Tehnički kutak > Tehnička pitanja

Peugeot Jet force ctech

<< < (2/6) > >>

Crny:
e jebaj ga onda XD

qwert:
Lamelice nisam gleda, kad budem imao volje prominit cu ih, imam negdje po garazi polinijeve karbonske 0.3 cini mi se. Al sam nasao problem, bar mi se cini, kad sam da karburator da ga "okupa" ocito je tudu diznu stavia jer je meni bila 70 radi reze sta je bila a sad je 55, a to mi se cini pre mala, pa cu uzet 60 62 ili mozda vecu, nemam pojma koja ide na serijalu, svicica mi je bila siva sa sivim naslagama, vozia sam danas 20 i nes km bez stanke od 40 do 80 kmh kostantno. I mala dizna mi je 42 al to nemam pojma dali treba minjat, pa ako ima ko da se dobro razumije odakle da pocmem sa velikom diznom, 60 62 kao sta sam rekao ili jos vecom, skuter ide oko 100kmh na blagu nizbrdicu (sirobuja) uzbrdo ide 75-80kmh kad sam sam a imam 93 kg

GringoBiH_Zenica:
Da Premala je ta dizna....Uzmi kupi neku od 64-68 koju god da uzmes neces se pokajati jer ces s nekom od tih dizni moci perfektno ustimati karb s tim  da ti je masina serijala...sad nezz kakav je filter zraka na jetforce ali vidi ako ima lulica ona skini je ili ako nema povecaj rupu za dotok zraka u filter ....imat ces bolji smješu samo dobro ustelaj karb i mora da leti

qwert:
Ovo se samo meni moze dogodit.. u voznji mi je negdi izletio vijak sa kojim se stela smjesa na karburatoru, znaci ne od ler gasa nego zraka, bio je zategnut na 8/10 prvog kruga,koji je uzrok za to ako neko zna? Vijak nisam nasao, vjerovatno je u nekom sahtu zavrsio, stavia sam komad racuna u rupu da mogu kuci doci, lako cu u pon naci na otpadu neki vijak, al me uzrok zanima

PchelaUbica:

--- Citat: qwert - 17 Kolovoz, 2019, 15:19:44 ---Ovo se samo meni moze dogodit.. u voznji mi je negdi izletio vijak sa kojim se stela smjesa na karburatoru, znaci ne od ler gasa nego zraka, bio je zategnut na 8/10 prvog kruga,koji je uzrok za to ako neko zna? Vijak nisam nasao, vjerovatno je u nekom sahtu zavrsio, stavia sam komad racuna u rupu da mogu kuci doci, lako cu u pon naci na otpadu neki vijak, al me uzrok zanima

--- Kraj citata ---

Ako nije imo oprugu onda je zbog toga. Ili je oslabila.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju