Tehnički kutak > Tuning skutera

Pomoc oko nrg mc2 98g

<< < (7/8) > >>

matija84m:
A bilo je fotki na prvoj stranici ali su nestale :dontknow:
Imam ovu kad je vec obrusen i poveren jer bil supal ko sito.

A trenutno neznam kolko se vrti i di je najjaci jer je montiran na ovu vjevericu di nemam obrtaljku. Ali sve ce bit objavljeno kad isprobam.

zvonkec92:
jel to od fico98 auspuh  :icon_biggrin:  prepoznajem svoje fuserske varove, ja mu vario taj nosac kad je doso k meni sa spuhom omotanim bakrenom zicom  :laughing3:

Znaci ipak je arrow a ne kako "pametni" tvrdi serijala sa arrow topom, svasta....

matija84m:
Je zvonkec.
To je taj arrow.
Prigusivac je isto bio zavaren pa sam i to preradil jer inace nemres vunu zamjenit. Vuna je cak bila unutra ali su sve rupice bile zastopane tako da prigusivac nije imal funkciju. Ponovno izbusene sve rupe jer se nisu dale ocistit i oprat bez borera. Usput prosirene na 3.5mm.
Navarem prihvat za prigusivac


Napravio brtvu od zicanog klingerita i sada brtvi i moze se vuna zamjenit po potrebi.

A sta se tice performansi djeluje mi malo jaci nego leo vince. Ali to jos treba provjerit. Za sada dobro rezonira.

zvonkec92:
Eto, uz malo truda za male novce nelos auspuh, nadam se sa je kolega veky naucio razliku izmedu serijskog i rezonantnog auspuha :D Sretno sa slaganjem  :headbang:

vekyyy:
Rezonantni auspuh koji je cijeli bio pokidan iznutra izvadio pola kg otpada iz njega vjerujem da se ponasa isto kao pravi rezonantni auspuh.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju