Tehnički kutak > Tuning skutera

70ccm sa serijskim auspuhom?!

<< < (2/13) > >>

tdj595:
Pa serijski auspuh od nrg je sasvim ok za base kit. A evo ja imam LV touring i drevo, odlicno ide, a uskoro najvjerojatnije uzimam mhr replicu. Naravno ko sto su vec svi rekli trebalo bi karb postelat za to sve.

Kazes novi nrg da ima, jel 2018+ godiste

3alfa3:
Base kit i serijski spuh...

Potrosnja ista ili manja, vuce bolje, krajnja tu negdje, uzbrdo ili u vjetar svakako bolja....

Ugrubo, 40% vise momenta, osjeti se to itekako. Za po gradu, za uzbrdo - bitno bolje od serijale, a iskoristiv u vecem rasponu okretaja. Idealno, spuh bez katalizatora, ali nije uvjet, lv touring bi mu sjeo ko budali samar

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

matija84m:

--- Citat: tdj595 - 26 Rujan, 2019, 14:45:20 ---Pa serijski auspuh od nrg je sasvim ok za base kit. A evo ja imam LV touring i drevo, odlicno ide, a uskoro najvjerojatnije uzimam mhr replicu. Naravno ko sto su vec svi rekli trebalo bi karb postelat za to sve.

Kazes novi nrg da ima, jel 2018+ godiste

--- Kraj citata ---

Kaj znaci odlicno.
Bez variomata nema brzine.=spor je
Vez rezone nema snage=slab je
Serijala 50 sa spuhom i variomatom ide bolje i brze. Kuzis kaj pricam.

tdj595:
Nisam nikad krajnju isprobao jer nemam gdje, ali na kracim ravnicama sam uhvatio 115 po satu sa touringom i drevom i mojih 110kg i 192cm. Meni osobno ganjanje krajnje ne predstavlja puno, bitnije mi je da ima momenta i da trga na uzbrdici s dvoje.
Ali svakako si u pravu da bi trebalo variomat nabacit da se to sve iskoristi. Ali opet kazem da ce se base kit itekako osjetit cak i na cistoj serijali uz preraden box i ustelan karb

3alfa3:
Variomat je ionako pod obavezno za sve sto nema blokadu na 50 kmh

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju