Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG Power 2007 (No.4) by ChallenBeen  (Posjeta: 1971 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2831
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio NRG Power 2007 (No.4) by ChallenBeen
« Odgovori #20 : 23 Travanj, 2024, 19:14:03 »
Ujutro sam pobrusio sve plastike sa 400 pa sa 800 na vodu, ispalo je baš kako bi i tribalo biti i ja sam jako zadovoljan. U međuvremenu je došla pošiljka sa novim karburatorom, dizna 65. Posli podne sam odabrao plastike koje želim obojati odvojeno od glavne, te sam tako dobio ove koje vidite da sam pofarbao. Glavnu prednju masku i bočne ću ofarbati u drugu boju najvjerojatnije u crnu metalik. Ova siva boja je Piaggio 121 boja na tamnoj podlozi. Valjalo bi malo plastike sa polirkom proći jer je prašine palo po plastikama.
















Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2831
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio NRG Power 2007 (No.4) by ChallenBeen
« Odgovori #21 : 23 Travanj, 2024, 23:50:23 »













Nisam moga zaspati a da ovo prvo ne sredim ... polipio sam naljepnice i prednji vizir montirao, sa ovim plastikama.
A nastavak.. uskoroooo
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1065
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Piaggio NRG Power 2007 (No.4) by ChallenBeen
« Odgovori #22 : Danas u 00:03:12 »
Fantastičan si karb kupio osobno ga imam na svom nrgu doživio preporod mašina puno bolje se ponaša za razliku od 17,5ID nije ni on za bacit ali taj donji spektar je bio problematičan kako bi  imao dosta goriva u smjesi a u gornjem dijelu ti traži par brojeva veču diznu u mom slučaju na ID 78 dok sa ED vozim na 72 i puno bolje hvata u donjem dijelu

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2831
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Piaggio NRG Power 2007 (No.4) by ChallenBeen
« Odgovori #23 : Danas u 07:33:37 »
hehe hvala, mislim da je razlika u postavkama i kako bi rade rekao, bolji je za kit, ali ja sam doslovno plešu tražio "novi" karb jer sam originalni karb od NRG prodao/ugradio za/u drugi skuter kako bi ga mogao popraviti (klijent nije htio nov karb). koštao me samo 60e, a kako sam imao novi ručni čok, nisam htio uzeti el. čok od još 60e haha jbg, tako da bi trebalo to biti to. Još ga nisam otvorio nit išta, ali jedino što sam primijetio da treba izkemijati sa T ili Y priključcima je vakum pipac na samom karbu. Danas gotovo ništa ne mogu raditi na njemu, ali nadam se sutra da krećem u akciju. Isto tako se nadam da ću i završiti uskoro i ove plastike jer mi je to najgori posao za odraditi.

Još 100% nisam odlučio koja će boja ići na bočne i glavnu prednju masku, ali sve mi se čini da bi mogao ići na Galaxy Black (BMW) kao što je zadnji SR150 obojan.
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1065
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Piaggio NRG Power 2007 (No.4) by ChallenBeen
« Odgovori #24 : Danas u 11:01:32 »
Koliko se sječam to sam sredio tako da sam sa nekog starog ID izvadio onaj mesingani pipac sa borerom malim starim i onda kasnije uprešao u ED karb i radi ok,kako god okrenija bolje će se skuter ponašat kad se uštela