Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Gilera Runner SP50 SC by Lju  (Posjeta: 560 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lju989

• Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Spol: Muški
  • Mjesto: Čakovec
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Gianneli Rekord
Odg: Gilera Runner SP50 SC by Lju
« Odgovori #20 : 26 Kolovoz, 2019, 08:43:34 »
imas skuter koji ima ispod 10 000 km. Ako malo bolje procitas runnerov service manual skuzit ces ta je to kilometraža na kojoj se prvi put minja potrosni materijal (rolice,remen, klizaci i ovo sta triba od tekucina)

nemaš se tu šta zamarat sa kompresijon. Serijske termogrupe mogu odvooozit kilometara i kilometara.
Ako ti se nije desila nikakva havarija da si osta bez vode ili ulja,nemoj  da ti pada na pamet otvarat masinu.

sta se moje garaze tice sr50 (piaggio mašina) je kupljena 2004  odvozeno je bilo 31000km kad se desija prvi kvar.Propiša semering vode,otac nije vidija i zalipija klip jer je masina ostala totalno bez vode u voznji. Znaci od 2004. do 2018. od kvarova je imala 2 pokvarene svjecice.

a sta se mog runnera tiče otkad je složena nanovo generalka sa kiton odvozeno je 15k km. u tin kilometrima ima san par kvarova, ali to su mahom dijelovi koji su odsluzili svoje i nisu bili minjani na generalci (kvacilo,polutke,pumpa goriva,namotaji). Triba imat na umu da je moj runner ipak 2005. godište i da ima skoro 40k na celeru. nabrojane stvari se garant nisu prominile nikad tj jos su bile tvornicka ugradnja.

Inace odlicno ti je ocuvan runner, stvarno dobar ulov. Krajnja mu je odlicna! Toj mašini jedino šta trenutno treba je šta manje badanja,a sta vise voznje :laughing7:
Mislio sam da moze biti i bolja. Vidio sam jedan video na YT ako se ne varam od corectora gdje runner s yasunije z ide jos bolje, ali ne pise ispod nikakav setup

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Offline Corector

• Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • Spol: Muški
  • 11...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
  • MojSetup: 43P
Odg: Gilera Runner SP50 SC by Lju
« Odgovori #21 : 26 Kolovoz, 2019, 11:52:38 »
Kako ne pise setup, kad je naveden Yasuni Z i malossi multivar.

Danas bih izvukao jos vise iz prijenosa, nakon onog trosenja anlasera na purejetu gdje sam.skuzio da remen na +10k zavrti bendix, a bendix anlaser i potrosi ti cetkice nakon nekolicine ispostovacina krajnje. A radi se o tome da se stavi ditech polutka, pinovi se zeru vise pobruse i stavi se podloska ispod kvacila da ditech polutka ide do apsolutnog maksimuma, stavi se piaggio 19mm originalni remen i ubijacina krajnje brzine moze zapoceti.