Tehnički kutak > Tuning skutera

Piaggio NRG power dt

(1/12) > >>

Nomen:
Pozdrav svima,
Dakle imam skuter Piaggio nrg power sa zracnim hladjenjem. Maksimalna brzina motora mi je 75 kmh i motor ne prelazi 7-8 hiljada obrtaja. Motor je 2011 godiste. I sada me zanima sta bi trebao uraditi da bi dobio na toj nekoj vecoj brzini? Koji bi auspuh dobro dosao itd.. Razmisljao sam o leovince tt. Hvala Vam unaprijed

tdj595:
TT/zx ce ti bit taman za to, jos nabacis multivar, ljubicasti centralni, srednje federe na kvacilo, povecas diznu na 60-64 i dobro je. Ali opet ne ocekuj previse od 50cc AC masine. Trebao bi vrtit oko 9000-9200 u ubrzanju
Mozes i preradit top od auspuha jer su dosta glasni ovako

Meni je sportcity s extrom na 50cc isao oko 90 po satu max sto bi bilo blizu 80 gps, s mojih 115kg

mrmadrma:
Pozdrav, brzina ti je oko 75km/h pa pretpostavljam da nemas blokada na skuteru, ja ti preporucujem da promijenis CDI, i stavis veci karburator. Takodjer da uradis sve ovo sto ti je 'tdj595' rekao. Kad kupis(ako) kupis sve sto smo ti preporucili javi nam se na forumu da ti pomognemo oko stelanja(nemoj otvarati temu ako nemas kupljen set dizni). A ako nemas toliko novca na 'bacanje' kupi samo spuh i vozi.

Lijep pozdrav

dario007:
Objasni zasto bi CDI mijenjao?


I mozete se obojica predstaviti u kutku za nove clanove!

dacerovs:

--- Citat: dario007 - 17 Kolovoz, 2019, 15:30:15 ---Objasni zasto bi CDI mijenjao?


I mozete se obojica predstaviti u kutku za nove clanove!

--- Kraj citata ---
Pa da stavi sporcki CDI onda bude isao u crveno i lupao u blokadu logicno.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju