Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu  (Posjeta: 29175 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #80 : 30 Rujan, 2019, 09:58:33 »
Sve je u redu kriv sam ali cemu ogranicenje na 80km/k :dontknow:

Takvo ogranicenje je logicno za danasnje stanje na cestama, broj vozila se osjetno povecao, u toj masi imas i masu debila koji ce usporiti na 40kmh i tek onda se prestrojiti, uglavnom, stvara se opasna guzva i desilo se vec vise prometnih nesreca ispred tog cvora. To mi je rekao i poicajac kad sam se pravio da ne znam, veli, da vidis samo koji kaos tu nastaje po danu.  I na tim tockama u oba smjera, svake minute nekoga skinu, mene su maznuli po noci kad nije bilo prometa...
Jedino cemu se divim je ovima sto su me skinuli s presretacem, ti su se morali malo potruditi.


Trenutno imam opake fobije, i vise se ne planiram zajebavati. Ozbiljno planiram prodati auto i nastojati cu funkcionirati bez njega jer mi u gradu fakat ne treba, sto je pokazao i ovogodisnji projekt, u krajnjem slucaju bi si nabavio neku polukrsinu benzinca, jer ce se cadjavcari opako zastopati, a i da mogu ja iz sve snage zalupiti nekoga vratika nakon sto mene ispostuje (legdnes se prek 2 sjedala i odupres od suvozaceva vrata i nogom ispucas vrata jedno 5 x) a i pun mi je k**ra* kradja cepova s felgi (znaci kad random nekada nekoga ulovim da to raei, obecao sam sebi primiti ga za noge i otresti od prvi stup ili drvo jer to mi je zivotni poziv i svakodnecno usavrsavam tu tehniniku, te skidanje dijelova s auta). Znaci jucer se vozim 60 po ogranicenju i neki bolesnik mi bolesno blica, reko j#bo te bog ode 20 somova i kazna zatvora... da bi se na kraju frajer nesto svadjao s ovim iza mene, doslo mi da mu razbijem sajbu zbog dusevnih boli.


« Zadnja izmjena: 30 Rujan, 2019, 10:11:39 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #81 : 30 Rujan, 2019, 10:05:52 »
Balki-Kaj bus pred murijakom disao ko idiot pa mu rekao da ti tek onda da puhati?
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #82 : 30 Rujan, 2019, 10:40:10 »
Balki-Kaj bus pred murijakom disao ko idiot pa mu rekao da ti tek onda da puhati?

Kažeš da imaš astmu :laughing7:
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #83 : 30 Rujan, 2019, 12:13:25 »
Balki-Kaj bus pred murijakom disao ko idiot pa mu rekao da ti tek onda da puhati?
Ne, napravis to kad ti da dreger, kaj te briga kaj izgledas glupo, zna i on i ti zasto to radis. 5 votki-tonika u roku sat vremena, puho 10min poslije, izventilirao pluca i napuhao 0,34. I on i ja zadovoljni rezultatom.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #84 : 30 Rujan, 2019, 12:53:11 »
I ja sam tako napravio pa mi prijetio s vađenjem krvi.

Offline Pulss

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1190
  • Spol: Muški
  • 2T u Srcu :)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: 180SP & Batina
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Termogrupa by SRAD, OKO pwk 26, Malossi Head
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #85 : 30 Rujan, 2019, 13:21:24 »
Frend naletio sa 0.65 i to mu umanjili na 0.55 i to je minimalna kazna 3000 kuna i mjesec dana zabrana upravljanja tom kategorijom

Da zna puhat proso bi ispod radara.
1. Alkometar ima algoritam tak slozen da mjeri VOLUMNI omjer alkohola u izdahnutom zraku pri kraju ukupnog vremena puhanja.
2. To je zato jer tada ispuhujes zrak iz "dubine pluca" tj "ustajao" zrak iz perifernih alveola koji je najvise kontaminiran alkoholom jer se ne izmjenjuje bas efikasno kod plitkog normalnog disanja potaknutom micanjem osita.
3. Da bi volumni omjer bio sto povoljniji za tebe moras prije puhanja vise puta hiperventilirati pluca forsirajuci svaki puta maximalni izdah. (Na taj nacin se isforsira da i periferija pluca bude izventilirana)
4. Na kraju odradit maximalni izdah pa odma maximalni udah i ODMAH poceti puhati. (Na taj nacin se osigurava najmanji moguci volumni omjer alkohola u izdahnutom zraku jer si "ispro" pluca pa u njih utovario max mogucu kolicinu svjezeg zraka i odma poceo puhat da bude sto krace moguce vrijeme kontaminacije).
 :headbang: Poznavanje fizike i tehnike te cesto moze spasiti u zivotu;-)
Moras bit jebacki munjen u glavu da izjavis da te poznavanje varanja na alkotestu moze spasit u zivotu.
Ja majkemi ne znan jesan li ikad ista gluplje u zivotu cua.

Jel ti palo napamet ne vozit kad pijes ?  :angry7:
« Zadnja izmjena: 30 Rujan, 2019, 14:10:10 Pulss »
Ustošit kruzing i šaltane bez kuplunga ono " trrrr rrT, trrrrT,  TRRRRRRT, BRAAAAAPAP AP AP " I onda lomit po brdu!

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #86 : 30 Rujan, 2019, 14:03:12 »
I ja sam tako napravio pa mi prijetio s vađenjem krvi.
Samo prijetio, njemu je jednostavnije pricekat slijedeceg nego se s tobom vucarat po bolnici, pogotovo zbog eventualnog malog prekoracenja

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #87 : 30 Rujan, 2019, 14:11:14 »
Ja ne mogu vozit bez 0.5 u krvi
:yamaha:

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #88 : 30 Rujan, 2019, 14:20:17 »
I ja sam tako napravio pa mi prijetio s vađenjem krvi.
Samo prijetio, njemu je jednostavnije pricekat slijedeceg nego se s tobom vucarat po bolnici, pogotovo zbog eventualnog malog prekoracenja

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Njihova politika, prijete sve i svašta a na kraju prođeš lišo. Prošle godine me naganjo pod rotirkam, navodno vozio 60 iznad ograničenja, to bi bilo 4km ispod maximalne brzine koje sam izmjerio na skutu i onda dobio pisanu opomenu

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #89 : 30 Rujan, 2019, 19:56:14 »
Sve dok Sanader, Bandic, Kalmeta, Todoric, Turudic i slicni ne izadju na rociste i kazu "da kriv sam. Da opljackao sam drzavu i gradjane. Da vozio sam brzo. ...koja mi je kazna?..."
sve do tada mi nece biti neugodno sluziti se svim nekriminalnim i pravno prihvatljivim mogucnostima da me ne oderu i onda te pare potrose na trecu ruku farbanja tunela ili gradnju spomenik od 45 miliona kuna. Neki se furate na bezgresnost i mozda i jeste korektni sto se tice "ne vozi pripit" (iako sumnjam da se niste ogrijesili i po tom pitanju ponekad), ali garant imate drugih grijehova poput brzine, preticanja, nabrijavanja skutera, tipkanja u voznji, trava nije droga i sl... pa se sami sebi opravdavate "ma to sam ja, supervozac, imam kontrolu, to moje je ok al ovo sto drugi rade nije i sl."
Ak zelis meni rec da sam tenkre onda moras bit siguran u sebe da si 100% cist u svemu, jer ak imas putra na glavi po bilo kojem pitanju ko si ti onda da mene postrojavas po visini;-))
Ne bit ofca. Pazit na sebe i druge. Bit dobar frend, decko, suprug, tata. Ne sjedit na mrzlom betonu. Ne gledat dok neko vari.
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #90 : 30 Rujan, 2019, 20:02:38 »
Balki podrzavam.
Slucajno ne pijem tako da slucajno vozim trijezan. :icon_thumright:
Ali zato radim druge prekrsaje sto slucajno sto namjerno :icon_tongue:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #92 : 01 Listopad, 2019, 05:31:12 »
Balki-nisam te ja prozivao,samo velim da ispada smijesno da to napravis pred murijom,ako je prozivka bila za mene...
Ni ja nisam bezgresan,em vozim pripit,em sam prebrz,em nabrijan skuter itd.Samo izgleda imam srece po tom pitanju jer me 10.g nitko na cesti nije pipnuo niti zaustavio.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #93 : 01 Listopad, 2019, 07:14:03 »
Prestar sam da nebi znao da nema bezgresnih;-) Razumijem sta zelis reci ali sam htio naglasiti da se mi iz raje furamo na cast i postenne i kad nas klepe sutke pusimo dodjeljene kazne i sankcije a 100000x bogatiji uglednici s vrha hijerarhije drustva koriste sve da se oslobode i kad to vidim ispadam si glup da ne koristim isto. Sanaderu pozli bas pred rociste pa sljedeci vikend zdravko dren. Bandic hitno na Sv.Duhu zavrsio vidi vraga bas kad na sud mora izac. Turudica koji je vrh sudstva u Hrvata ulove u brzini a baja kaze da ga presretac gurao, drugi put da mu je auto cjelom selu na raspolaganju pa da nezna ko je vozio (a tezak je milione Eura sto od ogromne place sto od "mitologije" i njemu je par tisuca kazne ko 20 lipa nama), Mamic oteo stotine miliona eura i hitno prebacen u Medjugorje na pokajanje. Rasprave se odgadjaju radi tako providnih razloga i guraju se slucajevi u zastaru ili cak na visoki i ustavni sud jer znaju da "tamo imaju covika" koji ce amenovat njihovu nevinost bez obzira na sve.
Mila Horvat kojoj je Bandic sponzorirao auto i kupovao luis vuitton cipele odjednom netreba svjedociti. GUP ce se mjenjati za Arape jer gazda Zetoncicima drzi Vladu za yaya....
...da smjesno je to izvoditi pred policajcem ali kad mi pokaze clanak u kojem je to zabranjeno cu ga poslusati. Ko sto je Alfa reko vadjenjem ti prijete al bi si prije pucali u glavu nego te vodali nocu po bolnici i budili doktora koji krmi i gubili sat dva vremena za koje znaju da mogu imati "berbu" naivnijih i pijanijih od mene.
Ko sto sam reko- ne bit ofca;-)
(Prase kad koljes dere se i otima da cjelo selo cuje. Janje padne u tisini.)
« Zadnja izmjena: 01 Listopad, 2019, 08:15:05 balki »
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #94 : 01 Listopad, 2019, 10:15:29 »
Poznavanje fizike i tehnike te zaista moze spasiti u zivotu! :D Bilo bi puno manje stradalo opcenito.

Ti Rade imas srece, ja si vise necu priustiti ni sekundu oduska, makar sam tako funkcionirao, ali za ovo s presretacem idem na sud, jer u zapisniku pise da je brzina izmjerena pomocu "brzinomjera u sluzbenom vozilu", a brzina je ovako zapisana "OKO xxx kmh".
Jer:
- nisam dobio podatak niti uvidjaj o tocnoj izmjerenoj brzini
- nisam vidio upaljen ekran preko kojeg radi kamera za snimanje i pracenje, inace ti pokazu snimku
- bilo je promjene trake na kratkoj dionici, jer sam prvo isao po ogranicenju i kad sam vidio praznu cestu s 3 trake tad sam dao gasa, iako sam znao da su oni, malo sam vjerovao da je i neki jos ludji pa nek me i prodje

Moj dojam je da sam ih zatekao nespremne, ima jos par indicija glede toga, idem na sve ili nista, hrabre me oni koji bi trebali biti primjer i uzor, a zajebavati se vise necu i preventivno sam htio odreagirati , ali nisam stigao...
Sad imam jos jedan problem, a to je da garim pedeseticu do ibera, pa dokle ide...
« Zadnja izmjena: 01 Listopad, 2019, 10:40:14 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Rekorder sa 48000 kuna kazne na mopedu
« Odgovori #95 : 02 Listopad, 2019, 19:26:13 »
Jedna prigodna :D

:yamaha: