Općenito > Generalno o skuterima

j#bo BOG MATER HRVATSKIM TEHNICKIM PREGLEDIMA

(1/8) > >>

Corector:
Dodjes u 9h i ne stignes regati skuter do 14 kada je kraj radnog vremena. I u medjuvremenu te jos zaustavi murja pod rotirkama, ma j#bo vama svima isus mater nabavit cu si krosulju i jebat vam gospu na raspelu uzduz i poprijeko!!!!!!!!!!! Nabijem.vam na kirac sve vase papire j****.isusa krista svakom retardu u stanici jer kod JEDNOG NE.MOZE A KOD DRUGOG MOZE, j**** ti uhljebsku krv kojuntrrba genetski modificirati

PchelaUbica:
Mrale suosjecam s tobom
Sta kazu poližmijajci?

Corector:
Mimoisao sam se s njima na krizanju, i odmah skrenuo desno te udario po punom gasu jedno 1.5km nakon cega sam vidio rotirke i da su mi na guzici, bilo nas je dvoje na Kymcu. Rutinska kontrola. Sad trazim nekog endura ili cistu krosulju sa sotonistickom masinom jer mora se nadoknaditi izgubljeno, grad ionako znam poprijeko zbog mnogo biciklistickih kilometara.


Vec sam usao u sistem i tocno znam koje osobe drkaju k**ra* i samo govore "ne moze, i mi to ne radimo", a na inzistiranje te prrbaci drugom kolegi koji odjednom sve moze. Pun mi je k**ra* tih sluzbenika čmrljavaca! Znaci kad vidim dok drkarosa negdje, necu mu ostati duzan makar proslo 50 godina, jer dusevne boli se jebacki naplacuju, naravo za elite, ali ima i nacin za nas smrtnike i moram priznati da je osjecaj extremno dobar, jer bog je na mojoj strani!

matija84m:
Da da samo extremno :icon_thumright:

zvonkec92:
Mnogo slova a nista receno, mrale koji je tocno problem nisam shvatio o cemu se radi zasto te nisu pustili?

Ja prekjuče bio na regi s Rally-em i zavrsio za 25min sve. Od jebacine jedino me j#bo za crne migavce na kaj sam mu reko da s tim prolazim vec 5 godina i sad najednom nevaljaju. Na to naide neki mladi lik ovaj mu kaze problem, mlađi sagne glavu vidi da migavci imaju homologacijski broj i kaze starome "imaju homologaciju nemres mu nis" i ode dalje svojim poslom... Ja proso, izaso van i odma iza zavoja skino prsten da mogu normalno doma. Na valjcima izbacilo 40kmh sa 12mm piksom

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju