejner. I tu on stoji jer nema plocnika. Gledam ja ubretrovizor kak ce ostali i bome svio oni to ko jegulje zaobilaze i mimoilaze sa drugim autima. Odlucio sam jos malo potegnut oko 10 na vecer je bilo i ulazima na jednu ravnicu. I poce je vjetar puhat zapravo srednje jaka bura. Pocelo me nositi na bumbaru vadim ja mob trazim wifi po bengama za prvi hotel. I nema nista odlucio na blef ici a opet vidim nema kuce udaljini bar jos 10km. Nis sjednem na bumbara i gas 30kmh. Najduljih i najopasnijih 10km. Nosilo me na sve strane stao sam 2x sa strane bas kada su bili jaki naleti vjetra i kada me promet htio zgurati sa ceste. Uspio sam doci nekako do hotela svom srecom. Hoteli si uzasbo jeftini  spavao sam za 15e u idlicnom sjestaju. Zanimljivo je recimo da albanci nemaju tus kabinu nego sve je tus kabina cijeli wc. Pa tako se mozes izvaliti na solju tusirati i jos cigaru zapalit jer je cikobernica sa strane hahahaha. Prenocio taj dan ujutro budenje kad ono vhetar i dalje mlati. Javlja mi se tehnicka podrska na wappu da je vjetar samo na tom podruju di sam ja  da krenem jer za 5km vec smirena situacija. Pa tako i odlucim.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #1 : 12 Listopad, 2019, 23:09:10 »
Kako sam krenuo jako rano u cas vremena bio sam u Tirani. Kak ja reko veliki plac. Ulazak u gra je ono extraman. Odjedno sa autoputa nestaju linije i odjednom Umjesto 2 kolone formira ih se po zelji kako di. Uglavnom voze se stare mece a od motora honde one indijska Supra se zove imaju neke kardan a beke lanac. Recimo u italiji su napravljeni kruzni tokovi da smanje guzve i bolje oragniziraju promet i to im je uspjelo. A ovdje svi se zabe sa svih strana u kruzni i nastane cep koji ne mrda. Morao sam sici sa bumbara i progurat ga kroz kruzni jer nema smisla. Prosetao se ulicama i tu nema brandova nekih to je sve plac plac roba. Odlucio nesto pojest engl neznaji pa sam narucio mesinu po slikici i bila je ok ali nis spesl. Bolje id italije uglavnom u koj sam aniresican posto. Nakon bore u glavnom gradu da izadem van jer gps se zblesiro zqpicio sam za Vlore. E taj grad je VHR palme 2 reda uz prelijepu plazu a iza hotelcine  sa 4 5 zvjezdica koji kostaju 30e a mozda i manje. Savrseno za ljetni odmor. Tu mi zao kaj nisam nocio vec sam samo brzinsku sengulu pojeo. Odlucio sam nazalost krwnuti dalje posto vremenski to sve dopustalo. Albanija jee jako lijepa zemlja ali nazalost zaostala. Kolko sam skuzio svi se bave prijevozom i prodajom benge koja uopce nije tak jeftina pogotovo za njihov standard. Oko 8.5-9kn. Da zaboravio rec i jeftinim turizmom. Vozio sam se uz prekrasnu obalu pa njihov nacionalni park tj prekrasnu planinu koja na srugoj strani nudi  fantasticne serpetine kojima nema kraja kao mini Stelvio.  Uzivao sam svake sekunde u voznji od Vlore do granice sa tolko cekanom Grckom.

Ulazim na carinu majstor uzme osobnu gleda mene pa gleda bumbara nista mu jasno. Ja se smjsim i lik ustaje iz kucice be moze da vheruje. Naklon do poda mi daje i zeleno svjetlo da krenem. Grci automatski dizu rampu i eto me u Eu opet i eto rasvjete na ulicama. Jer u grcku sam usao u 8h ali posto je druga vremnska zona prebacio se sat na 9pm.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #2 : 12 Listopad, 2019, 23:49:17 »
Osjecam miris njihove vegetacije koja je specificna. Ceste bolje , znakovi , rasvjeta auti ispravni , bema macke pesa bika krave na cesti. Osjecam se opet suvereno.
Posto sam usao u 9 u grcku bacio sam se na potragu hotela. I prvi slobidan bio je 20km dalje u obliznjem gradu Igumenica hotel za 30e sasvim ok. Tu sam punio baterije sebi , mobitelu i razradivao plan za sljedeci dan.
Ovo je vec 5 dan tripa i plan je razraden. Odlucio sam voziti u obalu grcke da se nagledam prelijepih prizora odlicnih plaza jer to sam nekako oekivao cijelo vrijeme. I bome iscekivanja su bila tocna. Grcka stvarno je prelijepa i uz obalu sam vozio sve do jednog prekrasnog gradica Preveza. Tamo sam klopnuo super klopu za pristojnu cijenu i konacno na engl pricao a ne da masem rukama i nogama ko u Albaniji. Zapicio dalje do Lefkade podvodnim tunelom i od tamo sam trebao ici na 3 susjedna otoka. Lefkada ima duuuugacku prekrasnu plazu iza koje stoje utvrde bas mi se jako svidjelo i tu sam namocio noge i ruke. Voda ko voda samo slana mebi nis posebno ali prelijepo izgleda. Otisao sam na prvi otok koji je povezan mosticem obisao cijeli otok i vidio naselja i cime se ljudi bave. Da bi na kraju dosao do trajektne luke koja je u rekonstrukciji i poslali me nazad na pocetak otoka. Dosao na tu drugu luku kad ono trajekti svezani cvrsto i ne mrdaju. Voze samo ujutro van sezone. Ah steta ubilo mi 3h ali ajde vidio sam prekrasan bar jedan otok.
Vec je 6h i pada mrak lagano moram se pozuriti jer kolko vidim na karti nema vecih gradova tek jedan malo veci 50km dalje. Da kazem 50km uz obalu uzima puno vremena i to nije 40min nego neki sat , sat i pol mozda i 2. Krenuo sam uz obalu dalje i iako sam bio u zurbi vremenom nisam migao ostati hladnokrvan prelijepim prizorima koje sam morao slikati a kasbije cu i pokazati.
Pao je mrak a ja obavio 2/3 puta.  Da kazem cesta uz more je savrsena kao nasa magistrala ali jis zavoitija hednostavno ne prestajes se bacakati lijevo desno i zato to tolko sve traje. Na kraju vozio sam po mraku i uopce nije bilo problema jer bumbar ima najbolja svjetla u klasi da je bio Concordic u pitanje tesko bi sve to izveo kaj sam sa vumbarom radio u mraku pogotovo u Albaniji. Dosao sam do tov nekog grada veceg kao Astakosse zove. Uzeo hotel rupetinu tesku ali jedini bio u ponudi. 40e jebeno pre skupo za ono kaj nudi. Ujutro budenje pogledam van  ono oblacno  reko isss kaj sad a planirao sam u Olymipu ica bas iz tog smjer sprema se djubar. Nista promjena plana i picim za Atenu. Nisam doruckovao reko u prvom vecem gradu cu a to je bio Patra. Bjezim od kise koja je za petama i ulaskom u Patru konacno joj odmaglim. Na pirinejski poluotok ulazio sam ogromnim mistom koji mi se jako dojimio. Ali ne kao i sam grad. Patra prvi veci grad u grckoj nesto tipa Rijeka kod nas naspram Zg to je Patra naspram Atene. Uglavnom ttaka nema i svi jure. Iznenaden sam tim extremom. Kacige nisu obavezne a grar je sav u grafitima i reklamama. Nekako mi sve djeluje ko gengsta. Otisao do pejare klopat i malo se setat gradom. Znaci cure su jebene ibtu sam poceo odljepljivat dok su svi likovi neki smokljici. Malo tako setao i pricao na mob sa dr.purom i eto proletilo vrijeme i detile prve kapi kise. Sve ono kaj samostavi sada se nagomilalo i doslo zamnom u poduplanoj verziji. Bista oblacim full opremu i gas znao sam da ce biti grdo. I bome je pocela kisurina i mlatila me dobrih 30km. Imqo jqknu i dekicu bez kisnjaka. Jakna polozila kao i dekica. Ja sam bez trunke kapi na sebi i opet pohvala daines jakni D-dry.
Taj isti dan odlucio sam do Atene otici i bome uz prelijepe prizore to sam i uspio. Da a kazem na putu do atene skuzio sam da svako naselje bavi se izricito jednim poslom. U jedno je stocarstvu u drugom poljoprivreda u trecem to sam dozivio isto je samo vulkanizacija. Svi u naselju gume rade. Cijeli grad na nove i stare gume mirisi ili smrdi.
Uspio sam konacno priblizit se ateni. Iz daljine odmab na prvu vidi se ta velicina grada i 3.5m stanovnika i ogromna nakupina smoga. Ulaz je obiljezen brodogradnjom ogromnom. I onda krecu cestovni brzaci na ulaz u grad. Bumbara sam zakuri 110 po satu ali ekipa i dalje proljece kraj mene mislin si jesu normalni. Bome nisu jer ono kaj je u Parti ovdje je 3x visi nivo.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #3 : 13 Listopad, 2019, 00:27:15 »
U Ateni sam konacno. Nasao nekako smjestaj teskom mukom. Dok sam uzimao smjestaj gazda hotela vidi da sam sa bumbarom i vadi on ispod pulta lokot i kaze da ga vezem. Meni pol 12 i mislim si di sam ja doso. Nakon tesko prospavane noci na balkonu gledajuci bumbara  skuzio di sam dosao. Odlucio sam pjeske otici do Akropole i vidjeti to cudo iz bliza. Setnja gradom uz gps jos nekako moguca ali bez njega izguis se da se ni ne okrenes. Ulice su sve u grafitima i plakatima reklama. Uske bez plocnika osim u samom centru di auti nesmiju. Tamo di auti smiju je plocnikali nis ne vrijedi kade auti sparkiraju na njega na obje strane. Ljudi ima ko mrava svi nekud idu a cure su najvisi nivo koji sam vidi . Prezgodne da nisam mogao gledat sve odjednom i zalio cesto kad mi je neka promakla. Ok u centru sam ljudi me naguravaju zmicu se sve je nagruvano. Otisao sam fo Akropole i vidio te gradevine iz antckog doba. Stvarno jesu impresivne ali u drugu ruku po meni nista nesto kaj treba proucavat 3h ko kinezi kaj slikaju svaki kamencic. Sa Akropole se vidi Atena i odozgo izgleda kao favele iz Braila kaj na kraju ispada istina. Ulice su sve nagruvane bez rasporeda i svaka je ista. Slova su ona njihova i nemogu popamtiti nista. Sve u svemu Atena mi se nije dojmila kao grad jer su guzve na trgu ko u Zg za zimu Bozic i Novu.
Atenu pamtim po Akropoli i zgidnim curama. E da i gyris nije dobar bolji mi u Dubravi.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #4 : 13 Listopad, 2019, 12:35:05 »
Sve pise svaka cast.
A di je triper trenutno?
Jesi se vratil?
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #5 : 13 Listopad, 2019, 15:33:54 »
Mislim da sam vec i reko da nema jačih od tebe i druga Dajteha  :headbang:
Ubaci bar koju sliku u svaki post da ljudima bide zanimljivije citat. A i lijepse je za vidjet :)
Btw jel bilo kakvih pehova i sarafanja putem ili je bumbar polozio ?
:yamaha:

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #6 : 13 Listopad, 2019, 16:45:22 »
Vrlo vrlo dobro, da bi bilo odlicno, fale fotke


Edit: Pchela me preduhitrio

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 13 Listopad, 2019, 16:51:22 3alfa3 »

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #7 : 13 Listopad, 2019, 16:51:04 »
Suhi samo vozi.
Nema stajanja ni slikanja :laughing7:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #8 : 13 Listopad, 2019, 22:55:43 »
Ima slika pun kufer, slao nam ih je al nismo mi tu da stavljamo slike.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #9 : 13 Listopad, 2019, 23:25:13 »
Javio se krenuo je prema HR,trenutno je negdje na sred Albanije.Krenuo je u 10h ujutro i kaze da planira cijelu noc voziti.Kosmoski mod bumbara!

Jedan friski selfie
nearest chevron station
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #10 : 13 Listopad, 2019, 23:27:23 »
Slike naknadno prek kompa stavim.

Kosmoski mod bumbara da da. Ima da sutra sa Darcem na pislu pivu popijem
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #11 : 14 Listopad, 2019, 08:33:14 »
Ajde Bumbar, +24h challenge, ak ne strusis tih 1600km u cugu, to onda moze svatko. :D
« Zadnja izmjena: 14 Listopad, 2019, 08:34:59 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #12 : 14 Listopad, 2019, 08:44:39 »
Da da mozes ti to.
Ali mozda bi bilo zanimljivije pomalo pa lepo dva dana tripovat nazad. Cemu zurba. Eventualno jos obic neka mjesta di nisi bil. Sada usput je prilika i za to.
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #13 : 14 Listopad, 2019, 08:53:38 »
A svaka čast :notworthy:
Ja sa svojim još mislim kako ću jedan dan na posao i nazad :toothy11:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #14 : 14 Listopad, 2019, 09:25:49 »
Poucen dosadasnjim iskustvom, 24h trip donosi sa sobom halucnacije, izostajanje refleksa, i s treptajom oka se predje po visestruko vise metara nego inace (ne bi nikad rekao da se toliko moze preci), podrazumijeva se i duboko udisanje zraka da kapitulirani organizam ozivi, ali sve je to zavaravanje samog sebe. 

Umanjujuci nekoliko sati po google mapsu, sad je trebao doci u Zagreb, noc je bila povoljna, jebala sebe, povoljnija nego kad sam u sred ljeta isao po noci...
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #15 : 14 Listopad, 2019, 09:41:31 »
Suhi je znao, a sada je svima i dokazao da ima vjeru u svog Francuza što jest jest srećom ga nije izdao u ovom pohodu:headbang:
Gust raspored i povratak je forsiran do krajnjih granica izdržljivosti vozača pa zato upotrijebih riječ pohod a ne putovanje/trip al šta ćemo kad je slobodnih dana uvijek premalo..
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #16 : 14 Listopad, 2019, 10:43:12 »
Ima Suhi slobodnih dana,nije to problem.Jednostavno je tak naumio i nemre njemu niko dokazat...On je rekao da danas navecer dolazi na pivu k meni i to tak mora biti  :laughing7:
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #17 : 14 Listopad, 2019, 12:05:23 »
Znaci dosljedan i od rijeci :notworthy:
Svaka cast
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #18 : 14 Listopad, 2019, 20:56:20 »
Evo legende,36h u komadu!

fnv all american
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Bumbarom Ac 50 u Atenu
« Odgovori #19 : 14 Listopad, 2019, 21:09:51 »
Opaaa
Ajde svaka cast :headbang:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.