Ostalo > Motocikli

Aprilia RS 125 2000god.? Projekt? Par pitanja za znalce.

(1/2) > >>

TekaRox:
Pozz svima, znaci kupio sam ovu apriliu za koju sam pitao u vezi onog kuckanja, kajla se pojela i osla u k**ra*, ali sad je to sredjeno.
Apriliu sam otkupio za 200€ i zelim si ju slozit za prvi motor sad kad polozim.
Nije savrseno stanje al ima vremena do ljeta 2020.
Gdje da pocnem, imam par problema pa ako mozete dajte mi misljenje.
Najveci problem je instalacija, ona “kutija” osiguraca je neispravna, nekad cajger svijetli nekad ne. Zatim, kad upalim prednja svijetla stop svjetlo se ugasi, te stop svjetlo ne reagira na kocenje, (ne pali se jace kad kocis)
RC ventil treba novi, al njega nabavljam sad tako da je to rijeseno.

Uglavnom instalacija je tu najveci problem. Mehanicki vozi, i poteze dosta dobro, samo je troma ispod 7500 obrtaja zbog neispravnosti ventila.
Nadam se da mi mozete reci par caka i “tip-ova” u vezi motora a mozda i problema s instalacijom sta bi mozda moglo biti.

Razmisljam snimit neki “timelapse” dok buden rastavljao i sastavljao.
Zelim ju cijelu rastavit, znaci skinut masinu instalaciju pregledat i poredat jer je cijela zbijena ispod rezervara te odmah i ofarbat plastike i felge, reparirat vilice i slicno.

Evo par slika motora  ;D





Evo i video jedan kako ide :)




Sta se tice plastika, kako su mi rekli bar, ima od par razlicitih godina al ono, ko ih jebe, nekako ce se to ukomponirat ako ne nabavim orginal :headbang:

SF2 Freak:
Loš motor , prodaj moj prijedlog   :icon_thumright:

TekaRox:

--- Citat: SF2 Freak - 23 Kolovoz, 2019, 12:51:05 ---Loš motor , prodaj moj prijedlog   :icon_thumright:

--- Kraj citata ---

Sto to? Ovi motori imaju neki problem ili sta?


Zna li netko orginal postavke karba, serafici smjese i nivo igle...ovaj prosli vlasnik je malo prckao po tom karbu pa da ga vratim u org stanje. Hvala na pomoci

dell:
Koji karburator je trenutno na motoru ?

TekaRox:

--- Citat: dell - 23 Kolovoz, 2019, 15:35:03 ---Koji karburator je trenutno na motoru ?

--- Kraj citata ---

Orginal je sve..znaci phbh28

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju