Tehnički kutak > Tuning skutera

Yamaha Zuma-Pomoć oko rolica, contra opruge i oprugica

<< < (2/3) > >>

PchelaUbica:
Minarelijevci to vole. Nis se ne sekiraj :P
Btw imas cilindar malo slabiji nego moj. Tvoj ima jednodjelni ispuh
Ako je to taj sto si naveo onda ti je to isti kao stage6 sport pro mk1. uzeli su isti cilindar samo ime svoje stavili. Athena je original. Odlican je cilindar i zilav  trpi sve i svasta
Spada u neku slabiju midrace kategoriju

Trebat ces karb minimalno 19mm. Dizne od 80-100
I steta sto nisi uzeo barem c16city ili obicni c16
Ali vozit ce i ovo kad se dobro ustela   
Rolice 4-5 grama, zuta malosi centralna ili polini 28kg.
Piaggio kvacilo . Sa jacim oprugama   
Linearne polutke.
I nabavi neki variomat. Barem polini hi speed

mic:
Da, jednodjelni ispuh ima, nema pregrade unutra. Meni se cilindar pokazao odlicnim s obzirom na to da nakon 6000km i dalje ide kao i prvog dana te ide preko 85 (po kmh satu na skuteru) sa svim stock dijelovima...
 Gledam upravo polinijev hi speed variomat kit i razmisljam mozda mi je bolje uzet cijeli kit za 90e jer sam ionako imao u planu uzeti sve ove dijelove koje  dolaze u kitu samo razdvojeno. Mišljenja?
https://www.maxiscoot.com/polini-variator-kit-hi-speed-yamaha-aerox-bw-s-u241-670-1-3.html

PchelaUbica:
Odlicno onda. Samo to nije to treba ga vrtit da ide fino.
. Kad bi slozio ovo sve sto sam ti naveo isao bi i preko 120 po satu. lagan je skuter pa si u prednosti ako nemas puno kila.
Taj polini kit sam imao u pocetku na roxu i ima sve sto ti treba. Tako da uzimaj.  Jedino si mabavis rolice jos neke od 3-4 gr pa mijesas s ovima dok ne nades idealu.
Samo karb nabavi veci i usis preradi da cilindar prodise

zvonkec92:
Cek cek, taj cilindar vozis na serijskoj radilici?

PchelaUbica:

--- Citat: zvonkec92 - 21 Kolovoz, 2019, 00:17:32 ---Cek cek, taj cilindar vozis na serijskoj radilici?

--- Kraj citata ---

U zvonkec jbt . Dobro si podsjetio. Bit ce red i to mijenjat haha
A nek vozi dok ne krene udarat.  Al nece dugo

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju