Tehnički kutak > Tuning skutera

70ccm sa serijskim auspuhom?!

<< < (3/13) > >>

PchelaUbica:
Pa ak ima novi nrg onda mora svejedno mijenjat variomat posto je blokada na njemu tj na bolcni ak se ne varam.
Odmah uzme multivator

maminjo:

--- Citat: tdj595 - 26 Rujan, 2019, 14:45:20 ---Pa serijski auspuh od nrg je sasvim ok za base kit. A evo ja imam LV touring i drevo, odlicno ide, a uskoro najvjerojatnije uzimam mhr replicu. Naravno ko sto su vec svi rekli trebalo bi karb postelat za to sve.

Kazes novi nrg da ima, jel 2018+ godiste

--- Kraj citata ---
Da 2018+ !

PchelaUbica:
Eto sve znas. Ne moras ni mijenjat spuh dok se ne zacepi
Ovdje imas kiteve i motomultivatore
https://www.scooter-attack.com/

tdj595:
Da onda moras getribu LC stavit, variomat mijenjat.
I karburator ustelat, navodno ti novi imaju neko dodatno crijevo, eko normu, to ces skuzit kad usporedis sa npr serijskim karbom od svog sportcitya

zvonkec92:

--- Citat: matija84m - 26 Rujan, 2019, 15:42:16 ---
--- Citat: tdj595 - 26 Rujan, 2019, 14:45:20 ---Pa serijski auspuh od nrg je sasvim ok za base kit. A evo ja imam LV touring i drevo, odlicno ide, a uskoro najvjerojatnije uzimam mhr replicu. Naravno ko sto su vec svi rekli trebalo bi karb postelat za to sve.

Kazes novi nrg da ima, jel 2018+ godiste

--- Kraj citata ---

Kaj znaci odlicno.
Bez variomata nema brzine.=spor je
Vez rezone nema snage=slab je
Serijala 50 sa spuhom i variomatom ide bolje i brze. Kuzis kaj pricam.

--- Kraj citata ---
A nije bas, sjeti se mog setapa na mini do nedavno kad sam vozio sa bacvom i serijskom getribom. Nema te 50-ke sa spuhom koja je bila bolja u startu i ubrzanju od mene. sa variom ipeglas malo krajnje i to sve skupa radi perfektno

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju